dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Babica

Babica,podkarpackie

69 600 zł800 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W sprzedaży 4 działki o powierzchni 3x 8 arów, oraz 13 arów w Babicy, gm. Czudec. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania wymarzonego gruntu z rewelacyjną panoramą- dobrze trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 546 320 zł82 m² 18 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy gotowe do odbioru mieszkania w kameralnej inwestycji na Bronowicach ul. Stanisława Przybyszewskiego ( 3,7 km od Centrum Krakowa ) Mieszkaj z Krakowem u Stóp - blisko Błoń i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiosenna

Dobroszyce,dolnośląskie

239 000 zł933 m² 256,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

**** Oferta tylko w Home Brand! **** Dwie działki budowlane w spokojnej okolicy w miejscowości Dobroszyce, wśród nowej zabudowy. W mpzp oznaczone są one symbolem mn, dla którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Ścinawa Polska

Ścinawa Polska,dolnośląskie

975 000 zł9 400 m² 103,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 9 400m2 położone we wsi Ścinawa Polska. - do działki dociągnięty jest prąd oraz woda. - dojazd drogą gminną - Cała działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krępsko

Krępsko,wielkopolskie

99 500 zł1 228 m² 81,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż piękną działkę w cichej okolicy jeziora, rzeki, pól i lasu we wsi Krępsko k. Piły. Działka składa się z części budowlanej - 1000m2 i drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

486 000 zł84 m² 5 767,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Gwarancja ceny dewelopera! segment zewnętrzny - szydłowo osiedle kwiatowe Budynek na osiedlu domów jednorodzinnych, lokal o powierzchni 84,27 m , i powierzchni podłóg 86,2 m , udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nysa

Nysa,opolskie

180 000 zł33 m² 5 389,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Nysy. Wysokość pomieszczeń w tej ciekawej nieruchomości to 3,40 m. Kawalerka znajduje się na trzecim piętrze schludnej i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rumia,pomorskie

599 000 zł62 m² 9 647,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe z antresolą usytuowane na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego położonego w centrum miasta. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

898 900 zł129 m² 6 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Nowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 129m, na ładnym kameralnym osiedlu w Grodzisku Mazowieckiem, usytuowany na działce o powierzchni ok. 408m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 504 zł36 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,28 m2. Znajdziesz je 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urszulki

Kraków,małopolskie

669 000 zł45 m² 14 867 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe w Dzielnicy Nowa Huta Bieńczyce w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przestronny przedpokój - duży ustawny pokój - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Myślenice

Myślenice,małopolskie

299 000 zł1 008 m² 297 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w atrakcyjnej dzielnicy Myślenic. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 0,1008ha położoną na Myślenickim Zarabiu. Nieruchomość o lekkim stopniu nachylenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

452 005 zł48 m² 9 476 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! wykończone pod klucz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustroń

Ustroń,śląskie

380 000 zł2 466 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, słoneczna, malownicza okolica, cisza spokój, piękne widoki 4 km od centrum w pobliżu szkoła, sklep, w bliskim sąsiedztwie domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

638 763 zł36 m² 17 519,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Oferta Promocyjna Grudzień! Regularna Cena Mieszkania 716 970 zł Oszczędzasz 78 207 zł! w cenie mieszkania : - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

699 999 zł98 m² 5 542,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Na rynku nieruchomości pojawiła się wyjątkowa oferta! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o imponującej powierzchni 98m2, położone na pierwszym piętrze w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

970 448 zł65 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,35 m2 z przynależnym Tarasem 67,02 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w kameralnym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

2 399 000 zł240 m² 9 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wg projektu poniżej Firmy Extradom D331. Dom w stanie deweloperskim przy ul. Giewont w Łodzi. Powierzchnia działki: 1005m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Markwarta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

430 000 zł52 m² 8 334,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni bliskiej 52 m2 po generalnym remoncie w roku 2015/2016 i przystosowaniu mieszkania na 4 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 609 350 zł215 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:658 m²

Specjalista ds. nieruchomości Tel: dom wykończony w stanie deweloperskim w wysokim standardzie. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja w dzielnicy Krzyki w zielonym centrum Wojszyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

