dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-16

520 000 zł59,80 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje | 59,80 m | parter | balkon | klimatyzacja | os. Zacisze - ul. Agrestowa Najważniejsze informacje: powierzchnia: 59,80 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter / 4 Budynek: blok typu kostka (1989.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

*** Duża działka to ona tu rządzi. *** Jeśli szukacie domu dla swojej rodziny, ale jednocześnie zależy Wam na dostępie do rozległych terenów, np. pod gospodarstwo, uprawy lub inną działalność, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 895 zł57,40 m² 21 600,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 57,4 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego, pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie w dzielnicy Sławin na os. Botanik. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł37,50 m² 15 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2 położone w przy ulicy Żwirki I Wigury. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy z 1956 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł204 m² 5 784,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Bardzo funkcjonalny dom w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie z pełną miejską infrastrukturą w zasięgu krótkiego spaceru. Budynek z 2013 roku, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Pomorskiej. Lokal usytuowany jest na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł83,55 m² 7 779,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świnoujście, ul. Krzywa, 500 m od granicy polsko-niemieckiej, w otoczeniu lasu. Powierzchnia lokalu mieszkalnego (bez uwzględnienia skosów) 83,55 m2, powierzchnia podłogi ok. 123 m2. Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł112,64 m² 10 387,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Nowa inwestycja W gdańsku, matarnia-rębiechowo bez prowizji! bez pcc! Na sprzedaż oferuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, dwupoziomowy w o powierzchni 112.64m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem zimowym - ul. Rycerska, 53 m Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Rycerskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł3 200 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 3 200 m2 , zlokalizowana w miejscowości Dęba Kolonia, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na 3 jednorodzinne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł215 m² 7 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w okolicy kilku kilometrów od miejscowości Czosnów, idealnie nadającej się dla rodzin poszukujących komfortowego i spokojnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,40 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie położone na parterze w budynku przy ulicy Wąwozowej Lublinie. Na powierzchnię 38,40 m2 składają się: -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 605 500 zł82,09 m² 19 557 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament w sercu Warszewa. Wykończony w luksusowym stylu. Gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie zostało zaprojektowane z ogromną starannością i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł59,90 m² 4 090,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe mieszczące się w miejscowości Krosino oddalonego od Świdwina około 4 km. o powierzchni użytkowej 59,90 m2. Mieszkanie to znajduje się na drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w Woźnikach, powiat lubliniecki Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 50 m z tarasem 40 m , położony na działce 850 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 468 m² 476,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: - ul. Wojciechowska, miejscowość: szerokie, gmina: konopnica - obręb: szerokie - numery działek: 184/19, 184/21 - pinezka:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dziwnów,zachodniopomorskie

800 310 zł2 163 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana nad morzem, znajdująca się w miejscowości Dziwnów w województwie zachodniopomorskim. Powierzchnia działki wynosi 2163 mkw, usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł289,40 m² 1 658,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:289 m²

Lokal użytkowy na sprzedaż Gorzów Wielkopolski / ul. Marcinkowskiego 90 Cena: 480 000 zł (1 659 zł/m ) Powierzchnia: 289,4 m Przeznaczenie: usługowe Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 949,85 m² 1 282,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 935 m²

Hale usługowo produkcyjne , sprzedaż, bolesławiec, kruszyn. Wgn Nieruchomości, ma przyjemność, przedstawić Państwu atrakcyjna ofertę sprzedaży, na sprzedaż obiekt usługowo-produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 720 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki inwestycyjne ul. Andersa , Stawki Polecam atrakcyjne działki usługowo - inwestycyjne, położone w dynamicznie rozwijającej się części Torunia - na Stawkach przy ul. Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł152 m² 10 519,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Opiekun oferty: barbara Bober Nr Licencji pfrn 23784 tel.   Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 152 m2, zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich- w pobliżu szkoły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł801 m² 186,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 801 m2 , zlokalizowana Sukowie, gm. Daleszyce, tuż obok Mójczy (szybki dojazd do Kielc). Działka płaska, w kształcie prostokąta, graniczy z terenami lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 840 zł105,20 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne Apartamenty z Prywatnymi Ogrodami i Tarasami Najlepsza Lokalizacja w Wadowicach! Tylko w przedsprzedaży masz możliwość wyboru najatrakcyjniejszych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,40 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Jeleniej Góry - Zabobrzu. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł269 m² 11 148,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:69 426 m²

Oferta sprzedaży luksusowej nieruchomości dom wolnostojący - zarybiony staw - ogrodzona działka 6,95ha oferta sprzedaży luksusowej nieruchomości dom wolnostojący - zarybiony staw - ogrodzona działka.

Szczegóły ogłoszenia

703 086 zł58,86 m² 11 945,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w miejscowości Czechy. Lokalizacja: miejscowość Czechy, gmina Jaworzyna Śląska. Oddalona około 4 km od Jaworzyny Śląskiej. W miejscowości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 876 m² 266,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż Czarna, ul. Mostowa pod Wołominem Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1876 m , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł312 m² 227,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do użytkowania atrakcyjnej i urokliwej działki rod o powierzchni 312 m . Klimatyczna działka w dobrzej skomunikowanej części Gdańska, zadbana z liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

515 000 zł3 691 m² 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3691m2 położona w Niwach, gm. Osielsko, woj Kujawsko-Pomorskie, przeznaczona na cele zabudowy produkcyjno - usługowej z dopuszczeniem mieszkalnictwa. Oferta Wyłącznie w Naszym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Polecamy Państwu ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny położony zaledwie 2 km od Niechorza i 4 km od Rewala. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 12 ha na której zbudowane zostały do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w ostatnim etapie inwestycji, który stanowi zwieńczenie całego projektu. To doskonały moment,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:277 m²

Warsztat z biurem na sprzedaż. Lubin - ul. Rzeźnicza oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Budynek o pow. 200 m 2 składa się z: sali naprawczej z czterema stanowiskami -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Przemków,dolnośląskie

269 000 zł140 m² 1 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż dwupiętrową kamienicę zlokalizowaną przy ulicy Ks. Jana Skiby o powierzchni całkowitej ok 140 m2. Na parterze znajduje się mieszkanie o powierzchni 49 m2 do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł105 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego czteropokojowego przy ul. Grabczaka ( Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - pierwszy poziom: salon z aneksem kuchennym, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

155 500 zł2 073 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w bardzo dobrej cenie na sprzedaż trzy w pełni uzbrojone działki budowlane w miejscowości Chwaliszów, niedaleko Starych Bogaczowic, powiat wałbrzyski. Położenie na uboczu wsi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł506 m² 590,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z wz ul. Niepodległości, międzyzdroje 506 m Na sprzedaż działka o powierzchni 506 m , położona w Międzyzdrojach przy ul. Niepodległości. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w centrum Katowic - Superjednostka. Budynek Superjednostka, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków Katowic, to lokalizacja, która zawsze będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł42,15 m² 8 991,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,15 + ogród zlokalizowane na parterze w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Mysliwskiej w Rzeszowie (.