dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 811 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Agatowa

Lublin,lubelskie

500 040 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca dla swojej firmy, zespołu lub chcesz zainwestować w zakup nieruchomości pod wynajem? Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 41,67 m2 zlokalizowany na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

775 000 zł40 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Klimatyczne Mieszkanie z Antresolą w Wyremontowanej Kamienicy - Unikalna Okazja! Do sprzedaży mieszkanie]w wyjątkowej kamienicy z 1908 roku. Jeśli szukasz komfortowego i przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

5 950 000 zł1 000 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 299 m²

Nowoczesna Hala magazynowa z częścią biurową , konstrukcja stalowa płyty warstwowe balex metal , hala odebrana do użytkowania w 2018r., z możliwością przystosowania do każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Zabrze,śląskie

160 000 zł35 m² 4 606,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

kawalerka | 34,73 m2 Idealne dla inwestorów, studentów oraz osób prywatnych Mieszkanie do drobengo remontu Częściowo Umeblowane Kawalerka na sprzedaż w Zabrzu w dzielnicy Helenka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gliwice

Gliwice,śląskie

298 800 zł966 m² 309,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 996m 2 , położoną w zielonej i spokojnej dzielnicy Gliwic. Działka posiada drogę dojazdową, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dziwnów,zachodniopomorskie

673 166 zł41 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis: obiekt położony jest bezpośrednio między rzeką Dziwna, a plażą, w pobliżu Portu Jachtowego. Od morza dzieli nas jedynie 300 metrów. Dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

699 390 zł157 m² 4 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesny bardzo duży dom bez skosów! w zabudowie szeregowej o powierzchni łącznie 157,04 m2 Rzeszów - Osiedle Załęże ul. Załęska segment środkowy 0% podatku pcc 0% prowizji Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słowikowo,wielkopolskie

519 000 zł184 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 359 m²

Polecamy na sprzedaż przestronny dom piętrowy w niewielkiej miejscowości Słowikowo oddalonej 10 km od Trzemeszna O p i s Oferowany dom o powierzchni użytkowej 184 m2 został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł41 m² 20 833,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy, w witrynami na paterze budynku mieszkalnego. Aktualny stan lokalu bardzo dobry, podział na 4 osobne pomieszczenia, pomieszczenie socjalne, łazienka. Możliwość dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leska

Rzeszów,podkarpackie

634 000 zł66 m² 9 533,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trójstronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5m2, ulokowane na wysokim parterze na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł32 m² 9 161,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż Kawalerka o pow 32m2 w Rzeszowie ul. Spiechowicza. W ofercie biura Na Miarę Nieruchomości kawalerka o pow. 32m2 z piwnicą. Mieszkanie znajduję się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

497 000 zł59 m² 8 466,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Toruń, chełmińskie Przedmieście, ul. Lelewela. Szukasz nowocześnie urządzonego, doskonale zlokalizowanego mieszkania? Chciałbyś wprowadzić się do wyposażonej i umeblowanej przestrzeni, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

404 000 zł36 m² 11 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. 2 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 36,11 m2 + ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

898 900 zł110 m² 8 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny Dom Parterowy w Pięknej okolicy wśród Zieleni. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni do użytkowania ok. 140 m2, usytuowany w pięknej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

829 000 zł72 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 72,4M2, 3 pokoje, pruszków, ul.HELENOWSKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Komorów,mazowieckie

1 099 000 zł1 674 m² 656,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyne takie działki W komorowie! W tych okolicach jest są to jedyne grunty gotowe do zabudowy przygotowane w tak precyzyjny sposób! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł45 m² 15 367,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Słoneczne mieszkanie , znajdujące się w drugiej linii zabudowy przy ul. Okopowej 31. Jest to bardzo dobra lokalizacja dla osób pracujących w biurowcach na pobliskiej Woli. Do centrum biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąkolewo

Kąkolewo,wielkopolskie

620 000 zł136 m² 4 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom piętrowy z garażem w zabudowie bliźniaczej (lewy) kąkolewo W ofercie biura znalazły się atrakcyjnie położone domy (nowe osiedle) w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

