dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł63 m² 10 075,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tylko w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu urokliwe i gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 62,53m2, znajdujące się przy ulicy św. Kingi w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Księża Wólka

Księża Wólka,łódzkie

130 000 zł1 500 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Rolna z możliwością zabudowy jednorodzinnej Trzeba wystąpić o Warunki zabudowy Prezentuję Państwu na sprzedaż zachwycającą działkę o powierzchni 1499 mkw w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

582 000 zł69 m² 8 459,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w Rzeszowie przy ulicy Nowosądeckiej o łącznej powierzchni użytkowej 68,8 m2, składające się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Radości

Grzędzice,zachodniopomorskie

50 000 zł1 074 m² 46,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę o pow. 1074 m2 położona w Grzędzicach, 3 km od Stargardu. Kształt trójkąta - przybliżone wymiary 65 x 50 x 42 m, nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koninko

Koninko,wielkopolskie

749 000 zł145 m² 5 151,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Ogromne mieszkanie 5 pokoi 145,40 m2 z garażem i z tarasem! Inwestycja położona w świetnej lokalizacji pod Poznania, z dobrym dojazdem do centrum miasta komunikacją miejską oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

5 250 000 zł1 000 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność! tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania obiekt hotelowy położony w atrakcyjnej lokalizacji Karpacza. Obiekt wybudowany w 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świniotop

Świniotop,mazowieckie

3 580 000 zł188 m² 19 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy Państwu romantyczny dom wolnostojący usytuowany we wsi Świnotop położonej w województwie mazowieckim, w gminie Wyszków. Dom leży około 3 km od Kamieńczyka, nad rzeką Liwiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

604 000 zł53 m² 11 396,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego mieszkania w dzielnicy Nowe Miasto w rejonie poznańskiej Malty. Mieszkanie w trakcie budowy, której zakończenie zaplanowano na listopad 2024r. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

170 000 zł38 m² 4 499,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 37,78 m2. usytuowane na piętrze trzecim w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Okna plastikowe, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świnna

Świnna,śląskie

799 000 zł151 m² 5 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Świnna - pow. żywiecki - piękny nowy dom o pow. użyt. 151 mkw + 40 mkw. garaż + 12,30 mkw kotłownia, położony na działce o pow. 320 mkw. Bardzo dobra lokalizacja z całorocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł27 m² 11 253,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1942

Na sprzedaż przestronne apartament 1-pokojowe ( Kawalerka ) o powierzchni całkowitej 26,57m2 położone przy ul. Bierutowskiej (dzielnica Psie Pole we Wrocławiu) Inwestycyjnie mega okazja! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krosno,podkarpackie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Rezerwacja. Jeśli szukasz funkcjonalnego miejsca do zamieszkania blisko miasta a jednocześnie z dala od zgiełku i tłoku to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elfów

Tychy,śląskie

295 000 zł54 m² 5 442,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** 2 duuuże pokoje + osobna kuchnia ** czyste i zadbane ** poszukiwane osiedle E ** blok znajduje się w bocznej uliczce od Grota Roweckiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

645 000 zł48 m² 13 320,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

111 000 zł19 m² 5 842 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka W centrum piaskowej góry. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 19m2 , usytuowane na 6 piętrze 10 piętrowego budynku z wielkiej płyty, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Chlebowo

Chlebowo,zachodniopomorskie

200 000 zł90 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom szeregowy (mieszkanie segmentowe) o pow. użytkowej 60 m2, pow. całkowitej ok. 90 m2 położony w Chlebowie, ok. 22 km od Stargardu. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Szklarska Poręba,dolnośląskie

699 000 zł872 m² 801,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Szklarskiej Porębie o powierzchni 872m2. Na tą powierzchnię składają się trzy działki sprzedawane razem ( nr. działek 87/1, 47/5, 86). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świerkowa

Tulce,wielkopolskie

390 000 zł672 m² 580,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 672 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych w Tulcach Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

581 003 zł66 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,65 m . Pogonowskiego 73 to nowa inwestycja mieszkaniowa, zlokalizowana w ścisłym centrum Łodzi. Dedykowana jest zwolennikom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Staszica

Wejherowo,pomorskie

255 500 zł30 m² 8 573,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu umożliwia zakup obcokrajowcom bez zgody Ministerstwa. Oferta na wyłączność! Tylko w naszym Biurze. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

