dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Szturmanów

Gdynia,pomorskie

2 800 000 zł903 m² 3 100,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 903 m2 w atrakcyjnym miejscu w Gdyni Orłowie. Bardzo korzystnie usytuowana, z doskonałym dojazdem i bliskim dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

346 000 zł65 m² 5 315 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Centrum miasta, w cichej spokojnej dzielnicy. Budynek usytuowany w znacznej odległości od ulicy , co zapewnia spokojny wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

585 000 zł122 m² 4 795,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupoziomowe - gotowe do zamieszkania, pełne wygód i nowoczesności! Lokalizacja: zlokalizowane w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się części miasta, to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie W poszukiwanej lokalizacji na osiedlu wyżyny. Lokal przestronny, gotowy do wprowadzenia na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mokra

Kobysewo,pomorskie

189 000 zł1 950 m² 96,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną, otoczona lasem, położona w Kobysewie przy ulicy Spokojnej (gmina Przodkowo). Powierzchnia działki 1950 m2 Dla działki wystąpiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

225 000 zł3 002 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni 3002 m2oraz 4365m2( istnieje możliwość podziału na mniejsze działki) położona w pięknej miejscowości Golczewo położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 330 zł44 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł37 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w centrum miasta. Klucze czekają do odebrania przez nowych właścicieli-może właśnie przez Ciebie! Metraż: 37,00 m2. Piętro: 2 Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 997 568 zł82 m² 24 477 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobra

Dobra,wielkopolskie

299 000 zł150 m² 1 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Polecam do kupna umeblowany domek do zamieszkania od razu w mieście Dobra dk 83 woj. wielkopolskie. Budowany w końcu lat 60-tych z cegły na działce o pow. 2,3 ar. Działka otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

527 000 zł125 m² 4 216 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

#Dostępny ostatni dom!-Idealny dla pary, rodziny z dziećmi lub jako lokata kapitału np. pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ostrówiec

Ostrówiec,mazowieckie

50 000 zł5 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na pastwisko, pod uprawy ekologiczne, lekko mokra nr 791 obr. Ostrówiec, gm. Karaczew

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

786 846 zł44 m² 17 712 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie w samym sercu oliwy z ogródkiem. Doskonałe pod inwestycję, z terminem oddania już IV kwartał 2023! Teren rekreacyjny, sauna, klub fitness, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Puck

Puck,pomorskie

686 941 zł38 m² 18 260 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Apartamentów od Dewelopera w Pucku - Nowoczesność i Wygoda w Jednym Miejscu! Ciesz się wyjątkowym stylem życia w jednym z naszych 47 luksusowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł28 m² 16 756 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do ogladania Apartament na XIII piętrze z balkonem/loggią Widok na panoramę warszwy Najlepsza lokalizacja blisko wszędzie: - blisko na stare miasto - Blisko do Zielonych Parków Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tykocin

Tykocin,podlaskie

99 000 zł674 m² 146,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Tykocinie. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 674 m2 położona jest w obrębie miasta Tykocin, z dojazdem z ulicy asfaltowej. W sąsiedztwie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Głogowska

Chocianów,dolnośląskie

750 000 zł127 m² 5 907,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 236 m²

Niższa cena! - oferta specjalna!. Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Chocianów. Dom o powierzchni użytkowej 127 m2 i dziłaką 32,36 arów wraz z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

535 000 zł220 m² 2 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:482 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej. Oferujemy na sprzedaż dom II piętrowy o łącznej powierzchni 240m2. Dom składa się z: parteru: 2 pokoje, kuchnia, łazienka I piętra: 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

449 500 zł65 m² 6 949,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam na sprzedaż kawalerkę 43 m2 zlokalizowana na Pradze Północ, przy ulica Okrzei 23 Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki z wc, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł39 m² 14 846,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jedno z najlepiej położonych mieszkań w inwestycji Ursus Factory 7 - Inwestycji dewelopera Victoria Dom. Cechy szczególne tego dwupokojowego mieszkania to doskonały układ, położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Gdańsk,pomorskie

1 154 000 zł69 m² 16 773,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Inwestycja w Gdańsku - Mieszkanie z Potencjałem! Opis: to 68,8-metrowe mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny. Co go wyróżnia? Przede wszystkim antresola, która tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

886 000 zł102 m² 8 686,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:254 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 632 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

579 000 zł145 m² 3 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Przedstawiamy Państwu dom do remontu o powierzchni użytkowej 145m2. To urokliwe miejsce, które składa się z: - przestronnego salonu, - kuchni, - spiżarni - wc Natomiast na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

585 000 zł55 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szykowny 2-pokojowy apartament W nadmorskim kurorcie! lokalizacja: władysławowo to nadmorski kurort położony nad Morzem Bałtyckim między Mierzeją Helską a przylądkiem Rozewie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

338 000 zł57 m² 5 929,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Prezentuję Wam 3 pokojowe mieszkanie do remontu, usytuowane w czteropiętrowym bloku na 4 piętrze. Mieszkanie znajduje się na ul. Powstańców Wielkopolskich tuż przy ul. Mokrej. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baildona

Katowice,śląskie

449 000 zł36 m² 12 640,80 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Szukasz mieszkania w nowym budownictwie i dogodnej lokalizacji? Ta oferta czeka właśnie na Ciebie! Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

197 000 zł42 m² 4 697,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! Szukasz mieszkania do wejścia w ciekawej lokalizacji w Chorzowie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,04 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

549 917 zł53 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Karkonosze i Izery Budynek A budowa zakończona,B i C w trakcie. Projekt ski & sky resort zlokalizowany jest w najbardziej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Rychtal,wielkopolskie

365 000 zł100 m² 3 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy Państwu lokal użytkowy po generalnym remoncie, położony na rynku w miejscowości Rychtal, na trasie Kępno - Namysłów. Powierzchnia 100 m, z przynależną piwnicą , udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 68-metrowe mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy lsm w prestiżowym apartamentowcu - Sunhill. Budynek znajduje się w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

619 761 zł50 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

815 000 zł136 m² 5 992,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:775 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie w Bydgoszczy + dopłata, proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu parterowego z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Akacjowa

Górsk,kujawsko-pomorskie

75 000 zł967 m² 77,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Ostatnia działka! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki w Górsku , ul. Akacjowa. Lokalizacja Cicha, spokojna okolica z sąsiedztwem terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolska Szosa

Turek,wielkopolskie

184 000 zł33 m² 5 576 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 33m2 na pierwszym piętrze bloku w Turku ul. Kolska Szosa. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, korytarza, piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jantar

Opole,opolskie

630 000 zł62 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w nowym budownictwie ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 3 pokojowe mieszkanie znajduje się przy ulicy Anny Jantar - Półwieś. Pomieszczenia : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

1 295 000 zł398 m² 3 253,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 383 m²

Link do galerii zewnętrznej, w której znajdziesz wszystkie zdjęcia nieruchomości: oferuję do sprzedaży komfortowy dom położony w Nowym Gizewie tuż obok Szczytna. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

573 988 zł62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,39 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Radom,mazowieckie

229 000 zł34 m² 6 835,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe 33,5m, w bloku przy ulicy Kujawskiej, na osiedlu Borki. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w stanie do wprowadzenia od zaraz. Zawiera pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 039 000 zł74 m² 14 012,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

749 000 zł76 m² 9 894,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż eleganckie 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, wykończone w wysokim standardzie. Wnętrza są jasne i spójne stylistycznie. W projekcie.