dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

Działka budowlana Redaki

Redaki,warmińsko-mazurskie

100 000 zł5 449 m² 18,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Redaki, gmina Susz, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny użytkowane rolniczo,.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł42,61 m² 19 948,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni wykończony lokal 2-pokojowy o powierzchni 42,61 m , położony na 2 piętrze (z 3) nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym osiedlu Miasto Marina,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł124,60 m² 4 406,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu: nowa inwestycja deweloperska domy w zabudowie szeregowej w ramach inwestycji The One położona przy ul. Lubichowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł49 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na I piętrze w budynku z roku 2008 , położonego wśród zabudowy domków jednorodzinnych w dzielnicy Żydowce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową inwestycję składającą się z czterech nowoczesnych segmentów mieszkalnych, zlokalizowaną przy ul. Bliskiej w Lublinie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Wiskitki atrakcyjny, wygodny dom dwulokalowy, parterowy z użytkowym poddaszem. Budynek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów, każdy o powierzchni użytkowej 126,30 mkw. Oba segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł59,30 m² 9 106,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr A0.1 Parter Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,90 m² 5 872,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na I piętrze dwupiętrowej kamienicy w Piastowie w Piechowicach Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż gm. Mieścisko piastowice super cena! Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu w malowniczej miejscowości Piastowice ok. 7 km do Mieściska 21km do Wągrowca. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł991 m² 321,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 991 m - Łebcz (granica z Władysławowem). Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, płaską działkę budowlaną o powierzchni 991 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Funkcjonalny i przestronny dom o pow. 250 m2 w zabudowie bliźniaczej w Janczewicach niedaleko Warszawy. Kupujący nie płaci pcc Budynek znajduje się na działce o powierzchni 500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 222 zł45,98 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dni Otwarte Tarasów Śląskich zapraszamy! Zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To najlepsza okazja, aby zobaczyć inwestycję na własne oczy, porozmawiać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł55 m² 10 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja do końca kwietnia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji położonej w uzdrowiskowej części Goczałkowic - Zdroju, składającej się z dwóch budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł36,80 m² 7 853,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Giszowiec ul. Karliczka - 2 pokoje/ 36,8 m2 + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m2 zlokalizowane w Katowicach - Giszowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

801 796 zł48,89 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 48,89m 2 położone na parterze w jednym z budynków wielorodzinnych w okolicy ul. Rozmarynowej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 w tym (2m2- piwnica), 2 pokoje, II piętro bez windy. Nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk- siedlce, (do odświeżenia lub remontu) znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 480 m² 134,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni około 14,80 a każda, położone w miejscowości Czechówka, gmina Siepraw, powiat myślenicki. Nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł47,59 m² 10 191,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesny, słoneczny apartament w Ekoparku - 800 m od morza! Na sprzedaż wyremontowany, jasny i funkcjonalny apartament położony w wyjątkowej lokalizacji - w sercu Ekoparku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 915 zł38,26 m² 15 235,62 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Psie Pole. Planowana data realizacji: 30.06.2027 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

2 454 205 zł24 153 m² 101,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na rozwój biznesu, które nie ogranicza Twoich planów? Mamy dla Ciebie wyjątkową nieruchomość w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Przemysłowej! kluczowe parametry: - działka: 24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł49,26 m² 7 754,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podjeżdżasz, parkujesz na swoim miejscu i wchodzisz prosto do mieszkania na parterze. Spokój i zieleń las dosłownie obok. A gdy trzeba wyskoczyć do Warszawy lub Białegostoku, w 4.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł3 000 m² 243 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 000 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł63 m² 6 301,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 163 zł77,66 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja! os.MAŁOMICE LUBIN Oferujemy Państwu na sprzedaż piętrowe mieszkania w zabudowie szeregowej jednorodzinnej o powierzchni użytkowej do 77,66m2, które w ramach ETAPU.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł44,69 m² 10 516,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: śródmieście, okolice Kilińskiego i Wschodniej. Blisko do deptaka przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 245 m²

Oferujemy na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m , położony na rozległej działce o powierzchni 32,45 ara w malowniczej miejscowości Zarzecze, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 030 000 zł440 m² 6 886,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 000 zł840 m² 17 261,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty są doskonale utrzymane i gustownie urządzone 3 pensjonaty z pokojami gościnnymi i zapleczem kawiarnianym zaledwie 20 m od zejścia na plażę. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł13 665 m² 263,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 665 m , położona w miejscowości Szamoty, gmina Nadarzyn. Nieruchomość ma zapewniony dostęp do dwóch dróg dojazdowych od strony ulic Orłów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł53,93 m² 10 643,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Po generalnym remoncie, z wysokimi wnętrzami Funkcjonalne, wyremontowane trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Dziesiąta. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł28 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 030 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 3030 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb wysokie. Działka w kształcie prostokąta o średnich.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł144,82 m² 8 631,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Gotowy do zamieszkania dom wolnostojący w Pszczółkach- przestronny, funkcjonalny, idealny dla rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Nieruchomość: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł53,96 m² 5 170,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż M-3 Rybnik Jastrzębska 19. - powierzchnia: 53,96 m2 - piętro: wysoki parter/2 - ogrzewanie miejskie z sieci - ciepła woda z sieci - okna pcv - instalacje częściowo wymienione -.

Szczegóły ogłoszenia

493 989 zł51,50 m² 9 592,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt :   , dostępny 24/7 (również W weekendy I święta ) załatwiamy rówież ( nieodpłatnie ) kredyty na najlepszych warunkach Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

584 080 zł59,60 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| szczegóły dotyczące lokalu: lokal o powierzchni 59,60 mkw. składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 pokoi, 2 łazienek, 2 przedpokoi pełne wyposażenie w cenie loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł480,77 m² 1 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:13 553 m²

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje: dom parterowy z poddaszem, w stanie surowym zamkniętym, w stylu nowoczesnym, o powierzchni użytkowej 309.53.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł37,31 m² 22 755,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 571 m² 152,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o budowie własnego domu w miejscu cichym i spokojnym miejscu? Zapraszam Cię na prezentację działek budowlanych - łącznie 2 - położonych w Rybnicy. Działki mają.