656 971 zł71 m² 9 295 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Mickiewicza to kameralny wolnostojący budynek mieszkalny (oddany do użytkowania) w otoczeniu ogrodu, położony w zabytkowym centrum Bielska-Białej, w pobliżu najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipowa

Lipowa,śląskie

159 000 zł1 017 m² 156 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lipowa - działka budowlana o pow. 1017 mkw, o szer. ok. 31 m, dł. ok. 33 m, polożona na wzniesieniu, przy drodze gminnej utwardzonej. Na działce prąd, wod-kan gminna i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł78 m² 14 050,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal składa się obecnie z 4 gabinetów, holu, 2 łazienek i pomieszczenia socjalnego. Lokal od 7 lat funkcjonuje jako studio urody z jednym najemcą i nadal generuje dochód dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęśliwa

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł56 m² 11 476,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Jasień na osiedlu Wiszące Ogrody znanego dewelopera Hossa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej części Jasienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Izabelin-Dziekanówek

Izabelin-Dziekanówek,mazowieckie

3 300 000 zł15 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną, częściowo zalesioną w miejscowości Izabelin Dziekanówek numer 295. Powierzchnia 1,5002 ha. Teren przeznaczony jest pod jednorodzinną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krosno,podkarpackie

710 000 zł115 m² 6 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Wspaniałe Domy w zabudowie Bliźniaczej w Krośnie. Kompleks 4 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy będące przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastów,mazowieckie

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Na sprzedaż wyposażony dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 (100 m2 powierzchni użytkowej + piwnica do zagospodarowania). Działka o wymiarach 556 m2 z delikatnie zadrzewionym ogrodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł56 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowe, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na warszawskim Gocławku. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 4 piętrze w kameralnym budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jaktorów-Kolonia

Jaktorów-Kolonia,mazowieckie

649 900 zł102 m² 6 372 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:654 m²

Przedsprzedaż! Przedstawiam do sprzedaży 1/2 "bliźniaka" usytuowany w budynku parterowym w zabudowie jednorodzinnej "dwulokalowej" z użytkowym poddaszem - Segment w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Ramsowo

Ramsowo,warmińsko-mazurskie

114 000 zł3 202 m² 35,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję działki rolne w miejscowości turystycznej Ramsowo gm. Barczewo w odległości 30 km od Olsztyna - dojazd drogą krajową nr 16 od strony Tumian, do samych działek dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klonowa

Karwiany,dolnośląskie

1 079 900 zł112 m² 9 641,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Na sprzedaż komfortowy Skrajny szereg w jednej z najbardziej pożądanych podwrocławskich miejscowości- dom o powierzchni 112 m2 oraz działce o powierzchni 339m2! Atuty Domu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozalin

Rozalin,mazowieckie

875 000 zł226 m² 3 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy ofertę wspaniałego, przestrzennego domu parterowego z użytkowym poddaszem, zbudowanego w cichej, spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Okulickiego

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości mieszkanie dwupokojowe o pow. 34m2. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Bezpłatny parking pod blokiem, spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Zielona Góra,lubuskie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam na sprzedaż bardzo przestronny apartament o fantastycznej trójstronnej ekspozycji (świetne doświetlenie mieszkania niezależnie od pory dnia) zlokalizowane w odnowionym bloku posiadającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

695 000 zł124 m² 5 604,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 124 m2 w Jakubowicach Konińskich, usytuowany na działce o powierzchni ok. 390 m2. Promocyjna Cena do końca miesiąca. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

533 250 zł43 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem! Inwestycja położona w doskonałym miejscu Poznania z doskonałym dojazdem do centrum, zarówno samochodem jak i komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wysockiego

Żyrardów,mazowieckie

246 000 zł26 m² 9 490,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

: o mieszkaniu - pokój dzienny + kuchnia 18,43m2 - łazienka 3,91m2 - korytarz 3,58m2 - balkon 2,63m2 Termin zakończenia budowy II kwartał 2024r. Możliwość dokupienia miejsca postojowego na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

830 000 zł116 m² 7 161,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:714 m²

Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Brwinów

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł162 m² 5 247 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 525 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący Proponujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 3525m2. Nieruchomość jest pod Wojewódzkim Mazowieckim konserwatorem Zabytków. Odnośnie.