dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 876 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Gronostajowa

Gdańsk,pomorskie

29 000 zł336 m² 86,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo użytkowania działki rod przy ul Gronostajowej w Gdańsku. Nieruchomość o powierzchni 336m2. Na posesji piętrowy domek uzbrojony w wodę (sezonowo wyłączana).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł59 m² 19 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 3 pokojowe - mieszkanie o powierzchni 58,83 m znajdujące się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z windą, stan wykończenia do zamieszkania. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

4 000 000 zł903 m² 4 429,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wójt gminy pruszcz gdański ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Pruszczu Gdańskim przy ul. Wojska Polskiego 30 wyciąg Z ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zielone Maślice _ Kozia | 2pok | rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu na Maślicach przy ulicy Koziej , spokojna i cicha okolica , dookoła dużo zieleni , plac zabaw , ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

622 000 zł55 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koprzywiańska

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 200 m2 składający się parteru, i - go piętra, poddasza oraz podpiwniczenia gdzie aktualnie znajduje się gabinet lekarski właściciela. W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radwańska

Łódź,łódzkie

399 000 zł52 m² 7 671,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Opis dwu-pack inwestycyjny jako świetna lokata z zyskiem roi 9%! Lokal dzieli się na dwa wysokie mieszkania w centrum miasta tuż przy Politechnice Łódzkiej na ul. Radwańskiej 55. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borek

Borek,lubuskie

85 000 zł1 395 m² 60,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Borku gmina Deszczno wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny z niezbędną infrastrukturą. Umiejscowienie nieruchomości przy drodze asfaltowej i zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno - Strawińskiego | 2pok | garaż! Polecam mieszkanie na sprzedaż przy ul. I.Strawińskiego, szybki dojazd do centrum komunikacją miejską oraz niska zabudowa, to zdecydowanie atuty tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w cichej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy. 2 pokojowe o powierzchni ok.38m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gandhiego

Łódź,łódzkie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Dwupokojowe jasne mieszkanie na 1 pietrze, w dzielnicy Łódź - Bałuty na ul. Mahatmy Gandhiego 6. Bardzo dobra oferta dla osób szukających dwupokojowego mieszkania w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionu AK Parasol

Warszawa,mazowieckie

439 999 zł26 m² 17 254,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

610 100 zł29 m² 20 972,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% podatku pcc. 0% prowizji. BK 2%. Termin oddania I kwartał 2025 roku. Idealna pod wynajem. Kameralny budynek z 58 apartamentami. Do wyboru komfortowe lokale z ogródkami i balkonami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

901 870 zł46 m² 19 521 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa 2-pokojowe mieszkanie w okolicach Alei ken. Inwestycja ta jest wyjątkowa - do stacji Metro Kabaty idzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

354 997 zł23 m² 15 235,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/TOPLOKALIZACJA! Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Częstochowa,śląskie

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Broniewskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

585 002 zł42 m² 14 018,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium 2-pok/ 41,73 m2 Garaż Maślice al. Śliwowa- na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 41,73 m2 + balkon 11,84 m2 wraz z miejscem w garażu podziemnym na osiedlu Ritmo Park, przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł41 m² 13 536,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Stylowe mieszkanie na spokojnym osiedlu. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Bardzo funkcjonalne mieszkanie z zagospodarowaniem każdej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 000 zł295 m² 4 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom Wolnostojący ok. 290m2. Przedstawiamy bardzo ładny dom w stanie deweloperskim plus o powierzchni całkowitej ok. 292m2, usytuowany w pięknej, zielonej okolicy, na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Lublin,lubelskie

669 000 zł80 m² 8 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Zarezerwowana. Zapraszam do obejrzenia nieruchomości położonej na Czechowie w osiedlu domów jednorodzinnych. Dom z cegły (grube mury) częściowo podpiwniczony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł126 m² 13 095,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom Oporow Piekny Lux garaz / 5 pokoi /2014! polecam do sprzedania piękny dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu zamkniętym z placem zabaw na Klecinie. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

