dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

1 270 000 zł71,27 m² 17 819,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wykończone i wyposażone duże mieszkanie 3 pokojowe, miejscem postojowym i komórką! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod klucz , stan do zamieszkania na Górce Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33 100 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż grunt o łącznej powierzchni 3,3 ha, położony w Podgrodziu, gmina Dębica, woj. podkarpackie. Teren składa się z 6 działek ewidencyjnych o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży - Komfortowy Dom jednorodzinny w Wilczynie, powiat koniński Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł227,53 m² 2 856,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Komfortowy dom 135,72 m w Starogardzie Gdańskim - Ogród, garaż, blisko Komunikacji. Na sprzedaż przestronny, gotowy do wprowadzenia dom o powierzchni użytkowej 135,72 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł33,30 m² 13 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł101,50 m² 6 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, w wysokim standardzie deweloperskim, zlokalizowany w Grzędzicach: - powierzchnia użytkowa: 101,5 m - Powierzchnia działki: 250.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł78 m² 30 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Elegancki 3 pokojowy apartament z tarasem w Krowodrzy english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, elegancki apartament na sprzedaż w nowoczesnym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł175 m² 14 280 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Poszukujesz nieszablonowej nieruchomości z segmentu Premium? Zależy Ci na spokojnej lokalizacji w Poznaniu z dostępem do lasu, jeziora czy rzeki? Oferta nowego, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, dziuplina, dom wolnostojący, 6 pokoi, sprzedaż, biuro odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Polecam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,24 m² 7 515 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta na wyłączność tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł137 m² 12 036,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta tylko W ossa nieruchomośći! W ofercie sprzedaży nowoczesny, parterowy dom wolnostojący z kominkiem i dwoma garażami położony na dużej, zagospodarowanej działce 1006.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,51 m² 8 603,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w bardzo atrakcyjnym położeniu, w samym centrum miasta przy ulicy Wielkopolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47,40 m² 6 118,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze w bloku IV piętrowym lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza, układ pomieszczeń Mieszkanie, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł65,30 m² 14 548,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w sercu Mikołajek - z widokiem na jezioro! Lokalizacja: mikołajki, centrum - kamienica przy promenadzie Powierzchnia mieszkania: 65 m2 Miejsce parkingowe:.

Szczegóły ogłoszenia

174 648 zł1 107 m² 157,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka o powierzchni 1107m2 położona w miejscowości Ostaszewo, województwo pomorskie. Działka ma wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł65,90 m² 8 482,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie / Centrum Zgorzelca. Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i nowocześnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,90 m2, położone na II piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł155,50 m² 4 945,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowoczesny dom wolnostojący! nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł57,50 m² 12 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 57,5 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku z 2016 r. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie III piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł232 m² 11 202,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:736 m²

Wyobraź sobie poranek, gdy promienie słońca wpadają przez duże okna do salonu, a dzień zaczynasz kawą na balkonie z widokiem na zielony ogród. Ten przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł84,09 m² 8 313 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Bezczynszowy lokal mieszkalny w zabytkowym budynku kuźni wybudowanej w 1900 roku w Twierdzy Modlin. Po przebudowie i adaptacji w 2024 roku z historycznego budynku wyodrębniono.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł600 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 208 m²

30 lat doświadczenia W obrocie nieruchomościami - nasze biuro od 1996 r., LICENCJA. Bezpieczny zakup Z pośrednikiem. * kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. 10 minut od Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł50,30 m² 2 385,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem i garażem - Olecko, blisko jeziora i centrum Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł137 m² 6 423,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Jęczydół zaledwie 2 km od Kobylanki! oferta specjalna ograniczona czasowo! Na sprzedaż Nowoczesny Bliźniak Premium 137 m2 powierzchni całkowitej ( 126 m2 powierzchni użytkowej)/ Duża działka 678 m2/.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł54,80 m² 21 879,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz wyjątkowego miejsca w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska? To mieszkanie łączy prestiżową lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł96,44 m² 4 043,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Cieplicach Śląśkich. Nieruchomość położona jest na parterze kameralnej kamienicy. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł100,80 m² 4 662,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 96,5 mkw, znajdujący się na piętrze budynku wolnostojącego o charakterze mieszkalno - usługowym. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł91,18 m² 7 677,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Żabia Wola dom parterowy 91,18 m2 w doskonałej lokalizacji - na sprzedaż. Dom parterowy o powierzchni 91,18 m2 posadowiony na działce 1231 m2 o wymiarach 40x30. Dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

320 000 zł2 764 m² 115,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2764m2, położona na obrzeżach warmińskiej gminnej wsi Purda, w odległości 24 km od Olsztyna. Całość składa się z dwóch wydzielonych geodezyjnie parceli.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rzeszotary,dolnośląskie

199 000 zł5 600 m² 35,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: rzeszotary gm. Miłkowice Powierzchnia: 5600 m2 największe zalety! atrakcyjna lokalizacja i powierzchnia media w drodze mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł11 800 m² 11,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kozienice - Głowaczów - Zieleniec - Józefów. Cena do negocjacji. Niezabudowana działka rolna 1,18 ha, za zgodą kowr może kupić nie-rolnik. Przy drodze grunt 1.000 m2 przewidziany pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 600 m² 178,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku raju blisko jeziora? Oferujemy na sprzedaż dwie działki o numerach 46/20 i 46/21, każda o powierzchni 1600 m2, położone w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł940 m² 424,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

| opis; na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym - zabytkowy pałac z XVIII wieku, położony na działce o powierzchni blisko 1 ha, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,10 m² 7 879,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferowane mieszkanie znajduje się przy ul. Lenartowicza 19 w Andrychowie, na 3. piętrze w zadbanym budynku. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, co zapewnia komfort zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

680 250 zł1 814 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym o powierzchni 1814 m2, wymiary działki 21x90m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł962 m² 124,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług turystycznych. Działka położona jest w otoczeniu lasów i jezior Przemęckiego.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj blisko morza i zieleni! Przytulne, jasne mieszkanie przy ulicy tysiąclecia, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i wygodę, a jednocześnie bliskość miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł15 000 m² 88,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Z pozwolenieniem na budowę apartamentowca dla seniorów Do sprzedania działka inwestycyjna w miejscowości Iwanowice Włościańskie gm. Iwanowice o pow. około 1,5 ha (w tym 48,89.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł46,88 m² 7 999,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# nowoczesne 2 Pokoje na Ostatnim Piętrze Szukasz funkcjonalnego mieszkania w "mistrzowskiej lokalizacji"? Odkryj lokal w najnowszym etapie inwestycji. 0% prowizji dla kupującego

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 680 zł58,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.