dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 619 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 619 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 090 000 zł112 m² 9 732,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Długołęka / wrocław / dom W zabudowie bliźniaczej 112 M2 / działka 387 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Dom jednorodzinny, niepodpiwniczony w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Janki

Janki,mazowieckie

949 000 zł128 m² 7 439,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Inwestycja składa się z szesnastu domów w zabudowie blizniaczej z działkami o powierzchni 375m2. Nasze budynki powstają w sprawdzonej, tradycyjnej technologii cegła ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Snycerzy

Gdańsk,pomorskie

1 549 000 zł121 m² 12 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Nieruchomość położona na gdańskim osiedlu domów jednorodzinnych Kokoszki. Miejsce zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwych arterii komunikacyjnych oraz miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Biała

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

132 000 zł1 528 m² 86,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki budowlane obok siebie każda z nich ma po 1528 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w spokojnej i malowniczej części Jonkowa(300 m do centrum). Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Chodzież,wielkopolskie

315 000 zł60 m² 5 237,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja! Szukasz 3 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mieszkanie w Chodzieży przy ul. Małachowskiego o świetnym układzie, z dużą loggią oraz piwnicą. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrośna

Chrośna,kujawsko-pomorskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Chrośna - gmina Solec Kujawski - na sprzedaż nowy dom o powierzchni użytkowej 100 m2, posadowiony na działce o powierzchni 4400 m2 graniczącej ze ścianą lasu. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna

Wodzisław Śląski,śląskie

280 000 zł68 m² 4 095,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże mieszkanie M-4 W centrum wodzisławia śląskiego Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,36 m2, mieszczące się na drugim piętrze 2-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: bielany / Metro Słodowiec / Uczelnia awf Warszawa / Blok Rama H z 1982r /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Głogów Małopolski,podkarpackie

405 000 zł57 m² 7 134,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkania z ogrodem, pralnią i dwoma miejscami postojowymi, o powierzchni 56,77 m2 w stanie deweloperskim w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł27 m² 15 015 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mechnice

Mechnice,opolskie

260 000 zł1 350 m² 193 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej w Mechnicach. Ta działka jest gotowcem, co oznacza, że posiada pozwolenie na budowę bliźniaka, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł41 m² 18 683,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,48m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2018roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Polki. Osiedlu Poloneza (deweloper Arche). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

681 000 zł55 m² 12 288 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł14 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, dostępnego od zaraz, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wilcza

Laskowo,wielkopolskie

124 000 zł1 125 m² 110,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane Laskowo gm. Szamocin, ul. Wilcza. Na sprzedaż kompleks 5 działek położonych w otulinie lasu oraz w niedalekiej odległości do jeziora Laskowskiego (plaża w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burgaska

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł52 m² 11 242,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ciche, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,5m2 przy ulicy Burgaskiej 3. Atuty - Usytuowanie w drugiej linii zabudowy gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzów

Ruda Śląska,śląskie

289 000 zł50 m² 5 745,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność! Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

401 415 zł34 m² 11 954 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 33,58 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jedlina

Jawiszowice,małopolskie

88 000 zł933 m² 94,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 933 m2 jawiszowice, ul. Jedlina cena 88.000 zł Na sprzedaż działka budowlana powierzchni 933 m2, położona przy ul. Jedlina w Jawiszowicach (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kostrzyńska

Witnica,lubuskie

239 000 zł35 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Witnica Parkto nowoczesny kompleks mieszkaniowy położony w Witnicy przy ul. Kostrzyńskiej, którego budowa rozpoczyna się już w połowie 2023 roku. Tylko teraz możliwość rezerwacji mieszań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Psary Polskie

Psary Polskie,wielkopolskie

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki budowlanej, położonej w spokojnej miejscowości Psary Polskie - gmina Września. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

255 000 zł79 m² 3 211,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie Mazury, ełk, centrum. Szukasz mieszkania w Ełku ? Pragniesz zamieszkać w centrum miasta? Ta oferta godna jest Twojej uwagi. Oferowany na sprzedaż lokal mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

465 000 zł54 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone na osiedlu na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki i osobno wc. Z największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

824 940 zł90 m² 9 132,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Centrum 2 poziomy/dla rodziny/rozkład/skytower Oferujemy na sprzedaż przestronne ,słoneczne, rozkładowe 2 poziomowe mieszkanie 3 pokojowe przy Arkadach Wrocławskich. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Barycz

Barycz,podkarpackie

96 000 zł4 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje trzy działki rolno-rekreacyjne w miejscowości Barycz, gm. Domaradz, powiat brzozowski. Działki o powierzchniach: 11.8a, 17.7a, 18.85a w bliskim położeniu od siebie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł43 m² 12 752,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Top Fabryczna 2 pok/ 43 m2 Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie, znajdujące się w 4- piętrowym bloku, na kameralnym osiedlu Pod skrzydłami. Czteropiętrowy budynek, w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w centrum Lokalizacja: centrum Powierzchnia mieszkania: 56,1 m Opis nieruchomości: z przyjemności prezentuje Państwu piękne mieszkanie na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł44 m² 11 991 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44.2m2, położone w Warszawie przy ulicy Górna Droga. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku z windą, umożliwiającą wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Nowa Sól,lubuskie

318 000 zł50 m² 6 349,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w standardzie deweloperskim z miejscem parkingowym. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Srebrna Góra

Srebrna Góra,dolnośląskie

193 000 zł1 611 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana z przepięknymi widokami położona 4 km od Srebrnej Góry (gmina Stoszowice). Działka położona na nowo powstającym Osiedlu domów jednorodzinnych. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

369 000 zł73 m² 5 034,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 -pokojowe W lubinie na os. Przylesie Mieszkanie o pow. 73,30m 2 , rozkładowe, dwustronne z balkonem oraz dwoma przedpokojami. Atrakcyjna lokalizacja - widok z balkonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

709 000 zł60 m² 11 795 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz stylowo urządzonego apartamentu W spokojnej okolicy? atuty: - mieszkanie wykończone w wysokim, nowoczesnym standardzie - salon z wyjściem na taras, gdzie można cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 588 zł26 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Police,zachodniopomorskie

440 000 zł49 m² 8 968,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko w plus nieruchomości! Polecam na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w Policach. Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku z 2005r., w bocznej uliczce urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł30 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa Saska Kępa Ul. Walecznych Cena: 630 000 pln Oferta na zasadach wyłączności Cechy mieszkania: powierzchnia: 30,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł56 m² 11 387,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy Apartament Premium na Sprzedaż Z przyjemnością prezentujemy ekskluzywną ofertę dla wyrafinowanych klientów poszukujących luksusowych wnętrz. Zapraszamy do zakupu apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rynek Starego Miasta

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł30 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie w fantastycznej lokalizacji - Rynek Starego Miasta Mieszkanie o powierzchni 30m2 wykończone z dbałością o zachowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wilcza

Laskowo,wielkopolskie

138 800 zł1 261 m² 110,07 zł/m²

 

 

 

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł360 m² 1 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na osiedlu Kasztanowym lokal użytkowy o powierzchni 360 m2 na wysokim parterze o wysokości 4 m. Na gastronomię, gabinety lekarskie, opieka dla dzieci, nieuciążliwa działalność gospodarcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

619 000 zł63 m² 9 844 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament zlokalizowany na prestiżowym i zamkniętym osiedlu w Bielsku-Białej. Jednym z wielu jego atutów jest idealna lokalizacja. Bardzo wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bukowa

Krzeszowice,małopolskie

595 000 zł167 m² 3 562,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Dom trzykondygnacyjny (281m) na 8ar działce z możliwością wydzielenia mieszkania/biura/gabinetu (z oddzielnym wejściem).

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij