dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 923 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 923 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bochnaka

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł297 m² 4 006,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:716 m²

Szanowni Państwo, wyłącznie u nas. Mamy okazję zaprezentować ofertę domu do remontu znajdującego się przy ul. Bochnaka 8 w Krakowskich Swoszowicach. Dom pochodzi z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

302 600 zł40 m² 7 565 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najmniejsze 2 pokoje w budynku gotowym. Wielka Wyprzedaż mieszkań już prawie gotowych. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składowa

Kraków,małopolskie

1 218 300 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Projekt Apartamenty Składowa zakłada realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego składającego się z dwóch segmentów nadziemnych, z usługami w parterze i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 47 m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 1994, śródmieście Ujazdów Przestronne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wancerzów,śląskie

90 000 zł90 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

do sprzedaży murowany budynek z drzwiami wejściowymi bezpośrednio z ulicy lub od strony podwórza, budynek przeznaczony jest do kapitalnego remontu, 3 pokoje +kuchnia, korytarz. A nawet do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Sokołów Podlaski,mazowieckie

398 000 zł62 m² 6 471,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 61,50 m2 usytuowane na I piętrze, w pierwszej klatce w bloku przy ulicy Gałczyńskiego w Sokołowie Podlaskim. Jest to trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 665 zł54 m² 14 090 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam świetną inwestycję w samym centrum Wrocławia. Osiedle powstało na Starym Mieście, co zapewnia: - doskonałą komunikację, - o krok od centrum i tętniących życiem arterii, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

565 000 zł53 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Leszczynki. 3 pokojowe, 52,53m2. Znajduje się na parterze. W skład mieszkania wchodzi: duży salon Sypialnia 8m2 Sypialnia 9m2 Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

747 000 zł71 m² 10 491,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 71.2mkw składające się z: - Salonu - Kuchni - Dwoch sypialni - Łazienki z ogrzewaniem podłogowym i podgrzewanym lustrem - Pralni z możliwością przerobienia na łazienkę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Sianów,zachodniopomorskie

222 592 zł38 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kolejny etap inwestycji osiedle bajkowe zlokalizowanej przy ul. Tylnej w Sianowie, 12 km od morza i 6 km od Koszalina. Nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Demokratów

Janowice Wielkie,dolnośląskie

220 000 zł45 m² 4 921,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Nieruchomości Optima prezentuje piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,70m2, usytuowane na wysokim parterze w urokliwych Janowicach Wielkich. To wyjątkowe miejsce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

1 894 000 zł175 m² 10 823 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

*** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, luksusowego i super-funkcjonalnego domu w Brzeziej Łące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słupsk,pomorskie

379 000 zł79 m² 4 797,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

**unikalna oferta! Trzypokojowe Mieszkanie w Sercu Słupska!** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: 3-pokojowe mieszkanie o 79 m2 (powierzchnia użytkowa 55,7 m2), usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Osiedle Nałęczyn

Wiatrowo,wielkopolskie

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć od miejskiego zgiełku? Marzy Ci się domek, z którego będziesz miał 4 minuty spacerkiem do jeziora? Chciałbyś mieć takie miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Orle,pomorskie

739 000 zł127 m² 5 818,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:567 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Orle 6 km od Wejherowa. Bardzo cicha i kameralna dzielnica domów jednorodzinnych zlokalizowanych w kaszubskiej wsi Orle. Bliskość lasów, jeziora, zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

269 000 zł49 m² 5 456,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (jednostronne rozkładowe) o powierzchni 49,3 m2 znajdujące się na Parterze przy ulicy Chopina, osiedle Zatorze w Olsztynie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

919 000 zł115 m² 7 991,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż stylowy i nowoczesny dom w świetnej lokalizacji z 4 sypialniami ( w tym jedna na parterze wraz z prysznicem ) o powierzchni 115 m2. # lokalizacja # Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 64 m2 w Lubinie przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krosno,podkarpackie

288 000 zł45 m² 6 460 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli od zawsze Twoim marzeniem było posiadanie swoich własnych "czterech kątów", zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Z przyjemnością prezentuję Ci mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kocoń

Kocoń,śląskie

60 560 zł3 028 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kocoń pow. żywiecki - ładna działka rolna o pow. 3028 mkw, wym 55x53, położona na lekkim stoku. Działka z ładnymi widokami, w 3/4 zadrzewiona. Posiada dostęp do drogi publicznej, lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

694 400 zł54 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja powstała na Białołęce W technologii przyjaznej dla środowiska i mieszkańców. Pompa ciepła , fotowoltaika, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja Świetna oferta w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ustroń

Ustroń,śląskie

220 000 zł2 258 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Ustroniu koło wyciągu z wydanym pozwoleniem na budowę, lokalizacja nadająca się na prowadzenie działalności gospodarczej, bezpośredni zjazd z drogi głównej. Media na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 998 zł48 m² 14 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł62 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne, nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na Wrocławskim Gaju - ulica Strońska Serdecznie zapraszam do zakupu 3 pokojowego nowocześnie wykończonego mieszkania o metrażu 61,5 m2 położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poprzeczna

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł73 m² 16 382,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Luksusowy, 73 metrowy apartament w Aninie - Prestiżowa lokalizacja, wyrafinowany design. "Zapraszamy do luksusowego życia. Za dodatkową opłatą (2x60 tyś zł) można dokupić 2 szerokie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

405 000 zł65 m² 6 221 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Centrum miasta, w cichej spokojnej dzielnicy. Budynek usytuowany w znacznej odległości od ulicy , co zapewnia spokojny wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł88 m² 9 863,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie 87.7m2 z dużymi oknami z wyjściem na ogródek. W mieszkaniu zamontowana jest rekuperacja zapewniająca: - ciągłą wymianę zużytego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł53 m² 10 046 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam mieszkanie w nowszym bloku na Naramowicach. Mieszkanie o metrażu 52,66m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym (można oddzielić i uzyskać kuchnie osobną z oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

155 000 zł1 397 m² 110,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest 1397 m2 działka budowlana w Gorzowie Wlkp. usytuowana na osiedlu domków jednorodzinnych w zachodniej częśći miesta. Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rachwalska

Tresna,śląskie

220 000 zł1 029 m² 213,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w malowniczym terenie górskim z widokiem na Jezioro Żywieckie w miejscowości Tresna, w gminie Czernichów. Kształt prostokąta o wymiarach około 10x100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Opole

Opole,opolskie

2 200 000 zł243 m² 9 053,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż 284 m2 powierzchni biurowych, usytuowanych w samym centrum miasta Opola, przy ulicy Krakowskiej. Lokal położony w kamienicy na piętrze trzecim. Pomieszczenia przystosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pustachowska

Gniezno,wielkopolskie

649 000 zł234 m² 2 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Oferta zarezerwowana Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny dom wolnostojący, 2-kondygnacyjny, posadowiony na działce o powierzchni703 m2, położony w Gnieźnie, w willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 475 000 zł80 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starej Ochocie w przedwojennej kamienicy projektu Wacława Wekera powstał w 1929r. W okolicy zabudowa przedwojennych.