dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | bez dodatkowych opłat | miejsce postojowe zewnętrzne W cenie Oferujemy do zakupu mieszkanie 4 pokojowe na parterze z ogródkiem ok. 38 m2 (4.1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł55 m² 12 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W szeregu! | Muchobór Wielki | 3 pok. Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z roku 2012, na drugiej kondygnacji + garaż w bryle domu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

791 000 zł110 m² 7 527,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Kobysewo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zakopane

Zakopane,małopolskie

4 300 000 zł560 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu następującą ofertę nieruchomości: pensjonat wybudowany w 2020 roku o powierzchni całkowitej 560 m 2 i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia nieruchomość o powierzchni ok 300m2 położona na ok. 12 arowej działce w Rzeszowie przy ul. Rocha. Budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Adamka

Bytom,śląskie

437 000 zł66 m² 6 591,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do zakupu 3 pokojowe przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 66.30m2 w stanie developerskim, znajdujące się na pierwszym piętrze nowo wybudowanego apartamentowca na terenie ogrodzonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 299 000 zł130 m² 9 954,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Dom gotowy do wprowadzenia - zapraszam do zobaczenia na żywo, na prawdę dom robi wrażenie :) Na sprzedaż piękny i wykończony z wysokich materiałów bliźniak wybudowany w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lwowska

Oleśnica,dolnośląskie

899 000 zł250 m² 3 595,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

!lokal Centrum Oleśnicy poniżej /metr/okazja poniżej 3,6tys /met Polecam na sprzedaż budynek Usługowo-biurowy przy ul. Lwowskiej w Oleśnicy. Lokal usługowy zlokalizowany w Centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Białostocka

Karpin,mazowieckie

1 600 000 zł16 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w 2 linii zabudowy od s8, na wysokości Białostocka 8 i Białostocka 9 w Karpinie, przy 8s z wjazdem na S8 na węzeł Karpin Działka obecnie rolna, ale możliwe jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochonie

Sochonie,podlaskie

559 000 zł143 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

*** dom wolnostojący za miastem *** *** duża działka *** *** szybki I sprawny dojazd do białegostoku *** Polecam dom wolnostojący w stanie surowym otwartym (bez elewacji) zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 773 750 zł108 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal zlokalizowany przy ul. Zabłocie. Lokal zlokalizowany przy szerokim chodniku. Obok wiele osiedli mieszkaniowych (1 000 nowo wybudowanych mieszkań oraz kompleks biurowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł56 m² 20 419,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)! Rewelacyjne miejsce pod wynajem! 56,27 m2, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Rewal,zachodniopomorskie

900 000 zł36 m² 25 027,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zakupu przepięknego, luksusowego apartamentu o powierzchni 35,96 m , położonego w malowniczym kurorcie Rewal. Ten przestronny, minimalistycznie urządzony apartament to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

839 700 zł135 m² 6 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Gotowy dom w zabudowie szeregowej. Stan deweloperski. Opiekun oferty tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości. Bez pcc. Kameralne podwrocławskie osiedle składające się z 24 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 655,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie na ul. Kiepury w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł44 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,2m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursus przy ulicy Górna Droga. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jabłoniowa

Katowice,śląskie

63 000 zł19 m² 3 316 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Oferujemy do sprzedaży garaż murowany o powierzchni ok. 19 m2 w Katowicach Dębie przy ul. Jabłoniowej - super okalizacja! Garaż jest suchy, wyposażony w energię elektryczną, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Modła Królewska

Modła Królewska,wielkopolskie

890 000 zł4 681 m² 190,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka pod ag-Przemysłowa Modła Królewska Działka 4681m2 pod cele aktywizacji gospodarczej (ag), położona w Modle Królewskiej gmina Stare Miasto bardzo dogodnym położeniu komunikacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Niewodnica Kościelna,podlaskie

269 000 zł807 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu jednorodzinnego w otulinie lasu zlokalizowana w Niewodnicy Kościelnej. Nieruchomość o powierzchni 807,00 m z wydanymi warunkami zabudowy. Media: - woda, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rybnik

Rybnik,śląskie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:548 m²

Rybnik-ścisłe centrum miasta. Kamienica 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blisko a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrowaczewskiego

