dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

590 000 zł64 m² 9 168,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na cichym i kameralnym osiedlu w Tychach - dzielnica Mąkołowiec - To naprawdę dobre miejsce do życia! Dostępność do uzgodnienia Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł74 m² 10 391,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż duże, 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Legnickiej obecnie przystosowane na wynajem, jako powierzchnia biurowa jednak z łatwością będzie można przywrócić lokal do pierwotnego stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kraków,małopolskie

1 700 000 zł4 800 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną budowlaną działkę zlokalizowaną na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. W najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 450 000 zł280 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom Z garażem znajdujący się na os. Górczyn W gorzowie wielkopolskim! Na sprzedaż duży dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uznamska

Warszawa,mazowieckie

1 321 000 zł94 m² 14 053,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Warszawa Targówek ul. Uznamska Prezentujemy Państwu atrakcyjne dwupiętrowe mieszkanie na Targówku przy ul.Uznamskiej. Ogromnym atutem tej oferty jest cicha i spokojna okolica. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

559 000 zł47 m² 11 970 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

w centrum , ale na uboczu Przedstawiam atrakcyjną ofertę mieszkania w niesamowitym standardzie, które zachwyca swoją lokalizacją, przestronnością oraz nowoczesnym wykończeniem. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

563 304 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Proponujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim bez prowizji oraz podatku pcc Odbiór 1 kwartał 2024 Dostępny kredyt 2 % Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 57,48 m2 na 1 piętrze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł60 m² 11 583,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu do własnej aranżacji. Dwustronne słoneczne mieszkanie w odnowionym budynku do własnej aranżacji z widokiem z balkonu w kierunku centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 472 zł44 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

791 616 zł41 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stan deweloperski. Inwestycja zlokalizowana w sercu warszawskiej Woli. Doskonała lokalizacja, wygodny i szybki dojazd do centrum, stacja metra Płocka zaledwie 200m od budynku. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

432 653 zł42 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność poinformować, że zaczynamy sprzedaż Nowej inwestycji o nazwie atlantis prestige park - Budynek C. Przestronne bardzo jasne apartamenty wchodzące w skład nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

299 000 zł48 m² 6 255,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje, duży balkon! Reden | Dąbrowa Górnicza ul. Krasińskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł82 m² 13 991,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 020 zł39 m² 12 313 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł66 m² 14 961,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią zlokalizowanie na Bemowie przy ul. Kazimierza Deyny na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku ( bez windy) Na osiedlu znajdują się bloki oraz domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom w Grodzisku Mazowieckim! Osiedle Kopernika! Dwa mieszkania w jednej ofercie! Klimatyczny, wyremontowany przedwojenny dom. Na parterze domu 91,89 mkw: - salon z widnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowodworce,podlaskie

699 999 zł117 m² 5 998,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom bliźniak o powierzchni 116,7 m2, osiedle Przytulne Nowodworce. Parter: przestronny salon połączony z aneksem kuchennym toaleta, pomieszczenie gospodarcze w salonie istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Warszawska

Olszewnica Stara,mazowieckie

1 000 000 zł7 500 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z nami Kupisz Bezpiecznie. Działka o powierzchni 7500 m2 położona w gminie Wieliszew miejscowości Olszewnica Stara. Nieruchomość posiada dojazd z drogi głównej asfaltowej. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urzędnicza

Łódź,łódzkie

434 313 zł49 m² 8 785 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis Świetna oferta! bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! dostępne grudzień 23rok -) Szanowni Państwo, mamy dla Państwa ofertę sprzedaży dwu pokojowego apartamentu na Bałutach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

377 500 zł28 m² 13 482,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronna kawalerka w pięknej dzielnicy Biskupin ol. pętli tramwajowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki (prysznic, pralka). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł73 m² 17 865,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł39 m² 18 900,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Śródmieścia Gdańska. Lokalizacja doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem, tuż obok Dworca Głównego, idealny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Giżycko,warmińsko-mazurskie

