dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zaciszna

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 199 000 zł186 m² 6 446,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przestronnego, przytulnego i komfortowego domu wolnostojącego, położonego na obszernej działce (1052 m2) w Tyńcu Małym. Dom zbudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Top ul. Żeromskiego 2 pok/56,6 m2 Balkon Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie 56,6m2 przy ul. Żeromskiego (okolice Jedności Narodowej, nowowiejskiej, wyszyńskiego, daszyńskiego, mostów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie o pow. 54 m2 w skład którego wchodzi 2 pokoje, duża kuchnia z oknem, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy także piwnica i komórka. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 w dobrze utrzymanym 4-piętrowym budynku z pustaka w ścisłym centrum Pruszkowa. W zasięgu kilkuminutowego spaceru wszystko potrzebne do życia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Szczecińska

Tanowo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł142 m² 9 537,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie z pięknym ogrodem i garażem Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania dwupoziomowego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł64 m² 7 759,84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Home prezentuje państwu jasne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 63,79 m2 + 1 balkon typu loggia oraz oranżeria. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Bytom,śląskie

290 000 zł97 m² 2 990,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 96,97m mieszczące się w centrum Bytomia przy placu Karola Miarki. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

859 000 zł127 m² 6 763,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

Oferta sprzedaży domu w Rynarzewie: zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży domu w malowniczym Rynarzewie. To piętrowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 127 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pawłówek

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

161 720 zł1 244 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Pawłówek pod Bydgoszczą z obowiązującym mpzp (teren przeznaczony na cele zabudowy mieszkaniowej). Media przy działce: woda, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 900 zł111 m² 6 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim o pow. użytkowej ok. 120 m2 usytuowany na działce w kształcie przybliżonym do prostokąta o powierzchni ok. 220 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odcinek

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Lokalizacja: wojnów Metraż: 135 m2(powierzchnia z garażem), użytkowa: 118,75 m2 Kuchnia: aneks Piętro: parter/piętro Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz opis nieruchomości: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

399 000 zł82 m² 4 848,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu, apartament w jednej z zabytkowych kamienic mieszczącej się w sercu Bytomia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, stylizowane na wzór paryskiego mieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

329 000 zł58 m² 5 692,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze ocieplonego , ładnego bloku. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje , kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

236 000 zł41 m² 5 756,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Gustowne, nowoczesne a zarazem przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie! Prezentujemy Państwu mieszkanie w centrum Gliwic. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, remont wykonany z gustem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 601 195 zł91 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego. Oferowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 91,27 m2 położona jest na ostatnim piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Luksusowy aparatament na sprzedaż W prestiżowej lokalizacji! wysoki standard! Lokalizacja: ul. Meteorologów, katowice Piętro: 1/4 opis nieruchomości: - luksusowy apartament w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

995 000 zł76 m² 13 064,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 3 pokoje * 76,16 m2 * IV piętro * taras 27,48 m2 * balkon 5,00 m2 * komórka lokatorska * ul. Paderewskiego * Dzielnica Parkowa * widok na panoramę Rzeszowa opis: - apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 995 zł55 m² 13 636,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Corte verona 3 pokoje lux /53mkw/garaz/top!top!hit Polecamy na przedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy (obecnie 2 pokoje - możliwość przywrócenia do stanu 3-pokojowego) o powierzchni 53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

822 000 zł86 m² 9 508,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne jednopoziomowe, przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Chopina w nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 86,45 m2, składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

5 000 000 zł1 700 m² 2 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Wyjątkowa posiadłość - sosnowiec ostrowy górnicze. Prezentujemy na sprzedaż piękny obiekt -dom Ludowy położony w malowniczej scenerii, pośród pięknej roślinności oraz pomników przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

793 600 zł64 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne czteropokojowe mieszkanie w urokliwej lokalizacji w dzielnicy Suchanino w Gdańsku. Lokalizacja: suchanino to malownicza dzielnica z dogodnym dostępem do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

734 370 zł75 m² 9 807,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł48 m² 14 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

530 200 zł45 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Termin oddania IV kwartał 2024r. Miejsce w garażu dodatkowo płatne Komórka lokatorska 7 000 zł Ostatnie mieszkania. Super lokalizacja. Bez prowizji kupujcego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Gdynia,pomorskie

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jedna z najlepiej zlokalizowanych dzielnic Gdyni - bogata w pełną strukturę handlowo usługową , tworząca idealne warunki do życia - Gdynia Cisowa. Mnogość szkół, przedszkoli, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

329 000 zł50 m² 6 646,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne i słoneczne mieszkanie, nieopodal Lasku Aniołowskiego i Promenady Niemena. Główne atuty atrakcyjna lokalizacja w jednej z najlepszych dzielnic miasta, jednocześnie cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żurawinowa

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

650 000 zł158 m² 4,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:911 m²

PO umowie przedwstępnej Mam przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny w Brzozówce (jedynie 8 km od Torunia) z przepięknym ogrodem, zapewniającym prywatność. Lokalizacja: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dembowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż bardzo przestronne 4 - pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku z lat 80tych na osiedlu Górczyn. Mieszkanie o powierzchni 60 m2, posiada 3 osobne pokoje oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

646 000 zł52 m² 12 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam Państwu mieszkanie okolice ulicy Bociana. Dobra lokalizacja szybki dojazd do centrum szybkim tramwajem - 10- 15 mi Galeria Krakowska, rynek Mieszkanie: * Duży salon z możliwością podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolegialna

Kalisz,wielkopolskie

245 000 zł35 m² 7 050,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kalisza: o powierzchni 34,75 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, korytarza, usytuowane na 4 piętrze, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

2 008 800 zł1 674 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej, rezydencjonalnej i prestiżowej dzielnicy Łomianek Dąbrowie Leśnej. Otoczona lasem. Zadrzewiona starodrzewiem. Na terenie działki znajduje się niewielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Kępno,wielkopolskie

309 000 zł38 m² 8 116,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania Kępno w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska! kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w Kępnie przy ulicy Leona Wyczółkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Tarnów

Tarnów,małopolskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość w Centrum Tarnowa. Budynek posadowiony bezposrednio przy drodze asfaltowej. Wszystkie media w budynku. Budynek z przeznaczeniem do generalnego remontu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

549 000 zł83 m² 6 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący parterowy w urokliwej okolicy pełnej natury w otulinie lasów i ścieżek spacerowych. Cisza, spokój pełen relaks pozwoli wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie -"perełka" Oferujemy do sprzedania nowobudowane mieszkanie w Sosnowcu w dzielnicy Józefów, mieszkanie o powierzchni 70 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

550 000 zł607 m² 906,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz doskonałej inwestycji ? Mamy dla Ciebie idealną ofertę - gotową działkę z projektem budynku wielorodzinnego z miejscami postojowymi. To niepowtarzalna szansa na posiadanie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł73 m² 11 186,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokoje* centrum* pełen rozkład* - na sprzedaż jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie. Posiada oddzielną kuchnie i balkon. W pobliżu Dworzec Główny, rynek, galeria Dominikańska- wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jesionowa

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł2 000 m² 274,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka mieszkaniowo usługowa w Rębiechowie! lokalizacja: rębiechowo - miejscowość w gminie Żukowo z rewelacyjnym dojazdem do Trójmiasta ( 14km do Gdańska, 24km do Gdyni za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł45 m² 2 632,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Sobięcin o powierzchni 45,20m2 skłądajace się z salonu,sypialni, ciemnej kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł88 m² 8 284,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! nowa niższa cena! na sprzedaż! Mieszkanie dwupoziomowe 88m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Chełmie, przy ulicy Nieborowskiej.