dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

150 000 zł1 501 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działka budowlana 1501 m w Przezmarku blisko Elbląga. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 1501 m - Rodzaj: działka budowlana z warunkami zabudowy - Kształt: regularny - Media:.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł11 400 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt położony w zachodniej części Wrocławia o pow. 1, 14 ha. Przeznaczenie w mpzp -teren zabudowy przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej. Dostępne media: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł50,54 m² 11 634,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 50,54 m2+ loggia (pow.7,16 m2) usytuowane na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym w NOWYM BUDONICTWIE w LUBINIE oś. Ustronie ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł79,24 m² 4 543 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 79,24m2 zlokalizowane na poddaszu w bloku w ścisłym Centrum Nowego Sącza. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł207 m² 5 309,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny typu kostka, wybudowany w 1981 roku, położony w Dąbrowie przy ul. Henryka Dąbrowskiego. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 164 m posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł3 600 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Walendowie gmina Nadarzyn Oferujemy na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 3600m2, położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Walendów, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 716 m² 115,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki, sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni 17,16 ar. Działka 479/15 - 8, 96 ar, 479/16 - 8,20 ar. Obie działki w kształcie przypominającym prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł423 m² 11 796,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Polecamy na Sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką, znajdujący się w dzielnicy Borek, idealny jako miejsce do życia, lub jako inwestycja do podziału na apartamenty english description.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Klonowska

Suchacz,warmińsko-mazurskie

259 000 zł1 800 m² 143,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w centralnej części miejscowości Suchacz nad Zalewem Wiślanym około 15 km od Elbląga na obszarze Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. Działka ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł222 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 220 m, usytuowany w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Do sprzedaży oferujemy piękny, przestronny dom położony w Uniejowicach gmina Zagrodno, powiat złotoryjski. Dom murowany, podpiwniczony usytuowany jest na działce o pow. 27 ar (2700 m ) Na.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł55 m² 17 581,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedania nowe, klimatyczne mieszkania w stanie deweloperskim na Starym Podgórzu w Krakowie w nowo wyremontowanej pięknej kamienicy z ładną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twoje miejsce ciszy działka blisko jezior, z gotowymi warunkami zabudowy. Wyobraź sobie poranki wśród natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z realną możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł36 200 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 3,62 ha, położona w malowniczej miejscowości Zawada, gmina Myślenice. Idealna propozycja dla inwestorów oraz deweloperów.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 259 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 18 działek budowlanych o powierzchniach od 3081 m2 do 5090 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Giże, gmina Świętajno, powiat olecki. Kompleks 18 działek.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł266 m² 3 721,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:451 m²

Sprzedam dom przy ul. Kościuszki w Kutnie. Powierzchnia całkowita 266 mkw. 9 pokoi, 3 łazienki, powierzchnia działki 451 mkw. Budynek murowany z cegły typu max i cegły pełnej, ze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w centrum przy ul.Staszica, zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu m.in. szkoły , sklepy, supermarkety, około.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,60 m² 10 221,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania nieruchomość w Karpaczu - blisko centrum, z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,60 m2 składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Podgórzyn. Lokal znajduje się na parterze budynku, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,43 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 48,43 m , zlokalizowane przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w dzielnicy Ruda I w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 527 262 zł72,03 m² 21 203,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72 m2 podzielone na 3 niezależne minikawalerki. Wyjątkowa lokalizacja vis-à-vis Galerii Mokotów. Nowoczesne osiedle wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32,42 m² 10 950,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna nowa cena! Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane - gotowe do zamieszkania - Centrum miasta w Lubinie ul. Rynek 12. Bez barier typu schody - Idealne dla osób starszych, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36,20 m² 21 823,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 36,20 m2, piętro 4/4 bez windy w budynku z 1972 r., Śródmieście Ujazdów. Przestronne, słoneczne, gotowe do wprowadzenia się, w cenie sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł72,56 m² 5 333,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie, 3 pokoje, osobna kuchnia, piwnica, komórka, strych, częściowo umeblowane i wyposażone. Na sprzedaż duże i w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe 2-pokojowe mieszkanie blisko Śródmieścia - zakup bez prowizji i pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu cenionego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł73 m² 5 821,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Не вимагається дозвіл на купівлю землі в Польщі під час придбання цієї нерухомості. Nowoczesne mieszkania dwupoziomowe na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 675 m² 197,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana mnu/13 - pod dom jednorodzinny z ogrodem i usługami | media przy granicy 1. Co możesz wybudować : Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, do 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł83 m² 18 915,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ekskluzywny, dwupoziomowy apartament z garderobą i dwiema łazienkami [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, apartament na sprzedaż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzy Ci się ekonomiczny i energooszczędny dom? A może nie chcesz już płacić wysokiego czynszu w bloku? Ta nowa perełka inwestycyjna powinna Cię zainteresować! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł84,41 m² 17 651,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego mieszkania w klimatycznej kamienicy, zlokalizowanej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Strzyży. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł45,22 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Osiedle na warszawskim Targówku bardzo dobrze skomunikowane w bliskiej odleglosci przystanki autobusowe i tramwajowe gdzie szybko mozna sie.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł29,70 m² 12 020,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

W ofercie biura onhouse przytulna kawalerka o powierzchni 29,7 m . Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 089 m² 247,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli cenisz sobie spokój I ciszę, bliskie sąsiedztwo lasu, ładne widoki, bliskość natury. TA nieruchomość jest idealna dla ciebie. Do sprzedaży ładnie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

378 480 zł4 560 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentację działki znajdującej się w Protasach, oddalonych 11 km od Centrum Białegostoku. Nieruchomość o powierzchni 4560 m 2 ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł483 m² 4 138,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:4 550 m²

Brakuje Ci przestrzeni pod własny biznes usługowy? Wynajmujesz przestrzenie pod warsztat, czy magazyny? Zapraszam do gotowego obiektu, który wybudowany został z myślą na warsztat wulkanizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 400 zł42,59 m² 10 199,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 772 zł42,91 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B24 Powierzchnia 42,91 m2, piętro - II 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

479 000 zł192 m² 2 494,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:192 m²

Tylko w naszym biurze Apartament Nieruchomości tel.   Okazja! Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł67,58 m² 4 881,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie o powierzchni 67,58 m , składające się z 3 pokoi, które czekają na nowe życie i nowego właściciela. Położone na pierwszym piętrze w kamienicy, jest.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł604 m² 447,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję Państwu w dobrej lokalizacji - Sośnicowice. Na sprzedaż oferuję działkę idealną pod zabudowe jednorodzinną Działka o powierzchni 604 m2 Cicha i spokojna okolica,.