dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Radzionków,śląskie

650 000 zł261 m² 2 490,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż dom składający się z części usługowej i mieszkalnej aktualnie spełniający funkcję gastronomiczną. Ze względu na świetną lokalizację lokal posiada duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kordeckiego

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku przy ul. Kordeckiego na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 48m2 składają się: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Polekarcice,małopolskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: przy zakupie tej nieruchomości projekt łazienki lub kuchni gratis! Jeśli szukasz domu wolnostojącego, na kameralnym osiedlu, w którym możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łęczna

Łęczna,lubelskie

450 000 zł90 m² 4 972,38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Ciekawa oferta! W samym centrum miasta jasne, przestronne mieszkanie na trzecim piętrze z windą. Z salonu wyjście na duży balkon usytuowany od strony południowej. Trzy sypialnie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

786 865 zł65 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry Polecam komfortowe mieszkanie na kameralnej inwestycji, otoczonej zielenią. Inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskich Swojczycach. Atuty: - gotowa - kameralne - 2 piętrowe budynki - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Borkowo

Borkowo,pomorskie

378 707 zł34 m² 11 145 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena promocyjna obowiązuje do końca października. Oprócz miejsc parkingowych w cenie takie udogodnienia jak: -Winda -tereny zielone, -Blisko komunikacji miejskiej, -Plac zabaw, -Smart home, -Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stoszki

Kraków,małopolskie

777 000 zł54 m² 14 523,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze, przy ul. ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie jest bardzo jasne i funkcjonalne, z pełnym wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Białystok,podlaskie

459 500 zł44 m² 10 548,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne do zamieszkania, jak również jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcą być blisko możliwości, które daje miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł34 m² 18 047,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przestronna kawalerka przy Cytadeli i pl. Inwalidów. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, strefa sypialna z oknem wydzielona zabudową meblową, łazienka z prysznicem, przy wejściu duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł43 m² 8 902,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa cena 379000 pln! Witajcie, poszukiwacze harmonii i estetycznego uniesienia! Pragniemy Was zaprosić do odkrycia tego przepięknego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Kraków,małopolskie

690 000 zł49 m² 14 053 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż trzypokojowe mieszkanie ul. Sanocka | wola duchacka Aphouse nieruchomości ma przyjemność zaprezenotwać trzypokojowe mieszkanie położone przy ul Sanockiej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

995 000 zł152 m² 6 546,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Tylko u nas! Dom tętniący przyrodą na skraju Piotrkowa Trybunalskiego Do sprzedaży pięknie położony dom w malowniczym otoczeniu zlokalizowany bezpośrednio przy lesie w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Koleczkowo,pomorskie

192 090 zł1 011 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu, niezabudowaną, nieogrodzoną, o powierzchni 1011 m2 położoną w pobliżu Jeziora Marchowo. Działka jest położona na wzniesieniu, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

401 029 zł34 m² 11 942,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 2 pokoje 33,58 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

365 376 zł28 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc-2%, dostępna w bezpiecznym kredycie 2%! Oferowane mieszkanie znajduje się na osiedlu zaprojektowanym na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batumi

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł31 m² 17 628,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cicha kawalerka, w budynku z windą, mokotów (ul. Batumi). Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze z dziesięciu, z oknami skierowanymi na południe. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie tuż obok Łazienek Królewskich przy ul. Podchorążych. Mieszkanie: powierzchnia: 59,5m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

540 000 zł88 m² 6 146,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 87,85m2. Mieszkanie podzielone jest na dwa ustawne lokale, w skład każdego wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

902 770 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,26m2, położone na 2 piętrze nowego apartamentowca. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia według własnych upodobań. Klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

998 000 zł147 m² 6 785,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 138,55 mkw. - całkowitej 145,07 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drużbackiej

Kraków,małopolskie

1 049 000 zł237 m² 4 426,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania obszerny dom położony w Krakowie - Swoszowicach .Budynek mieszkalny wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 237 m2 ,użytkowej ok.185 m2, usytuowany na działce 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 010 zł58 m² 9 429,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł37 m² 9 651,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow.37,3m położone na siódmym piętrze w wieżowcu przy u.Piastów. Mieszkanie narożne, składa się z: -pokoju dziennego z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

567 892 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu mieszkania w Mistrzejowicach. Inwestycja zapewnia komfort życia i przyjazną okolicę. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi Na terenie osiedla znajdziemy zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łazy,mazowieckie

660 000 zł56 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nieruchomość położona w Łazach 4 km od Lesznowoli. Narożne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze nowego bloku z windą. Przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałwiowa

Niepołomice,małopolskie

607 100 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo okazyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 60,71 m 2 mieszczące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siepraw

Siepraw,małopolskie

390 000 zł2 250 m² 173,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny teren mieszkaniowy składający się z niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Siepraw, powiat myślenicki, województwo małopolskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stary Dwór

Gdańsk,pomorskie

544 000 zł41 m² 13 268,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kleszczów

Kleszczów,śląskie

199 999 zł801 m² 249,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

- działki budowlane o przeznaczeniu mieszkaniowym - Kleszczów - Zapraszamy do zakupu wyjątkowych działek budowlanych położonych w malowniczej okolicy Kleszowa, tuż przy lesie. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

300 675 zł27 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna i wygodna kawalerka. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego oraz wsparcie przy uzyskaniu kredytu. 2% Bez: pcc Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szarych Szeregów

Piastów,mazowieckie

450 000 zł750 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w Piastowie (05-820). Działka 750m2 Media: na działce doprowadzony jest gaz i kanalizacja. W ulicy prąd, woda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł62 m² 7 632,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

! nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do remontu, 4 pokojowe z balkonem oraz Piwnicą znajdującego się na w samym centrum miasta przy ulicy Bogusława. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Isep

Żywiec,śląskie

369 000 zł192 m² 1 921,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Żywiec ul. Isep - dom na sprzedaż. Prezentujemy Państwu dom położony w miejscowości Żywiec na obrzeżach miasta w dzielnicy Sporysz. Działka, na której się znajduję ma wielkość 1618m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzuców,mazowieckie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania. Prezentujemy państwu trzypokojowe mieszkanie o świetnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

499 999 zł38 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy Państwu kawalerkę na Górce Narodowej, przy ul. Meiera Mieszkanie jest ustawne, posiada ekspozycję południową, co gwarantuje dobre oświetlenie przez cały dzień. Znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

295 000 zł56 m² 5 298,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! M-4 przy ul. Katowickiej Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,68 m2 z balkonem. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczerbice

Szczerbice,śląskie

480 000 zł95 m² 5 057,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom najtańszy w utrzymaniu! Niewielkie gabaryty, a do tego pompa ciepła i panele fotowoltaiczne. Ten dom nie pogrąży budżetu rodziny! Lokalizacja: - szczerbice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 601 zł38 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

659 000 zł91 m² 7 249,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Najistotniejsze cechy: 12 segmentów kanalizacja miejska powierzchnia 90,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

428 073 zł37 m² 11 696 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 36,60 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł68 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe (można zrobić cztery), trójstronne (pn, pd, zach), oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielna toaleta, piwnica. Wydzielona księga, uregulowane grunty.