485 000 zł163 m² 2 975,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 163 m2 wraz z garażem w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce 6,98 m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

829 000 zł67 m² 12 410,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy mieszkanie do sprzedaży znajdujące się w szybko rozwijającej się części krakowskiego Płaszowa - ulica Myśliwska - projekt cityvibe V piętrowy budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Jelenia Góra,dolnośląskie

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania, który ułatwi podjęcie decyzji już na etapie oferty! Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł52 m² 16 950,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Szanowni Państwo, na sprzedaż urokliwe dwupokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, położone tuż obok pięknego Parku Morskie Oko. Lokal położony jest w klasycznej, przedwojennej kamienicy - co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jasienica

Jasienica,śląskie

1 640 000 zł12 978 m² 126,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą działkę, zlokalizowaną w pięknym, widokowym miejscu na wzgórzu w Jasienicy z widokiem na góry. Działka o powierzchni - 12978 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

535 443 zł59 m² 9 018,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! mieszkanie wykończone pod klucz! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gliwicka

Kotlarnia,opolskie

65 000 zł28 m² 2 346,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu tę urokliwą nieruchomość, usytuowaną w sercu spokojnej Kotlarni przy ul. Gliwickiej. Otoczenie tego wyjątkowego mieszkania emanuje harmonią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Opole,opolskie

395 000 zł35 m² 11 286 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta mieszkania na I pietrze zlokalizowanego w odremontowanej kamienicy w ścisłym centrum Opola. Lokalizacja mieszkania w tylnej części kamienicy przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł128 m² 9 374,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Nie przegap okazji posiadania mieszkania, które nie tylko jest świadectwem doskonałego połączenia elegancji z funkcjonalnością, ale przynosi też stały miesięczny zwrot w wysokości aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kopanina

Kopanina,wielkopolskie

299 052 zł2 769 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam, działkę budowlaną o powierzchni 2769m , położoną w miejscowości Kopanina, gmina Kaźmierz, powiat szamotulski. 10 km od Szamotuł, 25 km od Poznania. Długość działki 108m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działki w Żurczynie obok Zamościa (działki w trakcie podziału). Metraże: 1200m2 W drodze asfaltowej prąd i woda. Dostęp do działek przez drogę wewnętrzną, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

3 667 000 zł210 m² 17 461,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Penthouse na ostatnim piętrze z 63mkw tarasem Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Bielawa,dolnośląskie

349 000 zł132 m² 2 651,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie o pow. 131,60 m2 na drugim piętrze w trzy rodzinnej Kamienicy w centrum Bielawy. w skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia 4 pokoje i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wojszyn

Wojszyn,lubelskie

399 000 zł16 487 m² 24,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża, szeroka działka budowalno-rolna 1,65 ha, z możliwością zabudowy (mr) w Wojszynie, 5 km od Janowca, 14 km od Puław. Ponad 2352 mkw terenu budowlanego pod duży dom z dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Katowice,śląskie

179 000 zł29 m² 6 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowaniu Państwu mieszkanie do remontu w samym Centrum Katowic! Pełna infrastruktura potrzebna do życia w zasięgu 500 metrów od mieszkania. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

820 000 zł7 253 m² 113,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż kompleks budynków o wielofunkcyjnym przeznaczeniu położonych na dużej działce inwestycyjnej. W skład nieruchomości wchodzą działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jamków

Kraków,małopolskie

1 129 000 zł172 m² 6 581,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Energooszczędny dom - osiedle Ecolivia Bieżanów Zamieszkaj na najbardziej ekologicznym osiedlu w Krakowie. Osiedle jest zamknięte i oświetlone, będzie też posiadało szereg proekologicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

599 000 zł48 m² 12 562,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentujemy Państwu to przestronne mieszkanie zlokalizowane w malowniczym Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lipno

Lipno,wielkopolskie

178 490 zł1 373 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Lipnie o pow. 1.373 m2 przy drodze nieutwardzonej. Dla tej nieruchomości jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł118 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bemowo I metro I 3 pokoje I ogód I bez pcc Kup i zamieszkaj w nowej inwestycji w kameralnym apartamentowcu na Bemowie Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego!.