dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 001 zł40 m² 11 641,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok.! SUPERINWESTYCJA W CENTRUM WROCŁAWIA! TOPLOKALIZACJA!TYLKO 3 MINUTY OD RYNKU! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł66 m² 12 492,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./top/komórka/autobus/balkon Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

739 900 zł120 m² 6 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nową Inwestycję w pięknym rejonie Grodziska Maz - Osowiec Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 120 m2, z atrakcyjną działką o powierzchni ok 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 001 zł89 m² 10 137,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 999 zł64 m² 12 463 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ołbin/3pok./BALKON/PIWNICA/LUX./TRAMWAJ/TOP/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż jest mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji znajdującej się na Ołbinie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie w budynku z 2022r, w kameralnej zabudowie, bardzo blisko centrum Psiego Pola. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

750 000 zł150 m² 4 983,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150.5m2 położony w miejscowości Banino na obrzeżach Gdańska. Lokal składa się z: parter - wiatrołapu - korytarza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

719 995 zł60 m² 11 989,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swojczyce | 3 pok. | rozkład | 2 balkony |. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze we Wrocławiu na Swojczycach - ul. Byczyńska Pokoje: 18, 10, 10; kuchnia oddzielna: 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Majdan Stary

Majdan Stary,lubelskie

10 000 zł4 100 m² 2,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Home Ogłoszenia Sprzedaż nieruchomości J. Chrząstowski termin do 08-01-2024 r. Sprzedaż nieruchomości J. Chrząstowski termin do 08-01-2024 r. Opublikowano 8 grudnia 2023 przez adam Syndyk masy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 999 zł54 m² 9 140,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł215 m² 5 392,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1992

Na Sprzedaż 2 niezależne Mieszkania na jednej kw (budynek czterolokalowy) tzn. parter oraz pierwsze piętro obok metro Kondratowicza na Warszawskim Targówku o powierzchni 215,1m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świebodzice,dolnośląskie

525 000 zł110 m² 4 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (4 lokale mieszkalne) zlokalizowany na Cierniach w Świebodzicach. Dostępny jeden ze środkowych segmentów. Jednopiętrowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heltmana

Kraków,małopolskie

450 000 zł30 m² 14 754 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 mkw. położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Heltmana. Lokal dostępny w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

239 000 zł48 m² 4 958,51 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 259 900 zł133 m² 9 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy, bardzo ładny, pasywny Dom o powierzchni ok. 132 m2 posadowiony na przestronnej działce ok. 1430 m2. Dom charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krzyki piekny Lux Apartament 2 pokoje Premium! Na sprzedaż jasne i piękne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w dzielnicy Krzyki-Jagodno, a dokładnie na ul.Igora Strawińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł132 m² 2 355,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta odstąpienia umowy najmu lokalu inwestycyjnego w Gdańsku Lokalizacja: oliwa to prestiżowa lokalizacja przy Alei Grunwaldzkiej 569 w Gdańsku, jednej z głównych arterii miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkconalne mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

389 050 zł1 255 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje ładną działkę budowlaną o pow. 1255 m2 znajdującą się w Rożnowej (na granicy z Wieliczką). Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania ekskluzywna kawalerka o powierzchni 25m2. Idealna dla osób ceniących komfort i wygodę, lub dla inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem dla studentów. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł130 m² 7 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż szereg na środkowy nowym osiedlu. Dom gotowy, sprzedaż bez prowizji, dostępny od zaraz. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów:. Metraż domu to 129,62 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 996 zł37 m² 13 709,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Centrum -daszyńskiego | Plomba | 2 pok!. Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu śródmieście ul.Daszyńskiego 37m. Mieszkanie składa się z : dwa pokoje, oddzielna kuchnia , balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł51 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe 2 pokoje Z miejscem parkingowym I komórką lokatorską W cenie 570 000 zł! Do sprzedania mieszkanie położone na os. Ligota Park w dzielnicy Brynów w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Kiełczów,dolnośląskie

799 000 zł72 m² 11 097 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny z ogródkiem i parkingiem położony w budynku bliźniaczym z czterema mieszkaniami (2 na górze i 2 z ogródkiem na dole), każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witkacego

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł40 m² 8 933 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje | 40,30m2 | ul Witkacego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,30m2, położone na III piętrze w niskim bloku na osiedlu Kmity. Do mieszkania przynależy balkon, piwnica. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł45 m² 13 777,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Plac Legionow 3 pokoje /45mw tramwaj/lux! polecam 3 pokojowe słoneczne mieszkanie w samym centrum Wrocławia, nieopodal ulicy Grabiszyńskiej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 8-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wasilków

Wasilków,podlaskie

500 000 zł62 626 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Wasilków. Działka o powierzchni 6,2626ha po eksploatacji kruszywa. Kształt prostokąta, dojazd drogą asfaltową. Działka posiada dostęp do energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

848 900 zł124 m² 6 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy Dom ok. 124 m2. Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bardzo ładny Bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni ok.123 m2, z garażem w bryle budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suwałki

Suwałki,podlaskie

339 000 zł63 m² 5 389,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nowa cena! Teraz możesz nabyć tą nieruchomość o 10 000 zł taniej. Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z zadbanym ogródkiem położone na parterze. Jest możliwość przeniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerniec

Czerniec,dolnośląskie

79 000 zł584 m² 135,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka zlokalizowana jest pod lasem w bardzo cichej okolicy. Działka posiada dostęp do dróg utwardzonych (bitumicznej, z kostki betonowej oraz tłuczniowej) Działka posiada dostęp do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Wrocław,dolnośląskie

943 792 zł38 m² 24 713,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,68 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym kameralnym budynku apartamnetowym w centurm Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Przewodowo-Majorat

Przewodowo-Majorat,mazowieckie

250 000 zł10 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną o pow. 10 000 m2 zlokalizowaną w woj. mazowieckim, gmina Gzy, wieś Przewodowo - Majorat. Teren rolny, brak miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

581 569 zł36 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | 36,44 | blisko Bonarki | gotowe Nowoczesne osiedle w Krakowie z balkonami, tarasami lub ogródkami blisko Bonarki. Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% pcc Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

525 000 zł56 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ulicy Granicznej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Legionów

Bytom,śląskie

155 000 zł65 m² 2 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W bytomiu | na sprzedaż Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu znajdujące się w Bytomiu przy Aleja Legionów 8. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Paruszka

Paruszka,wielkopolskie

299 000 zł84 m² 3 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową ? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska! Na sprzedaż urokliwy dom wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł59 m² 12 711,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lux 3 Pok/59,20m2 Balkon Garaż Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł32 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania od zaraz 2 pokojowe mieszkanie (32,17m2) z piwnicą i balkonem we Wrocławiu, w spokojnej okolicy w dzielnicy Gądów Fabryczna. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Bojszów

Bojszów,śląskie

115 000 zł596 m² 192,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości. Bojszów. Ul. Kościuszki. Działka nr 1059/159. Działka niezabudowana. Ukształtowanie terenu płaskie. Media (prąd,woda) w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

629 000 zł55 m² 11 207,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie, wykończone W podwyższonym standardzie, w pełni wyposażone. Atuty: - doskonała lokalizacja, - po generalnym remoncie, - w pełni wyposażone, - słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

507 424 zł32 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Pieszo do Głównego Miasta w mniej niż pół godziny. Ze wzgórza, na którym znajduje się osiedle, a w ramach niego Twoje nowe mieszkanie, roztacza się widok na Stary Gdańsk. Nieruchomość.