379 973 zł42 m² 8 993,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż = Najlepsze ceny w Łodzi! Duża kawalerka w stanie deweloperskim dostępna od zaraz i 0% prowizji. Czy można znaleźć lepszą inwestycję? Kamienica jest już zrewitalizowana!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

440 000 zł34 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie posiadam do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33,9m2, na parterze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Aksamitna

Michałowice-Wieś,mazowieckie

1 600 000 zł197 m² 8 105,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskiej miejscowości Michałowice-Wieś. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z widokiem na panoramę Bydgoszczy świeżo po remoncie , położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Tychy

Tychy,śląskie

710 000 zł122 m² 5 819,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w sercu Tychów - Paprocany! Lokalizacja: niepowtarzalna lokalizacja domu w prestiżowej części Tychów - Paprocany to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł91 m² 20 810,50 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam do sprzedaży duże mieszkanie, oferujące ergonomiczny układ pomieszczeń, znajdujące się przy Alei Jana Pawła II. Zlokalizowane w jednej z najlepszych lokalizacji szerzej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-poziomowe w bliźniaku, wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Składa się: parter: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Poddasze: trzy pokoje (sypialnie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł29 m² 12 107 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2- pokojowego z osobną kuchnią o powierzchni 28,91 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w 3- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zalesiany

Zalesiany,podlaskie

307 500 zł1 025 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1025 m2 położona w m. Zalesiany. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

189 000 zł59 m² 3 203,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na terenie Bytomia w pożądanej dzielnicy, jaką są Miechowice. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje oraz kuchnia i łazienka. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzuska

Brzuska,podkarpackie

250 000 zł39 200 m² 6,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Good Lif e Nieruchomoś ci prezentuje Państwu na sprzedaż działkę rolną położoną w Brzuska , gm. Bircza o powierzchni 39200m2. Informacje o nieruchomości: - powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bogacica,opolskie

82 000 zł600 m² 136,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w centrum miejscowości: do zaoferowania Państwu mamy wspaniałą 6 arową działkę budowlaną w centrum pięknej miejscowości Bogacica. Położonej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

380 000 zł80 m² 4 736,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy Państwu piętro domu dwurodzinnego w cichej i spokojnej części Tarnowskich Gór. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Lasowice. W skład oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybnik

Rybnik,śląskie

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom Z dużą działką! Prezentujemy Państwu , nietuzinkową nieruchomość. Dom, który może pełnić funkcję: - domu dla rodziny -domu dla dwóch rodzin ( posiada osobne wejścia zarówno na parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

931 686 zł63 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu mieszkania w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Inwestycja zapewnia komfort życia i przyjazną okolicę. W centralnej części osiedla powstanie zielony park ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fiołkowa

Solec,mazowieckie

1 499 000 zł136 m² 11 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

1 499 000 zł | sprzedaż | dom szeregowy | 135,65 m2 | Solec gmina Góra Kalwaria| Wirtualny spacer: cena i informacje w spacerze dotyczą wynajmu). Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Bieździedza

Bieździedza,podkarpackie

59 000 zł5 383 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rolne z możliwością użytkowania rekreacyjnego w miejscowości Bieździedza - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piastowska

Iława,warmińsko-mazurskie

599 000 zł74 m² 8 065,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone i umeblowane wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 74m2 zlokalizowane na parterze przy ulicy Piastowskiej 9. - wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

675 000 zł69 m² 9 829,62 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,67m2 przy ulicy Markiewicza 4 w Świnoujściu. Mieszkanie składa się osobnej kuchni, 3 pokoi w tym z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł125 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Nietuzinkowe mieszkanie w super lokalizacji, dla ludzi wymagających, szukających wyjątkowej i nieprzeciętnej nieruchomości. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górki

Górno,podkarpackie

769 000 zł276 m² 2 789,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego w miejscowości Górno (gminia Sokołów Małopolski) Budynek o powierzchni użytkowej 155,5m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosina,wielkopolskie

576 000 zł97 m² 5 963,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży środkowe szeregowce w stanie deweloperskim w Mosinie przy ul. Strzeleckiej o pow. 96.59 m2 każdy. Do każdego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

669 000 zł71 m² 9 396,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej flory. Inwestycja realizowana przy ulicy Armii Krajowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij