dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bramińskiego

Gdańsk,pomorskie

597 240 zł57 m² 10 589,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Kamienica

Stara Kamienica,dolnośląskie

1 199 999 zł158 m² 7 594,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 036 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny wolnostojący dom o pow. 158m2 Położony na płaskiej działce 2036m2 w bliskiej okolicy Jeleniej Góry jedyne 12,5 kilometra do centrum. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

321 000 zł30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Dostępne różne metraże, rozkłady i piętra mieszkań. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

3 950 000 zł430 m² 9 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Witam do sprzedania dom - nieruchomość inwestycyjna dom w stanie dobrym do wejścia - do adaptacji poddasze nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej gminnej do centrum Zakopanego (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świnna Poręba

Świnna Poręba,małopolskie

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

działka budowlana o pow ok 10000m2, w bliskim sąsiedztwie Jeziora Mucharskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubin,dolnośląskie

305 000 zł50 m² 6 120,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone na 3 piętrze w bloku IV piętrowym bez windy na osiedlu Polne. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe - niezależne wejścia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Niebieska

Mokre,kujawsko-pomorskie

81 088 zł1 448 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mokre ul. Niebieska - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu działkę budowlana o pow. 1448m2. Dla nieruchomości została wydana decyzja o warunkach zabudowy polegająca na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Norwida

Mikołów,śląskie

203 000 zł31 m² 6 638,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 28m2 mikołów wysoki parter Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu w samym sercu Mikołowa. Tytuł prawny nieruchomości , odrębna własność. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

509 000 zł64 m² 8 008,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe 4- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,56 m2 położone w centrum Pruszcza Gdańskiego, w budynku usytuowanym przy ul. Obrońców Pokoju. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

1 399 000 zł253 m² 5 519,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1905

Zabytkowa kamienica będąca w rankingu top10 najładniejszych kamienic w Poznaniu. Łazarz- ul.CHEŁMOŃSKIEGO 22 Na sprzedaż całe IV piętro (poddasze) o łącznej powierzchni 253,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lisia

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

320 000 zł816 m² 392,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaży działka budowlana w otoczeniu zieleni - dobra lokalizacja w sąsiedztwie Warszawy Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 900 000 zł218 m² 36 239 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zdjęcie poglądowe Bardzo dobry lokal gastronomiczny do kupienia z ogródkiem letnim. Idealnie nadaje się na Klub muzyczny , go go, gastrobar, bar z szybka wódką, restaurację i pub.Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

275 000 zł62 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu zakup trzypokojowego mieszkania usytuowanego na wałbrzyskim Podzamczu, przy ulicy Fortecznej. Nieruchomość usytuowana jest na szóstym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł33 m² 9 791,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w świetnej lokalizacji Szukasz mieszkania w dzielnicy Wilda? Mam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 36 m2, złożoną z pokoju, kuchni, łazienki i korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

935 877 zł60 m² 15 642,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 3 pokoje o powierzchni 59,83 m2 (C9-6-30) na 6 piętrze z balkonem z ekspozycją zachodnią. Piękny widok! bardzo dobrze doświetlone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Zduńska Wola,łódzkie

269 000 zł53 m² 5 075,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Jakie warunki powinno spełniać Twoje wymarzone mieszkanie? - posiadać 3 pokoje oraz duży balkon - znajdować się w komfortowej lokalizacji Zduńskiej Woli - posiadać możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żywiec

Żywiec,śląskie

78 000 zł663 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żywiec - działka mieszkaniowo - usługowa o pow. 663 mkw, szer. ok. 18 m., położona przy drodze asfaltowej, Możliwość dokupienia działki obok o tej samej powierzchni. Media: kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Kraków,małopolskie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na sprzedaż znajdujące się w kameralnym budynku w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł27 m² 15 015 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł40 m² 4 490,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w kamienicy - ul. Staroszkolna Lokal składa się z : - 2 pokoi - kuchni - łazienki z wc Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Rożnów

Rożnów,małopolskie

2 999 000 zł5 000 m² 599,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks nieruchomości nad Jeziorem Rożnowskim! Z radością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu nieruchomości nad malowniczym Jeziorem Rożnowskim. Ta oaza spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Łódź,łódzkie

299 000 zł45 m² 6 689,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nr. oferty: ls-867 Jeśli szukacie Państwo lokalu użytkowego na kancelarię lub biuro w centrum Łodzi to ta oferta jest idealna! 44,70 m. kw. / i piętro / centrum Wolne od: od zaraz, klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie położone na I kondygnacji w apartamentowcu/gronowo. Na sprzedaż bardzo nowocześnie urządzone trzypokojowe mieszkanie o pow.47 m2. Okna wychodzące na wschód z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

719 000 zł104 m² 6 913,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Opis Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 1996 roku. Pięknie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Małynka

Małynka,podlaskie

220 000 zł30 605 m² 7,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Małynka, gm. Zabłudów w skład której wchodzi ziemia rolna o pow. 2,2305 ha i las o pow. 0,83 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

310 590 zł29 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Termin oddania 2024-12-30. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,9 m2 z wyjściem na balkon 4,93 m2 od wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

671 167 zł61 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddane do użytku * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne dwustronne mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł39 m² 13 505,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Місце Вроцлав, psie Pole. Розмір 34.09 - 72.93 КІЛЬКІСТЬ КІМНАТ 1 - 4 ЦІНА зл ЦІНА БРУТТО м2 складської одиниці: 4500 зл РІК.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

995 000 zł104 m² 9 561,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży urządzony i gotowy do zamieszkania dom typu bliźniak położony w nadmorskiej i graniczącej z Gdynią miejscowości Pogórze (gmina Kosakowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

679 296 zł78 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam m.in do zakupu 3 pokojowego mieszkania z ogródkiem. Lokal C-C08. Funkcjonalny i nowoczesny rozkład: * przedpokój 14.40 m2 * łazienka 7.34 m2 * pokój 15.89 m2 pokój14.67 m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł57 m² 12 923,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż jedno z ostatnich już dostępnych mieszkań na Warszawskiej Białołęce rzut beretem od metra Młociny. Inwestycja zlokalizowana niedaleko Galerii Północnej. Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

599 000 zł1 100 m² 544,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje Do sprzedaży działka w malowniczej, zielonej części Krakowa, o łącznej powierzchni 11 arów (8 arów powierzchni budowlanej mn1 i 3 ary działki rolno-leśnej rl).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 987 zł54 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,71 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,84 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

488 000 zł62 m² 7 833,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

** mieszkanie stawki ul. Okólna, II piętro, 62,30 m2, 3 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, komórka lokatorska, niski blok Z cegły Z 1994 roku **

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 200 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie usytuowana działka budowlana w miejscowości Władysławowo w gminie Łabiszyn o powierzchni 1200 m2. Działka położona w malowniczym terenie wśród nowo powstających domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł58 m² 21 514,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować apartament w wysokim standardzie w nowej inwestycji przy ulicy Francesco Nullo w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 58,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Sokolec

Sokolec,dolnośląskie

354 000 zł3 540 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Sokolcu na granicy z Rzeczką. Działka znajduję bardzo blisko wyciągu narciarskiego "przełęcz Sokola". W pobliżu las, łąki, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataja

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wstrzymane! Do sprzedaży mieszkanie o pow. 58m położone na czwartym piętrze w niskim bloku przy ul. Rataja. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na wschód i zachód. Składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Psary

Psary,dolnośląskie

500 000 zł6 400 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prostokątna, płaska działka z dojazdem z dwóch stron. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata Działka rolna. Typ własności: odrębna własność. Działka nie.