dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

4 499 000 zł832 m² 5 404,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:751 m²

Witam serdecznie Państwa, oferta na wyłączność. Do sprzedaży cała kamienica w bardzo dobrej lokalizacji w Pruszkowie. Wykonaliśmy ekspertyzę budowlaną całego budynku, do wglądu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Radom

Radom,mazowieckie

4 200 000 zł450 m² 9 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najlepsza lokalizacja w Radomiu! Kamienica w ścisłym centrum przy deptaku z placem o powierzchni 980m2. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość na sprzedaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

710 000 zł38 m² 18 862,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Villa Residence. Osiedle składa się z dwukondygnacyjnych budynków wpisanych w okolicę o willowym charakterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kierszek

Kierszek,mazowieckie

2 500 000 zł3 024 m² 826,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 3024m2, przy lesie kabackim, konstancin jeziorna, kierszek dane techniczne: działka o powierzchni 3024m2 z dostępem do drogi publicznej. Teren ogrodzony, z doprowadzanymi mediami: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł43 m² 12 445,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Gotowe do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku z windą, powstałego w 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 855 000 zł127 m² 14 652,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W cichej okolicy, przy Lesie Kabackim, w apartamentowcu o podwyższonym standardzie znajdziesz mieszkania: - 2,3,4 i 5 - pokojowe z dużymi balkonami i tarasami. - lobby wejściowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie dwupokojowe w Warzymicach na zamkniętym osiedlu Tęczowe. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, dużej kuchni z jadalnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

620 000 zł78 m² 7 926,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywny apartament na sprzedaż w Pile, os. Zielona Dolina. Powierzchnia 78,22 m 2 , balkon o pow. 7,87 m 2. Blok z 2020 roku, monitoring, winda, parking za szlabanem. Cena 620.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radzyń

Radzyń,lubuskie

149 000 zł1 136 m² 131,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1136 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji, pod lasem w miejscowości Radzyń, gmi. Sława. W sąsiedztwie powstaje nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zarzęcin

Zarzęcin,łódzkie

150 000 zł1 179 m² 127,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona jest 8min spacerem (400m) w linii prostej do brzegu zalewu Sulejowskiego w miejscowości Zarzęcin, pomiędzy numerami 37a-41 (brak nazwy ulicy oraz numeru ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł66 m² 11 348,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

486 830 zł56 m² 8 667,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Dziwnów,zachodniopomorskie

807 400 zł37 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje o powierzchni 19,8 m2 i 10,7 m2, łazienka 3,7 m2, powierzchnia łazienka 3,7 m2. Parter z ogródkiem. Sand Dunes w Dziwnowie to kameralna inwestycja obejmująca dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

452 000 zł52 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

! oferta promocyjna do końca stycznia 2024 roku! Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Forest Villa przy ul. Wojska Polskiego na osiedlu Bukówka. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łukiska

Warszawa,mazowieckie

1 828 000 zł147 m² 12 435,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Na sprzedaż segment o powierzchni 147 m2 w cichej oraz zielonej okolicy na warszawskim Grochowie. Usytuowany w środku, pomiędzy dwoma przylegającymi segmentami od strony północnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Tarnów,małopolskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie atrakcyjnie usytuowane. Drugie piętro. Dwa ustawne pokoje, kuchnia i łazienka. do mieszkanie należy duża piwnica. Można tez korzystać ze wspólnego strychu pełniącego funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

709 800 zł62 m² 11 541,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jana Sobieskiego

Dobrzeń Wielki,opolskie

129 840 zł1 082 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w centrum miejscowości przy spokojnej ulicy 50m od drogi głównej. Do szkoły podstawowej i liceum i kościoła około 250 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piasta Kołodzieja

Lewin Brzeski,opolskie

687 000 zł77 m² 8 922,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam nowy dom w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz. W skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, trzy pokoje sypialniane, dwie łazienki i strych. Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

272 888 zł35 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chochółka

Pszczyna,śląskie

749 000 zł85 m² 8 811,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Pszczyna ul. Chochółka Nowoczesny Bezczynszowy Apartament wykończony - do zamieszkania niespotykany ogródek - 380 m 2 , 2 miejsca parkingowe Przedstawiamy do sprzedaży komfortowy, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

