dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom

Kraków,małopolskie

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w zachodniej części Krakowa - Wola Justowska (olszanica). Dom o powierzchni całkowitej ponad 200 m2 jest zlokalizowany na dużej, foremnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

868 000 zł129 m² 6 868,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Szarłata oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

930 000 zł139 m² 6 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny Dom z antresolą - 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.139m2, usytuowany na bardzo ładnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedle Huty

Szklarska Poręba,dolnośląskie

560 000 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie apartament 35m Szklarska Poręba Górna agd rtv komplet na sprzedaż bez pośredników. Mieszkanie własnościowe na sprzedaż 35m2 (powierzchni użytkowej 40,48m2)na parterze apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

545 000 zł48 m² 11 260,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe bardzo ciche, jasne i słoneczne mieszkanie o układzie niezależnym. Lokalizacja Poznań os. Rzeczypospolitej piętro 15 w bloku 16 piętrowym, dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogalińska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł44 m² 23 836,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w sercu miasta, które jednocześnie będzie oazą spokoju, to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie Do sprzedania komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Tarnów,małopolskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Piastowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Osiedle Wandy

Kraków,małopolskie

25 000 zł30 m² 833 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do wynajęcia od zaraz pawilon na Placu Targowym w Mogile. Pawilon składa się z powierzchni handlowej 26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł81 m² 10 779,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy Październik 2024 Funkcjonalne parterowe mieszkanie z ogrodem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

535 500 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Jędrzejewo

Płock,mazowieckie

2 650 000 zł6 688 m² 396,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*Wyłącznie u nas* Szukasz gruntu pod budowę hali, biura, czy szeroko pojętych usług? Zależy Ci na świetnej lokalizacji w centrum Polski, najlepiej przy trasie? Nie mogłeś lepiej trafić!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skoki

Skoki,wielkopolskie

699 000 zł89 m² 7 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tłuczań

Tłuczań,małopolskie

252 000 zł6 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka budowlana o pow. ok 60 arów położona w Tłuczani. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości ok 44 metry. Dojazd do działki drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nieruchomości oferuje do sprzedaży M3 położone na parterze, w bloku 4-piętrowym, dzielnica Śródmieście. Mieszkanie rozkładowe, wystawa okien na północ (kuchnia, sypialnia) i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

4 760 000 zł113 m² 42 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy i przestronny apartament usytuowany jest w kameralnym i nowoczesnym budynku. Jest częścią uznanej i szlachetnej inwestycji Nowe Orłowo. Jej ostatni etap to budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł31 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, z balkonem na Starym Mieście. Idealne na inwestycję. Gotowe do odbioru. Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem Metraż: 30,82 m2 Piętro: 2 Balkon: 3,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Wesoła

Obice,świętokrzyskie

139 000 zł14 733 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam dwie niezabudowane nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 14 733 m2, położone w obrębie Obice, woj. Świętokrzyskie, gmina Morawica oznaczone w ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

519 000 zł62 m² 8 370,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lubline, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Muzycznej. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

749 993 zł55 m² 13 611,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Corte verona 3 pokoje lux /53mkw/garaz/top!top!top Polecamy na przedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy (obecnie 2 pokoje - możliwość przywrócenia do stanu 3-pokojowego) o powierzchni 53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł36 m² 16 027,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Wyjątkowa oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

330 000 zł57 m² 5 749,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie tylko w Grand Nieruchomości! Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,4 m2 położone w kamienicy przy ulicy Piłsudskiego w Stargardzie, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grzegorzew

Grzegorzew,wielkopolskie

69 900 zł934 m² 74,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0 % prowizji Sprzedam działkę mieszkaniowo usługową tuż obok centrum w miejscowości Grzegorzew w powiecie kolskim. Działka ta posiada plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czernica

Czernica,dolnośląskie

175 000 zł1 300 m² 134,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka pod zabudowę jednorodzinną. Zrealizuj swoją indywidualną wizję i marzenie o własnym domu! Wydano warunki zabudowy. Media: prąd, woda 250m Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czernicka

Wrocław,dolnośląskie

1 848 994 zł260 m² 7 110,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:830 m²

Mega!duży dom z ogrodem+garaż/dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż duży dom o łącznej powierzchni 260 m kw, znajdujący się na działce 830 m kw. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Gdańsk jasień Na sprzedaż oferuję słoneczną kawalerkę o powierzchni 34,72 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku o niskiej zabudowie. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

476 777 zł25 m² 18 927,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

390 000 zł28 m² 13 879 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwu pokojowe mieszkanie niedaleko dworca, oraz portu. Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28,1 m2 na sprzedaż w Kołobrzegu po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

899 000 zł121 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjny ,funkcjonalny dom w stanie deweloperskim zamkniętym, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, w otoczeniu Rezerwatu leśnego Jadwisin, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Groszkowa

Bielsko-Biała,śląskie

452 000 zł49 m² 9 281,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartamenty dwupoziomowe z możliwością podziału na dwa mieszkania - doskonałe pod inwestycje. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł55 m² 7 265,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży 2-pok. mieszkanie z balkonem położone na I piętrze kamienicy przy ul. Ściegiennego. Lokal ma powierzchnię 54,92m2 i składa się z salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Brody

Brody,małopolskie

30 000 zł2 062 m² 14,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka rolna położona w Kalwarii Zebrzydowskiej w obrębie Brody, w odległości 2km od Rynku. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, szerokość ok. 33 m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 999 zł52 m² 11 461,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe wykończone pod klucz - To i dealna Inwestycja w Twoją Przyszłość! Z dumą prezentujemy Państwu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

498 000 zł31 m² 15 890,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Home- estate przedstawia Państwu 5 letnie mieszkanie gotowe do zamieszkania Dzielnica Kurdwanów, ul. Bochenka. Idealne pod najem lub dla singla. Brak balkonu, komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciemne

Ciemne,mazowieckie

440 000 zł155 m² 2 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

***oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze*** Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego fenomenalnie zlokalizowanego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł89 m² 14 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Komfortowe i przestronne 4 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, o powierzchni 89 m znajdujące się na 2 piętrze 5 piętrowego budynku z windą, mieszkanie ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęgi

Łęgi,zachodniopomorskie

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, w świetnej lokalizacji! Parter: - salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią, wysokie stropy. - dwie łazienki - trzy sypialnie - garderoba - taras słoneczny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej niskiej zabudowie, wykończone pod klucz, jest gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o łącznej powierzchni 31 m składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łańcut

Łańcut,podkarpackie

1 350 000 zł157 m² 8 604,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wybudowany w 2018 roku o powierzchni 156,90 m2 wraz z garażem w bryle budynku posadowiony na 9 arowej działce w otoczeniu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

3 500 000 zł400 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 510 m²

Wyobraź sobie rezydencję, którą tworzył przez lata artysta. Dom z duszą. Posiadłość, której naturalne wykończenie współgra harmonijnie z pięknem otaczającej go przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

349 000 zł51 m² 6 882,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Karpaczu w okolicy hotelu Gołębiewski. Lokal usytuowany na parterze, dwupiętrowej kamienicy. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Męczyn

Męczyn,mazowieckie

469 000 zł179 m² 2 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 285 m²

Dom w miejscowości Męczyn, gm. Mokobody. Budowa rozpoczęła w 2011 roku i doprowadzona do stanu deweloperskiego. W skład 179 m2 wchodzi: parter: - gabinet - łazienka - przedpokój -.