dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł100 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas.Oferujemy do sprzedania duże mieszkanie w Centrum miasta przy ul. Bolesława Śmiałego. Mieszkanie o powierzchni 100,5m2 znajduje się na 3 piętrze pięknie odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność Państwu zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni ok.3000m2 położoną w miejscowości Zabierzów w gminie Zabierzów. Całość parceli całkowicie budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Dąbrowa

Dąbrowa,mazowieckie

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

To wyjątkowa oferta, która z pewnością przypadnie do gustu rodzinom poszukującym przestronnego domu z dużym ogrodem i dostępem do licznych udogodnień. Opis Nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Nozdrzec

Nozdrzec,podkarpackie

149 000 zł3 791 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Nozdrzec, w powiecie brzozowskim, tuż nad rzeką San. Łączna powierzchnia gruntu to 0,3791 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rytel

Rytel,pomorskie

760 000 zł177 m² 4 293,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 491 m²

Budynek mieszkalny piętrowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony we wspólnej zabudowie z budynkiem warsztatowym na dużej ogrodzonej działce w miejscowości Rytel ( 15 km od Chojnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jarząbkowice

Jarząbkowice,śląskie

319 000 zł90 m² 3 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta na wyłączność! rezerwacja! Potrafisz wydobyć potencjał z nieruchomości? Masz wizję i potrafisz ją przekuć w działanie? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Kraków,małopolskie

1 025 000 zł50 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kraków, kazimierz okolice placu wolnego, placu wolnica -hot oferta Zapraszam do zakupu pięknego apartamentu usytuowanego w sercu krakowskiego Kazimierza. Historyczne miejsce, niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korytnica

Korytnica,świętokrzyskie

120 000 zł53 m² 2 247,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Korytnica w gminie Sobków. Dom o powierzchni 53,4 m 2 składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz ganku. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł75 m² 8 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 80 m2 z działką ok 200 m2 (zewnętrzny) Rozkład domu : Parter : ok 36,40 m2 - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węsiory

Węsiory,pomorskie

89 000 zł1 056 m² 84,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję działki budowlane umiejscowione w Węsiorach, gm. Sulęczyno! Działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową - jednorodzinną! To 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, osiedle generała Władysława Sikorskiego

Człuchów,pomorskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w pobliżu centrum miasta. Lokal o powierzchni 75m2 składa się z: -umeblowanej kuchni -przestronnego salonu z wyjściem na balkon -trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

680 000 zł79 m² 8 608 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z balkonem i przynależną do mieszkania piwnicą, położone na os. W. Jagiełły na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuszyn

Tuszyn,łódzkie

998 000 zł270 m² 3 696,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Oferuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną w postaci działki o powierzchni 1216 mkw, na której posadowione są dwa domy piętrowe, wolnostojące, o łącznej ich powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.