dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia,opolskie

420 000 zł427 m² 983,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 933 m²

Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni ok. 427 m2, położony przy ruchliwej trasie w kierunku na Częstochowę. Obiekt jest posadowiony na działce dochodzącej do lasu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

385 500 zł41 m² 9 499,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam m.in do zakupu 2 pokojowego mieszkania z loggią. Lokal A17. Funkcjonalny i nowoczesny rozkład: * hol 5.22 m2 * łazienka 4.05 m2 * pokój 13.92 m2 * pokój z aneksem kuchennym 17.39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

529 000 zł40 m² 13 304,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność przedstawić funkcjonalne, jasne i urządzone mieszkanie zlokalizowane 8,9km od centrum Krakowa, które znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku w nowym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Gostyń,śląskie

248 000 zł895 m² 277,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na nowym osiedla, przy lesie. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Ropczyce,podkarpackie

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 336 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży murowanego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Ropczycach przy ul. Zielonej. Budynek podpiwniczony, pokryty eternitem wybudowany został w 1965 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł94 m² 5 202,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie, położone na II piętrze odnowionej kamienicy, zlokalizowanej w pobliżu targowiska Manhatan. Nieruchomość posiada bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

825 000 zł160 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Pragnę przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu. Lokal mieszkalny usytuowany w kamienicy na poddaszu z widokiem na Starówkę o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

503 800 zł92 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gotową inwestycję w stanie deweloperskim mieszczącą się w południowej części Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: * mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

782 676 zł72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny. Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kopki

Kopki,mazowieckie

750 000 zł68 m² 11 094,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 236 m²

Szukasz miejsca wśród natury, lasów, blisko rzeki, idealnego do wypoczynku, oderwania się od miejskiego zgiełku? I żeby jeszcze szybko dojechać z Warszawy! Ten malowniczy zakątek odkryjesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Floriańska

Gliwice,śląskie

308 000 zł880 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kształt nieregularny, o szerokości około 18- 20m, porośnięta kilkoma drzewami i krzewami ( do pozostawienia jako przyszły ogród lub usunięcia ), bardzo korzysta zabudowa sąsiednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł66 m² 7 368,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.88m2. Cała kamienica została gruntownie odnowiona wraz z kladką schodową. Na lokal składają się: - 3 rozkładowe pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

878 000 zł38 m² 22 805,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Eleganckie studio o powierzchni 38,5 m , na trzecim piętrze, przy ul. Woronicz 24, blisko stacji metra Wierzbno. Z przyjemnością prezentuję luksusowe studio o powierzchni 38,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Juszkowo,pomorskie

730 000 zł79 m² 9 240,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Juszkowo k. Pruszcza Gdańskiego | Jasne mieszkanie - 79 m2 | 4 pokoje, balkon 26 m2 I Miejsce postojowe w garażu | Doskonała lokalizacja. Dla kogo? Idealne dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 na osiedlu Herby. Mieszkanie znajduje w bloku w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - dwa pokoje (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Bogacica

Nowa Bogacica,opolskie

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy w swojej ofercie nietypowe rozwiązanie dla przyszłych właścicieli. Wydzielimy działki na indywidualne zlecenie nowego nabywcy. Daje to ogromne możliwości, ponieważ może to być 7, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł48 m² 7 978,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom idealny pod inwesycje! Gorąco polecam dom wolno stojący położony we Wrocławiu na Strachocinie. Dom o pow 240 mkw składa się z: parter: - trzy pokoje - kuchnia, - łazienka Pierwsze piętro: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Kiekrz,wielkopolskie

2 799 000 zł320 m² 8 755,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Takich domów nie ma zbyt wiele. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Pisarzowice

Pisarzowice,opolskie

570 000 zł255 m² 2 232,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży domu w okolicy Brzegu. Dwukondygnacyjny, murowany dom, kryty dachówką, oddany do użytkowania w 1996 r., posadowiony jest na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łoś

Łoś,mazowieckie

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana idealna pod bliźniaka, dojazd drogą asfaltową. Działka ustawna szeroka na 29 mb i długa 30 mb w okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Przy działce jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osieczany