345 000 zł46 m² 7 420,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m 2 na 2 piętrze w Pile. Osiedle Górne. Balkon. Piwnica. Mieszkanie gotowe do wydania. W cenie nieruchomości właściciel zostawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

375 000 zł2 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Serocku o powierzchni 2500 m . W ofercie również sąsiednia działka o powierzchni 3356 m w cenie 150 zł/m. Dojazd do działki utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

858 000 zł126 m² 6 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferowany do sprzedaży dom parterowy bliźniak, wybudowany w 2022 roku, położony w Dobrzykowicach, na spokojnym osiedlu. Dom znajduje się na działce o powierzchni 450m2, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylna

Sianów,zachodniopomorskie

222 593 zł38 m² 5 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kolejny etap inwestycji osiedle bajkowe zlokalizowanej przy ul. Tylnej w Sianowie, 12 km od morza i 6 km od Koszalina. Nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

95 000 zł93 m² 1 021,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie w Boguszowie-Gorcach (boguszów) o powierzchni 73,70m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nad mieszkaniem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

565 000 zł44 m² 12 870,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do remontu, zlokalizowane na dziewiątym z dziesięciu pięter w budynku przy ulicy Młyńskiej 6 w Krakowie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzoskwinia

Brzoskwinia,małopolskie

820 000 zł147 m² 5 578,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 147 m2 położonego w miejscowości Brzoskwinia obok Krakowa, gmina Zabierzów. Dom posadowiony został na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł93 m² 8 622,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 92,66 mkw. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi, * garderoby, * kuchni, * łazienki, * dużego przedpokoju. Wysokie, ponad 3 metrowe sufity. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Długa

Zakrzewo,wielkopolskie

549 000 zł76 m² 7 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

1 285 500 zł271 m² 4 743,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Makler nieruchomości poleca Państwu wyjątkowy dom stojący w zacisznym, otoczonym drzewami i ćwierkającymi ptakami miejscu. To miejsce znane z terenów rekreacyjnych malowniczo położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł69 m² 14 229,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią oraz oddzielną łazienką i toaletą. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim (trzypiętrowym) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Axentowicza

Bytom,śląskie

179 000 zł50 m² 3 590,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** najnowsza oferta na rynku nieruchomości - tylko U nas **** - dobra cena- niski czynsz Szanowni Państwo. Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hallera

Puck,pomorskie

5 200 000 zł532 m² 9 774,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam działający Dom Seniora. Dom jest wybudowany w 2009 roku. Przeznaczony na 37 osób, aktualne pozwolenie Wojewody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Bytom,śląskie

339 000 zł62 m² 5 442,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 62,29m2 Wyposażone Balkon Wysoki parter Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Narutowicza w Bytomiu. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowego bloku. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buczka

Poznań,wielkopolskie

805 000 zł218 m² 3 692,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Rezerwacja! Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej w atrakcyjnym miejscu na Świerczewie, przy ulicy Buczka. Dom z lat 70-tych, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Wyszyńskiego

Turek,wielkopolskie

115 000 zł29 m² 3 961 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu pawilon w zabudowie szeregowej usytuowany na 1-arowej działce między blokami przy ul. Wyszyńskiego w Turku. Składa się z sali sprzedażowej, zaplecza, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kupały

Poznań,wielkopolskie

1 590 000 zł246 m² 6 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości gruntowej o powierzchni 608 m2 zabudowanej trzykondygnacyjnym budynkiem o powierzchni całkowitej 246 m2, otoczonym dorodną roślinnością. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

462 000 zł64 m² 7 230,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Mieszkanie na os. Ustronie IV po generalnym remoncie, rozkładowe, dwustronne o powierzchni 63,9m2. Usytuowane na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podleśna

Rzeszów,podkarpackie

138 000 zł1 600 m² 96,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 16 ar położona w Rzeszowie przy ul. Podleśna Grunt położony przy bocznej, dobrze utwardzonej drodze asfaltowej, położony na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boruty-Spiechowicza

Rzeszów,podkarpackie

295 000 zł32 m² 9 192,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz kameralnego mieszkania w zielonej okolicy? Sprawdź ofertę tego mieszkania! W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy Państwu własnościowe mieszkanie.