dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. NMP Królowej Rodzin

Białystok,podlaskie

975 200 zł106 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom energooszczędny - zainstalowany system rekuperacji, okna trzyszybowe i kondensacyjny piec gazowy sprawia, że dom jest bardzo tani w utrzymaniu. Bezpośrednia sprzedaż od pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł15 m² 4 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowy. Powierzchnia użytkowa 15m2. Wydzielone lokal, aneks kuchenny i toaleta. Ogrzewanie centralne miejskie i ciepła woda użytkowa miejska. Czynsz z funduszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Myślenice,małopolskie

479 000 zł50 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 50,05m2 położone na pierwszym piętrze (II kondygnacja) bloku przy ul. Matejki 7. Mieszkanie dwustronne, składające się z dwóch odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Dąbrowa

Stara Dąbrowa,pomorskie

120 000 zł3 033 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Numer oferty: 1201 Rodzaj transakcji: sprzedaż Województwo: pomorskie Gmina: damnica Miejscowość: stara dąbrowa Lokalizacja: trasa słupsk - lębork - gdańsk Typ działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

525 000 zł50 m² 10 552,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Krzywej 1i. Jest to blok 4 piętrowy posiadający teren ogrodzony. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, posiada balkon oraz ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Słowiański

Świnoujście,zachodniopomorskie

495 000 zł34 m² 14 389,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę ekskluzywnej kawalerki w samym sercu Świnoujścia, przy Placu Słowiańskim, co gwarantuje nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Słupsk,pomorskie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl eleganckie mieszkanie W centrum - 46,85m2 - 375 000 pln Zapraszamy do zakupu stylowego mieszkania o powierzchni 46,85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł56 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2 położone na 10 piętrze w wieżowcu. Do mieszkania przynależy piwnica. Dwustronne, jasne i ciepłe. Lokalizacja centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

160 000 zł954 m² 16 771 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 9,54 a. Wszystkie media dostępne w drodze. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł95 m² 18 839,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do rozpoczęcia prac wykończeniowych mieszkanie na ostatnim piętrze. Proponowana oferta to cesja praw z umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokusowa

Lublin,lubelskie

539 000 zł55 m² 9 817,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 54,90 m2 zlokalizowanego na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku przy ul. Krokusowej na Kalinowszczyźnie. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

880 000 zł162 m² 5 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 410 m2. lokal 1b Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł49 m² 13 074 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja: - osiedle trzech budynków po 4-y lokale, - kameralne, ciche, - budynek/mieszkanie bezczynszowe, - każdy lokal z własnym ogródkiem i własnymi stanowiskami parkingowymi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

583 900 zł70 m² 8 341,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 401 695 zł47 m² 30 072,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w sercu Warszawy, rynek pierwotny. Zapraszam na prezentację również innych mieszkań w tej lokalizacji, bez prowizji ze strony kupującej. Opis - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zapolskiej

Sosnowiec,śląskie

144 000 zł32 m² 4 536,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,74m2 na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w Sosnowcu w dzielnicy Klimontów. W skład mieszkania wchodzą : - 1 pokój, - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul. Stawowa. W I etapie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sulimów,dolnośląskie

290 000 zł103 m² 2 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Prezentuję na sprzedaż budynek mieszkalno-gospodarczy, znajdujący się we wsi Sulimów w gminie Siechnice. Obiekt nadaje się do kapitalnego remontu, ale pozostawia wiele możliwości w zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 001 zł37 m² 13 252,10 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Plac Legionow - centrum lux 2 pokoje okazja!top Polecamy na sprzedaz komfortowe, bardzo nowocześnie, urządzone i zaplanowane przez projektanta wnętrz mieszkanie (pierwotnie dwupokojowe), po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 118 750 zł62 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 62,50 M 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

684 000 zł52 m² 13 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2 duże pokoje blisko morza Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Włókniarzy

Łódź,łódzkie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie bezpośrednio od właściciela na Polesiu - Osiedle Mikołaja Kopernika. 3 pokojowe o powierzchni 48,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Sianów,zachodniopomorskie

277 697 zł49 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kolejny etap inwestycji osiedle bajkowe zlokalizowanej przy ul. Tylnej w Sianowie, 12 km od morza i 6 km od Koszalina. Nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

253 000 zł47 m² 5 371,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne, wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku, piła ul. 11-go Listopada. Powierzchnia użytkowa mieszkania 47,10 m 2 , balkon, piwnica. Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł64 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Nowa oferta: 1.12.2023 Mieszkanie na Stegnach na sprzedaż. 64 m2 do kompletnego remontu. 4 pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc. Grunt uregulowany => możliwość założenia kw. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Pliszczyn

Pliszczyn,lubelskie

430 000 zł3 700 m² 116,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Kolonia Pliszczyn, bardzo blisko Lublina. Działka o powierzchni 37 arów, zabudowana domem jednorodzinnym z 1978 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł50 m² 9 472,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam Państwu przestronne mieszkanie na trzecim piętrze niskiego bloku, zlokalizowane na Bielanach, na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie: - powierzchnia 49,5m2, - salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

1 180 000 zł430 m² 2 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Zapraszam Cię na prezentację klimatycznego domu w Karpnikach - to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i ucieczki od zgiełku miasta. Zlokalizowany na wsi, z dala od ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł80 m² 7 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferujemy nieruchomość w Poznaniu. Dzielnica: starołęka Mała, ulica Równa. Działka narożnikowa o powierzchni 655 m2 Działka zabudowa starym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Rajsk

Rajsk,podlaskie

88 000 zł1 370 m² 64,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- rezerwacja - Zapraszamy do zapoznania się z siedliskiem położonym w miejscowości Rajsk w gm. Bielsk Podlaski. Rajsk to niewielka wieś o sielskim klimacie, zlokalizowana ok. 10km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

346 355 zł28 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./BALKON/LUX./PIWNICA/KOMÓRKA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

870 769 zł58 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się z: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długie

Długie,podkarpackie

690 000 zł127 m² 5 433,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu parterowy dom na sprzedaż w Długiem, gmina Zarszyn (powiat sanocki). Nieruchomość o powierzchni użytkowej 127.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

819 998 zł59 m² 13 950,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania o powierzchni 58.78m2 w Warszawie, dzielnica Wawer, dostępne od zaraz! To trzypokojowe mieszkanie rynek pierwotny w nowym bloku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Tychy,śląskie

950 000 zł132 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Promocja do 15.01 2024 Garaż 2 stanowiskowy 34m2 w cenie apartamentu! Atrakcyjne położony apartament 2-poziomowy z garażem 2-stanowiskowym , o łącznej powierzchni 166,5 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Spichrzowa

Gdańsk,pomorskie

2 100 000 zł123 m² 17 115 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do sprzedaży luksuową nieruchomość lokalową ,stanowiącą lokal o powierzchni użytkowej 100.20 m kw., położony na II piętrze zespołu kamieniczek przy ul. Spichrzowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 922 zł79 m² 8 009,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołaja

Głogów,dolnośląskie

261 400 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy nowe, funkcjonalne mieszkanie w standardzie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Świetego Mikołaja na Starym Mieście w Głogowie, w nowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 56m2, w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne również jako inwestycja.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij