dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł54 m² 9 560,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego na podwyższonym parterze, w bloku z cegły, przy ul. Małachowskiego 2 w Poznaniu. Osobne wejście do mieszkania daje poczucie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Stargard,zachodniopomorskie

385 000 zł60 m² 6 431 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie 3 pokojowe 60 m2. Unikalne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort , wygodę i bezpieczeństwo. Nowoczesne i kameralne mieszkania z balkonem , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniego

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł179 m² 3 845 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Żurawiej w dzielnicy Baranówka w Rzeszowie. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

1 990 000 zł3 324 m² 598,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę inwestycyjną w Lęborku z przeznaczeniem usługi - rzemiosło, przy nowo rewitalizowanej ulicy Pułaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

346 610 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe Osiedle w pobliżu Telewizji Katowice i Parku Śląskiego. W tej inwestycji posiadamy gotowe mieszkania od 25,74 - 85,97m3, cena komórki lokatorskiej 3500zł/ m2, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta W miocasa! Zapraszam na prezentację domu w Gdyni Oksywie, zaledwie 800m od plaży i nowego bulwaru oksywskiego. Fantastyczna okolica. Inwestycja Zakątek Rybacki. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Pruszków,mazowieckie

562 695 zł53 m² 10 533,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z balkonem. Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. 0% prowizji, 0% pcc bk 2% Niska zabudowa, wysoki standard wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

2 299 999 zł210 m² 10 952,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 807 m²

Dom wolnostojący Z dużym basenem! Jeżeli szukasz ekskluzywnego, a jednocześnie przyjaznego środowisku, wyjątkowego domu, który stanie się Twoim miejscem na ziemi, koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł138 m² 6 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Borek Stary

Borek Stary,podkarpackie

350 000 zł7 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża, pięknie położona działka budowlana na wzgórzu, zaledwie 15km od Rynku w Rzeszowie. 0,7086 ha działka położona na widokowym wzgórzu - stok północno-wschodni. Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł49 m² 14 382,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże, rozkładowe, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera ostatnie 4 piętro z wielkim tarasem. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Racławice

Racławice,małopolskie

132 600 zł3 400 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest 40 min od Krakowa wśród malowniczych wzgórz Wyżyny Miechowskiej w odległości zaledwie 50 kilometrów od Krakowa, niemal w centrum historycznych Racławic. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łęg Tarnowski

Łęg Tarnowski,małopolskie

499 000 zł130 m² 3 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Umowa na wyłączność! Do sprzedaży dom parterowy wolnostojący z garażem w miejscowości Łęg Tarnowski, 10km od Tarnowa. Rok budowy 2023 r. Powierzchnia 130 m2 + 20m2 garażu na działce 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

525 100 zł40 m² 13 094,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w przystępnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Stryków

Stryków,łódzkie

650 000 zł151 m² 4 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Cześć! Przed Wami okazja do nabycia domu z garażem, ukrytego w sercu urokliwego Strykowa, oferującego aż 151 m przestrzeni użytkowej na działce 230 m . Co sprawia, że to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Wrocław,dolnośląskie

635 910 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Nasturcjowej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 51,7m2 składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł84 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Super lokalizacja przy metro natolin mieszkanie 4- pokojowe 84m2 W idealnej lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra Natolin 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Gdynia,pomorskie

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:361 m²

Dom do własnej aranżacji w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 160m2 w Gdyni na Małym Kacku. Dom położony jest w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Powierzchnia działki 361m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legendy

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł169 m² 8 741,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować państwu budynek, który idealnie się nadaje na siedzibę firmy, gabinety lub inne usługi. Dużym atutem jest lokalizacja, nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł55 m² 11 729,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę apartamentu w nowej inwestycji oasis zlokalizowanej w Niemczu obok Bydgoszczy. Lokalizacja i architektura tego osiedla znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy Państwu zadbane, jasne i ciche mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - przy samym Metrze Racławicka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

300 000 zł48 m² 6 198,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

R e Z E R W A C J asprzedam umeblowane mieszkanie spółdzielcze własnośćiowe 3 pokoje z kuchnią i łazienka z wc o pow.48.40,Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Tworkowa

Tworkowa,małopolskie

179 004 zł3 195 m² 56,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzy Ci się miejsce, w którym postawisz swój dom. Piękne widoki na pobliskie wzniesienia i otaczająca z każdej strony zieleń? Świetnie trafiłeś, na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 999 zł120 m² 8 076,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/okazja!/osiedleplatanowe/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. lokal nr.3 Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

724 636 zł42 m² 17 187,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze przy ul. Na Błonie Rynek pierwotny Do sprzedaży mam inne mieszkania w tej inwestycji. Na sprzedaż mieszkanie 42,16 m2 Układ mieszkania : - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kocoń

Kocoń,śląskie

100 650 zł3 355 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kocoń pow. żywiecki - piękna działka rolna o pow 3355 mkw, o wym. 57x58, położona na lekkim stoku z pięknymi widokami na góry. Działka leży przy drodze gminnej, lecz dojazd jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenecja

Kraków,małopolskie

797 175 zł35 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Naszym zdaniem mieszkanie które prezentujemy jest w jednej z najładniej odrestaurowanych kamienic w Krakowie. Znajduje się na ul. Wenecja w kamienicy z 1936 roku, która przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł57 m² 10 701,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nie pozwól, by ktoś kupił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł73 m² 17 054,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie przy samym parku Szczęśliwickim. 73m2 jest usytuowane na pierwszym piętrze (z trzech kondygnacji), na zamkniętym, kameralnym osiedlu z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 601,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Ekskluzywny Dom w Zabudowie Bliźniaczej z Ogrodem Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę - przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lazurowa

Tyrowo,warmińsko-mazurskie

159 000 zł1 536 m² 103,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 219/5, która położona jest w Tyrowie przy ul. Lazurowej. Poniżej przedstawiam szczegóły dotyczące tej urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł57 m² 15 741,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 na Bielanach. Podstawowe informacje: mieszkanie wykończone w neutralnym, skandynawskim stylu, gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł294 m² 986,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka w Centrum Bydgoszczy. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Powierzchnia działki: 294 m2. Cena ofertowa: 290.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Karolew

Karolew,mazowieckie

5 850 000 zł45 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 4,5ha ha i wymiarach około 90 m x 500 m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Podlesie

Podlesie,podkarpackie

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż przedstawiamy działkę o numerze ewidencyjnym 24 w Podlesiu Machowskim, gm. Pilzno, pow. dębicki, z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działka o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienna

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł102 m² 8 819,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Agencja digitalbroker oferuje na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie znajdujące się na poddaszu kamienicy położonej na osiedlu Huby. Mieszkanie z ogromnym potencjałem do zagospodarowania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Witoszyn

Witoszyn,lubelskie

849 000 zł18 893 m² 44,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża, prawie dwuhektarowa działka budowlana z częścią rolną z fantastycznym domem do wykończenia, wykonanym z kazimierskiego kamienia i drewnianych bali, otoczona własnym wąwozem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Curie-Skłodowskiej

Słupsk,pomorskie

560 000 zł108 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie/apartament 108 m2 na 3 piętrze przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku. -komfortowa lokalizacja -doskonałe połączenie -bliski dostęp do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do wynajęcia mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane we Wrocławiu w dzielnicy krzyki Lokalizacja: krzyki Ilość pokoi: 4 Metraż: 63m2 Piętro: VI piętro Nieruchomość składa się z: - salonu (tv,.