990 000 zł3 123 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę trzech domków rekreacyjnych - całorocznych do 35m2 w podstawie każdy z nich. Docelowo możliwość postawienia sześciu domków z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rożnowa

Rożnowa,małopolskie

784 740 zł2 460 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje ładną działkę budowlaną o pow. 2500 m2 znajdującą się w Rożnowej (na granicy z Wieliczką). Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

492 000 zł44 m² 11 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowatorska

Raszyn,mazowieckie

1 369 000 zł147 m² 9 312,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ostatni Bliźniak na Osiedlu domków Pruszkowska ul. Nowatorska Raszyn Bliźniak usytuowany jest na osiedlu domków w bliskiej odległości od Warszawy(10 min do Centrum Handlowego Blue City).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania piękne 3 pokojowe mieszkanie w Kijewie przy ul. Niedźwiedziej w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze 4 piętrowego bloku z windą. W bloku monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł64 m² 11 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m z kuchnią, łazienka z wanną oraz oddzielna toaletą, położone na warszawskim Bemowie. Mieszkanie dwustronne, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

2 950 000 zł200 m² 14 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz pięknego domu blisko Warszawy ? Chcesz pić kawę na tarasie podziwiając piękno własnego ogrodu ? Lubisz nowoczesną, funkcjonalną przestrzeń ? Ten dom jest idealny dla Ciebie. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Dzień dobry Do zaoferowania mam mieszkanie w Ustroniu w dzielnicy Poniwiec. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

576 800 zł40 m² 14 420 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Mieszkanie z Ogródkiem Chcesz o coś zapytać? Dzwoń bez wahania! 7/7 8-21h Expander Advisors Posiadam wiele ciekawych ofert. Zadzwoń! Metraż: 40.00 m2 | Liczba pokoi: 2 | Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł89 m² 10 138,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:883 m²

Oferuję Państwu do sprzedania budynek mieszkalny 100m2 posadowiony na działce 883m2 w Żyrardowie Budynek trzy pokoje kuchnia łazienka kotłownia, wiatrołap, poddasze do zagospodarowania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przezmark

Przezmark,pomorskie

99 000 zł1 818 m² 54,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Cię do odkrycia wyjątkowej działki położonej w Przezmarku - urokliwa miejscowość położona nad jeziora Motława Wielka. Ta oferta jest stworzona z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł38 m² 10 052,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu kawalerki o powierzchni 37,8m2, w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne również jako inwestycja pod dalszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

961 498 zł72 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Czteropokojowe mieszkanie w nowym etapie inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem kuchennym -3x Sypialnia -2x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł235 m² 5 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okolice Lesnica 6 pokoji dom lux premium! polecamy na sprzedaż dom wolnostojący położony na działce 1000 mkw, położony przy Leśnica, o powierzchni użytkowej 206 mkw. Jest to dwupiętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Bema

Wrocław,dolnośląskie

4 979 000 zł498 m² 9 997,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości komercyjnej w historycznym sercu Wrocławia. Lokal usługowo handlowy o łącznej powierzchni użytkowej 498m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

620 000 zł72 m² 8 602,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oleśnica/4pok./PIWNICAx2/BALKON/OKAZJA/AUTOBUS/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4-pokojowe mieszkanie w Oleśnica na ul. Sikorskiego. Mieszkanie ma 72m2, mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

787 050 zł29 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super lokata kapitału. Z przyjemnością informujemy o dostępności ekskluzywnego pakietu kawalerek do sprzedaży przy ulicy Grzybowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 100 000 zł250 m² 16 380,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż usytuowany tuż obok Miasteczka Wilanów. Dom jest nowy, w trakcie wykańczania. Absolutnie wyjątkowy projekt wykończenia wnętrza, nowoczesny, ale stylowy.