620 000 zł111 m² 5 585,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:255 m²

Sprzedam budynek wolnostojący o funkcji handlowo-usługowej Budynek po remoncie kapitalnym przygotowany do salonu fryzjerskiego lub salonu kosmetycznego, w skład nieruchomości w chodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

399 000 zł38 m² 10 577,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu w doskonałym punkcie pod względem infrastruktury. Walory warte podkreślenia nowy budynek, nigdy wcześniej nie zamieszkane, pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

431 751 zł41 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł156 m² 9 294,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: segment - Ursynów | Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w doskonałej lokalizacji w okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. mieszkanie składa się: - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ustka

Ustka,pomorskie

1 230 000 zł226 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

0% Dom wolnostojący Ustka Przewłoka gotowy do zamieszkania! Ustka to jeden z najpiękniejszych i najszybciej rozwijających się polskich kurortów, a jednocześnie miasto portowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 359 000 zł74 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, niezamieszkałe i wykończone czteropokojowe mieszkanie 73,66 m2 na osiedlu Bokserska 71, wybudowane przez Dom Development. 0 % prowizji. Na dachu budynku znajduje się taras dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Skomack-Osada

Skomack-Osada,warmińsko-mazurskie

100 000 zł3 400 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Mazury z widokiem na jezioro Orzysz. Oferowana na sprzedaż działka położona jest w płdn.-zachodniej części gminy Stare Juchy, na terenie obrębu wsi Skomack Wielki. Wieś realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaperska

Lusówko,wielkopolskie

799 000 zł124 m² 6 145,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:687 m²

Lokal o powierzchni 123.5m2 + 20m2 strychu ( w załączniku zestawienie powierzchni - ciekawy rozkład wnętrz). Wiata przy budynku z możliwością zabudowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ustronie

Kobyłka,mazowieckie

790 000 zł129 m² 6 124,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, usytuowane w świetnym punkcie komunikacyjnym 900 metrów od stacji pkp, czyli 10 minut pieszo, a szkoła, plac zabaw, sklep 5 minut drogi. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Golfowa

Rajszew,mazowieckie

1 335 000 zł8 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 8900m2, położona w Rajszewie przy ul. Golfowej. Działka o wymiarach 67 metrów szerokości i 134 metry głębokości. Przy działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

220 000 zł32 m² 6 802,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy 32,34m2, ul. Młynarska, piaseczno Na sprzedaż: lokal usługowy zlokalizowany na dobrze zagospodarowanym osiedlu, w podwarszawskim Piasecznie, przy ulicy Młynarskiej 21. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 390 000 zł273 m² 5 095,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Na sprzedaż: piętrowy dom (połowa bliźniaka) w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na pięknie zagospodarowanej działce w podwarszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Walendów

Walendów,mazowieckie

7 490 000 zł646 m² 11 594,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 888 m²

Na Sprzedaż: piękna, wyjątkowa Rezydencja w ekskluzywnym standardzie i amerykańskim stylu, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy willowej na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwoczka

Opole,opolskie

630 000 zł79 m² 7 958,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w zabudowie szeregowej w Opolu w dzielnicy Wójtowa Wieś. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduje się niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

430 000 zł47 m² 9 106,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania, które będzie idealne zarówno dla Ciebie, jak i pod wynajem? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - przepiękne trzypokojowe mieszkanie. Ta nieruchomość to połączenie świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł211 m² 7 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Wrocław - krzyki, ul. Koreańska. Na sprzedaż dom zabudowie szeregowej, narożny, pięknie otoczony zielenią, o powierzchni użytkowej 211 mkw. Wybudowany na początku 2004 roku. Dom, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

679 000 zł34 m² 19 698,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 6 - piętrze budynku B (wieża) w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowy lokal o powierzchni 34.47m2, składający się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: mieszkanie w Warszawie, 47,2 m2. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w dogodnej lokalizacji. Warszawa - Ochota. Rakowiec. To.