dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 436 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

420 000 zł3 322 m² 126,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka w miejscowości Zielonka, gm. Białe Błota. Powierzchnia działki 3 322m2 Cena: 420 000zł Działka uwzględniona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

982 500 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry. Do sprzedania mam komfortowo wykończone (świeżo po remoncie) mieszkanie w dzielnicy Ursus w Warszawie, przy ulicy Magnackiej. Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 65,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Akademickie

Kraków,małopolskie

610 000 zł47 m² 13 050,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko u nas! Bez prowizji. Zapraszam do obejrzenia mieszkania osoby zainteresowane oraz agencję nieruchomości do współpracy. Cena: 610.000 PLN - cena za mieszkanie 20.000 PLN - cena za piwnicę Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kołdowo

Kołdowo,pomorskie

118 200 zł1 182 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane w Kołdowie. Cena każdej to 155 000 zł. Posiadają bezpośredni dostęp do drogi. Media przy drodze. Powierzchnia pierwszej to 1182m2, drugiej 1146m2. Do działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzchosławice

Wierzchosławice,małopolskie

470 000 zł98 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecamy do sprzedaży dom położony blisko natury i dobrze skomunikowany z miastem. Lokalizacja: wierzchosławice, powiat tarnowski (małopolskie) Miejscowość zlokalizowana 10 minut od Tarnowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajcza

Wrocław,dolnośląskie

648 318 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na kameralnym, spokojnym osiedlu w pobliżu kanału żeglugowego! Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla osób, które cenią sobie cichą okolicę przy jednocześnie sprawnym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z unikatowym widokiem na panoramę Karkonoszy i Śnieżkę Widokowa działka budowlana zlokalizowana na Dolnym Śląsku w Wojcieszycach pod Jelenią Górą (gmina Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Sianów,zachodniopomorskie

222 592 zł38 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kolejny etap inwestycji osiedle bajkowe zlokalizowanej przy ul. Tylnej w Sianowie, 12 km od morza i 6 km od Koszalina. Nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł240 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 965 m²

Unikatowa oferta! Dom o powierzchni 240 m z działką 1965 m w Osielsku - perfekcja w najmniejszych szczegółach! metraż domu: 240 m metraż działki: 1965 m opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Gdynia,pomorskie

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z kuchni, 3 pokoi, przedpokoju oraz wc i łazienki. Wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korczoka

Gliwice,śląskie

299 000 zł45 m² 6 649 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! promocyjna cena nowego mieszkania w "willi za akacjami"! Oferujemy do sprzedaży nowe mieszania położone w Gliwicach-Sośnicy przy ul. Korczoka. Nowa inwestycja, zlokalizowana w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Radom

Radom,mazowieckie

4 200 000 zł450 m² 9 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najlepsza lokalizacja w Radomiu! Kamienica w ścisłym centrum przy deptaku z placem o powierzchni 980m2. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

297 432 zł44 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

787 050 zł29 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super lokata kapitału. Z przyjemnością informujemy o dostępności ekskluzywnego pakietu kawalerek do sprzedaży przy ulicy Grzybowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

1 750 000 zł250 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:124 m²

Kamienica w centrum Cieszyna przy ulicy Głębokiej. Na parterze lokal handlowy na piętrach cztery kondygnacje do remontu, nadające się na lokale biurowe, mieszkalne, usługowe. Budynek ma ładną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 000 000 zł83 m² 12 099,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu jasny i przestronny apartament na sprzedaż , położony przy ulicy Powstańców Warszawy na prestiżowym osiedlu Nasz Gaj. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

369 990 zł33 m² 11 208,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka! | ok. dworca - Więckowskiego. Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę 33m2 na parterze przy ulicy Więckowskiego we Wrocławiu. Kamienica jest po kapitalnym remoncie 20 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

298 760 zł39 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania 2-pokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy miasta (u zbiegu ulic Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grojec

Grojec,małopolskie

155 000 zł1 407 m² 110,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grojec Teren 1407 m2 Piękny widok Droga asfaltowa Cena: 155 000 zł Atrakcyjnie położony płaski teren z pięknym widokiem na góry i zamek w Tenczynie o powierzchni 1 407 m2 pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

369 360 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Krosno,podkarpackie

519 750 zł105 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatnia szeregówka!oferta bez prowizji od kupującego- na sprzedaż segmenty W nowo powstającym, kameralny osiedlu na obrzeżach krosna! Mamy do zaoferowania nowoczesne i komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

739 577 zł81 m² 9 100,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe Osiedle w pobliżu Telewizji Katowice i Parku Śląskiego. W tej inwestycji posiadamy gotowe mieszkania od 25,74 - 85,97m3, cena komórki lokatorskiej 3500zł/ m2, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Truflowa

Dopiewiec,wielkopolskie

399 000 zł1 275 m² 312,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1275 m2 - w pobliżu lasu. Numer działki 42/4, dopiewiec ul. Truflowa. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego : - funkcja: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zabrzeż

Zabrzeż,małopolskie

39 600 zł2 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w centrum Zabrzeży, gmina Łącko. 30 km do Nowego Sącza, 12 km do Krościenka nad Dunajcem Działka budowlana 23 lub 22 ary. Na działce jest prąd, kanalizacja w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

383 000 zł27 m² 14 014 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.