Osieczany,małopolskie

749 000 zł320 m² 2 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o pow.użytkowej ok. 320m.kw. znajdujący się w miejscowość Osieczany, gm. Myślenice Budynek składa się z trzech kondygnacji naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łódź

Łódź,łódzkie

742 000 zł106 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie/dom typu segment z ogródkiem w kameralnej, niskiej zabudowie pod miastem w Dolinie Łódki nieopodal Parku Krajobrazowego Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

910 000 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wprowadzenia się Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Bałtyckiej 24 (diamentowe Osiedle). Powierzchnia 70 m użytkowych dodatkowo balkon 4,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tarnów,małopolskie

69 900 zł750 m² 93,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 7,5 ara, położoną w Klikowej w Tarnowie. Parcela w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 13,5m x 55m. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Złotniki

Złotniki,wielkopolskie

3 999 999 zł1 068 m² 3 746,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego budynku handlowo-usługowo- magazynowego znajdującego się w Złotnikach (gmina Suchy Las) pod Poznaniem. Powierzchnia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krerowo

Krerowo,wielkopolskie

126 990 zł747 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki w tej cenie - 170 pln/m2! Działka budowlana w gminie Kleszczewo - okolice Krerowa, około 22 km od Poznania. Działka położona w odległości 10 km od Środy Wlkp., 14 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

577 875 zł46 m² 12 503 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Dział deweloperski Biura sdp Nieruchomości. Brak podatku pcc. Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 46,22m2. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł137 m² 12 344,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Umowa przedwstępna! Na sprzedaż wyjątkowy segment środkowy o powierzchni 136,9 m2 usytuowany na działce 182m2 znajdujący się przy ul. Odkrytej na Nowodworach. Dom jest zadbany i nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Przypkowska

Wola Przypkowska,mazowieckie

730 000 zł75 m² 9 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom drewniany z 2018r w stylu góralskim o powierzchni 75m2, na działce 1000m2. Budynek z bala, dwukondygnacyjny z dachem dwuspadowym krytym blachodachówką typu "janosik". okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasnopol

Krasnopol,podlaskie

220 000 zł3 001 m² 73,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka położona w jednej ze wsi w gminie Krasnopol, 14 km od Sejn, 19 km od Suwałk. W okolicy znajdują się urocze tereny pól i lasów, zachęcające do życia tam oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

695 000 zł5 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki o pow. 5000 m2 położonej w Zamysłowie przy ulicy Sadowej, tuż przy granicy ze Stęszewem, ok. 400 m w linii prostej do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łączki

Łączki,podkarpackie

330 000 zł63 m² 5 229,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie licencjonowanego biura Nieruchomości wms na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 z piwnicą, zlokalizowane w miejscowości Łączki nad rzeką San. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

1 460 000 zł160 m² 9 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Media miejskie! Klimatyczny dom dla dużej rodziny z 2020 roku! Umeblowany! Trzy strefy do życia! Polecam na sprzedaż pięciopokojowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Opole

Opole,opolskie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponuję Państwu do zakupu nowoczesny i wygodny, kompleksowo wyposażony apartament w ścisłym centrum Opola z widokiem na jedno z najbardziej urokliwych miejsc - plac Św. Sebastiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turystyczna

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 176 000 zł85 m² 13 802,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż Apartamentu | Blisko Do Plaży Miejskiej | Apartament inwestycyjny Mazury | Mieszkanie Na Mazurach | Warmińsko-Mazurskie | Apartament Z Tarasem Na Dachu | Ostróda | Mazury | Sprzedaż |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 999 zł65 m² 24 615,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atal Odra Tower lux 65m2/3pok/taras 120m2/widok Przedstawiamy ofertę wyjątkowy i jedynyvtski apartament w centrum Wrocławia z bajecznym widokiem Apartament 3 pokojowy na 8 piętrze z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł91 m² 17 494,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zanurz się w luksusie, z widokiem na Motławę, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Śródmieście. Wyjątkowe Atuty: idealne dla inwestycji w wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

199 000 zł63 m² 3 149,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta dostępna tylko U nas lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,40 m2 położone w Głuszycy - Osiedle - ul. Łukasiewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

349 900 zł52 m² 6 728,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż w malowniczym Ruda Śląska, bykowina. Ta urocza nieruchomość o powierzchni 52,14 m znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

389 000 zł34 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.