dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Koło

Koło,wielkopolskie

960 000 zł280 m² 3 429 zł/m²

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

8 371 000 zł8 371 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny z dużym potencjałem! - droga dojazdowa od strony ul. Przyczółkowej, media przy działce. Jedyny taki w okolicy. Możliwa zabudowa usługowa oraz mieszkaniowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zręcińska

Krosno,podkarpackie

1 100 000 zł155 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość. Dom wolnostojący położony w Krośnie w doskonale skomunikowanej, czystej, spokojnej i bezpiecznej okolicy na działce 900m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

550 000 zł52 m² 10 607,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,88 m2. Lokal usytułowany jest na parterze w nowoczesnym bloku z windą na Łężycy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł65 m² 11 746,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja!szanowni Państwo zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania na zielonych Bielanach. Spacerem przez piękne, klimatyczne Stare Bielany przejdziemy do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

186 000 zł25 m² 7 437,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki w stanie pod klucz znajdującej się przy ulicy Królowej Jadwigi w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest w przyziemiu (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

465 000 zł25 m² 18 321,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

828 900 zł87 m² 9 483,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler poleca: wyjątkowy apartament trzypokojowy z możliwością przebudowy na 4 pokoje. Apartament w sercu Bydgoszczy, mieszczący się na 2 piętrze nowego, kameralnego budynku. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rezedowa

Wrocław,dolnośląskie

2 499 000 zł260 m² 9 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Serdecznie polecam przestronny dom wolnostojący z ogrodem zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Rezedowej na Żernikach! zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość: dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Janowice

Janowice,śląskie

215 000 zł2 167 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2167 m2 z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Nieruchomość usytuowana jest na terenie Janowic gm. Bestwina przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Soroki

Kraków,małopolskie

799 000 zł53 m² 15 013,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: kliny, zacisze blisko Park Maćka i Doroty sklepy, lokale usługowe, szkoły, przedszkola przystanek autobusowy lokal zawiera: w skład mieszkania o powierzchni 53,22 m2 wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł70 m² 13 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Piękne Mieszkanie 70m2, stara Miłosna cena 930 000zl Składa się z : 1. salonu z otwartą kuchnią i wyspą kuchenną głównej sypialni, 2. drugiej sypialni (obecnie zaaranżowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

666 900 zł70 m² 9 498,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

536 000 zł46 m² 11 767 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do ceny należy doliczyć 70 000 zł za garaż. Mieszkanie obligatoryjnie z garażem. Garaż w bryle budynku o powierzchni 15,28 m2. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł40 m² 6 676,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż dotyczy dużej kawalerki (z opcją przerobienia na 2 pokoje). Nieruchomość położona w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze, wystawa okien na podwórko. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

456 387 zł44 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie w dzielnicy Jasień, położonym w Gdańsku. Lokalizacja: osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł89 m² 5 619,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lub zamianę przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 88,80m2 usytuowane na I piętrze w okolicach ulicy Warszawskiej. Nieruchomość składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 333 000 zł42 m² 31 997,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o pow. 41,66 m2 zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2017 roku, przy ul. Kolejowej na Woli. W pobliżu stacja metra Rondo Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Poznań,wielkopolskie

655 000 zł97 m² 6 732,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Z przyjemnością przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, położone na malowniczej ul. Kochanowskiego w samym sercu Poznania. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Kochanowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł47 m² 13 434 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zakończona W 2023r. Po odbiorze przez Państwowy Insepktorat Nadzoru Budowlanego. Do szybkiego przejęcia i wykończenia. Lokal: - projekt budowlany przewidywał 48,80 m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł32 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,5 m2 położone na parterze w dwupiętrowym bloku na Staroniwie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paszkowskiego

Kraków,małopolskie

679 000 zł64 m² 10 692,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 63,5 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Prądniku Białym przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego. Mieszkanie o metrażu 63,5 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotłowskiego

Wejherowo,pomorskie

309 000 zł31 m² 9 872,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy do sprzedaży jasne, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Wejherowie, o powierzchni 31,30 m2. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 16,5 m2 - sypialnia - 9,0 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

483 032 zł62 m² 7 811 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie z balkonem w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Idealne pod inwestycję Na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw, cichobieżne windy, ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

861 000 zł60 m² 14 407,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,76 m ,2 piętro w 3-piętrowym bloku z 2012 roku-Warszawa, tarchomin, ul. Józefa Mehoffera. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olkusz

Olkusz,małopolskie

319 000 zł60 m² 5 295 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,25m2 w Olkuszu. Nieruchomość położona na III piętrze w IV piętrowym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

980 000 zł149 m² 6 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowy Przestronny Bliźniak w malowniczym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej 131 m2, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Kłodzko,dolnośląskie

279 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kłodzko ul. Dąbrówki. Mieszkanie na parterze w bloku o pow. 46 m kw. plus piwnica o pow. 3,86 m kw. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Buk

Buk,wielkopolskie

188 000 zł450 m² 417,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka na Ogrodach Rodzinnych 450 m2 Przedmiotem ogłoszenia jest atrakcyjna działka na ogrodach rodzinnych rod o powierzchni 450 m2 położona w Buku. Na działce znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Górna

Tuliszków,wielkopolskie

269 000 zł80 m² 3 362 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:289 m²

Bardzo dobra propozycja dla osób, które marzą o własnym domu a dysponują mniejszym budżetem. Dom w Tuliszkowie na sprzedaż. Położony w Centrum, w spokojnej okolicy, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Michałowice,małopolskie

995 000 zł246 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego domu wolnostojącego, z garażem, z przepięknym widokiem na Tatry, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Modliszów

Modliszów,dolnośląskie

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w miejscowości Modliszów, powierzchnia działek od 19 do 30 arów, działki płaskie, dobrze nasłonecznione, dostęp do działek z drogi gminnej, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

787 000 zł44 m² 17 980,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w wyjątkowym miejscu z widokiem na morze. Lokalizacja: mechelinki to spokojna miejscowość około 10 min autem od północnych granic Gdyni. Położona nad zatoką Gdańską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

255 000 zł44 m² 5 775,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie w Centrum Morąga w spokojnej i cichej miejscowości. Jeżeli cenisz sobie centrum miasta to ta oferta jest dedykowana właśnie dla Ciebie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Planetowa

Warszawa,mazowieckie

3 290 000 zł750 m² 4 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

*** English version below *** Świeżutko wydzielone 6 lokali, jest to gotowiec inwestycyjny.! Super rokujący. Dla dewelopera! W skrócie: wawer, radość, ul. Planetowa | cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł50 m² 19 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, usytuowane na Mokotowie w sąsiedztwie prestiżowej Dolinki Służewieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł52 m² 14 019,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ładne 3M z 2 balkonami na Stabłowicach Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach niedaleko ul. Góreckiej. Mieszkanie znajduje się na 5 z 6 pieter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

455 000 zł62 m² 7 285,83 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na Osiedlu Armii Krajowej ( dawniej zwm), na czwartym piętrze ośmiopiętrowego bloku. Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 62,45 m2, na które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jankowice

Jankowice,dolnośląskie

289 000 zł1 183 m² 244 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam działkę budowlaną o powierzchni 1183 m2, zlokalizowaną w Jankowicach przy ulicy Polnej, o numerze ewidencyjnym 202/3 umiejscowioną w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Białostocka

Karpin,mazowieckie

2 900 000 zł40 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w 2 linii zabudowy od s8, na wysokości Białostocka 8 i Białostocka 9 w Karpinie, posiada dojazd do s8 Działka obecnie rolna, ale do przekształcenia na tereny inwestycyjne,.