Żyrardów,mazowieckie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne W naszej ofercie 3 pokojowe mieszkanie o bardzo ustawnym rozkładzie z oknami na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łokietkówny

Łódź,łódzkie

510 000 zł46 m² 11 693,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzwoń i dowiedz się dzień prezentacji Dowiedzieć się o możliwości dofinansowania i ile miesięcznie będziesz wydawać za wybrany lokal. Łódź, olechów, ul. Elżbiety Łokietkówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jelenia Góra,dolnośląskie

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 180 mkw. Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Cieplice Śląskie-Zdrój w Jeleniej Górze, w okolicach Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybnik

Rybnik,śląskie

49 000 zł16 m² 3 081,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest garaż murowany o powierzchni 15,90m2 , pełna własność z kw. Nieruchomość znajduję się w kompleksie garaży położonym w Rybniku przy ul.Jankowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

162 000 zł43 m² 3 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! przestronna kawalerka na parterze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M2, które mieści się na parterze niskiego bloku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

816 000 zł103 m² 7 980,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Mezowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grabowa

Smołdzino,pomorskie

199 999 zł1 853 m² 107,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 1853m2 położona w malowniczej okolicy w miejscowości Smołdzino w odległości około 4 km od morza i 3 km od jeziora Gardno. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefów

Józefów,mazowieckie

700 000 zł2 005 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza i pięknie położona działka budowlana w Górkach (józefów) , cicha i spokojna okolica , mnóstwo zieleni , bardzo blisko trasa Nadwiślańska do Dęblina , w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Leńcze

Leńcze,małopolskie

485 000 zł17 400 m² 27,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę z panoramicznym widokiem na okolicę i Lanckoronę, położoną w Leńcze/ Podolany. Działka doskonale nadaje się na rekreację ( drzewa, piękne widoki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

1 189 000 zł60 m² 19 976,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez podatku od Cesji! Gotowe już na koniec czerwca 2024 r.! apartament o powierzchni 59,52 m2, trzy pokoje, garderoba, balkon, pierwsze piętro, w stanie deweloperskim, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł60 m² 5 631,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

: nieruchomości prestige Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie własnościowe z kw na pierwszym piętrze w bloku z cegły z lat 60-tych na osiedlu Kapuściska. Tylko 5,632 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

737 814 zł74 m² 9 970,46 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,87m2 z 3 balkonami i układem pomieszczeń, które umożliwia realizację każdej aranżacji wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Depowa

Białystok,podlaskie

565 000 zł46 m² 12 274,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja *bezpośrednio od właściciela* - oszczędzasz :) *kupujący nie płaci podatku pcc* - oszczędzasz :) Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękne, komfortowe mieszkanie z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 230 000 zł143 m² 8 601,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom sprzedawany W wersji pod klucz, gotowy! 0% prowizji - sprzedający pokrywa wynagrodzenie pośrednictwa, brak pcc - kupujący nie płaci podatku. Rewalacyjny, wykończony dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł71 m² 21 213,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia mieszkania wynosi 70,71m2. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam nowoczesne, rozkładowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy Muchoboru Wielkiego. Na powierzchnię 57m kw. składają się 3 ustawne pokoje, w tym przestronny salon (16 m kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kartuzy,pomorskie

801 000 zł129 m² 6 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:149 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 652 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Młochów

Młochów,mazowieckie

999 000 zł163 m² 6 128,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowy dom jednorodzinny o powierzchni 163,19 m2, położony na działce 650 m2! Rozkład domu: parter 83,70 m2: - salon + kuchnia 43,93 - Korytarz 5,13 - Łazienka 4,58 - Pomieszczenie techniczne 6,00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł66 m² 14 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie blisko M2 na Warszawskim Bemowie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość do metra Bemowo i szybki wyjazd na obwodnice S8. Mieszkanie Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Oferuję słoneczne, ciepłe mieszkanie o pow. ok. 55 m2, usytuowane na 2 piętrze, przy ul. Piotrowskiego 10. Kameralne, dobrze skomunikowane osiedle, budynek z 2010 roku zarządzane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

280 000 zł7 500 m² 37,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować sprzedaż dużej działki w cichej, malowniczej okolicy. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij