dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

215 000 zł32 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w niedalekiej odległości od uczelni, idealne dla singla bądź pod inwestycje. Nieruchomość do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł81 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie pięciopokojowe (M-6) o pow. 81 m2 usytuowane w nowoczes nym apartamentowcu z 2019 z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Chełmińska

Bytów,pomorskie

1 150 000 zł5 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjnie położona działka przy wyjeździe z Bytowa z możliwością prowadzenia usług, usytuowana w pierwszej linii zabudowy od drogi wojewódzkiej nr 212. Teren nie jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł140 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

przestronny apartament w Warszawie na Ursynowie. Apartament o powierzchni 140 m2 + 24,6 m2 tarasów i 16 m2 garaż (łącznie ponad 180 m2), znajduje się na chronionym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

430 500 zł28 m² 15 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 1 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 28,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kęty

Kęty,małopolskie

349 000 zł61 m² 5 684,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w Kętach - miasto w województwie małopolskim! Mieszkanie o powierzchni 56,80 m 2 mieści się na parterze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

857 549 zł77 m² 11 119,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Na sprzedaż : Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 77,12 m2, z ekspozycją wschodnio-południową, usytuowane na czwartym piętrze. Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 464 zł72 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Investment - prezentuje wyjątkową inwestycję W grodzisku mazowieckim Do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, w trakcie budowy, zlokalizowanym w doskonałej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

1 990 000 zł406 m² 4 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przestronny i komfortowy dom wolnostojący o pow. 406 m2 położony na działce 1100 m2. Dom został wybudowany wg indywidualnego projektu i wykonany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rogozina

Radlin,śląskie

219 000 zł1 368 m² 160,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne działki budowlane, usytuowane w Radlinie przy ul. Rogozina/kazimierza - obręb Biertułtowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Lublin,lubelskie

490 000 zł126 m² 3 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny, dwupoziomowy, z dużymi witrynami lokal usługowo - handlowy o powierzchni 126 m2, zlokalizowany w pobliżu dworca pkp w Lublinie. Nieruchomość idealna pod przychodnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

745 143 zł78 m² 9 512,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

697 000 zł63 m² 10 997,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie wolne lokale! - Z przyjemnością zapraszam Cię do poznania najnowszej kameralnej inwestycji Dwupoziomowych Apartamentów w samym sercu Poznania przy ulicy Za Bramką 7. Inwestycja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sosnowa

Szczodre,dolnośląskie

1 010 000 zł151 m² 6 688,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta bez pcc, bez prowizji - super inwestycja! W ofercie dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem. Inwestycja usytuowana jest w zacisznej i zielonej okolicy, 2,8km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 736 zł43 m² 9 230 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,2 m2 z balkonem. - blisko Centrum - Balkon - Pierwsze piętro - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne Okna - 0% prowizji, 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 160 000 zł195 m² 5 948,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piękna nieruchomość w zabudowie bliźniaczej połączonej jednostanowiskowym garażem o powierzchni 17 m, usytuowana w cichej, spokojnej okolicy na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania przy ul. Warchałowskiego 1. Lokal położony jest na dziesiątym piętrze w jedenastopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romera

Częstochowa,śląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 50 m 2 usytuowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Romera. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

797 000 zł135 m² 5 903,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją domu położonego w malowniczej części Czechowic- dziedzic, w otoczeniu zieleni. Dom znajduje się w świetnej lokalizacji, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł59 m² 15 311,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na zakup atrakcyjnego mieszkania w pięknej dzielnicy Nowe Włochy. Mieszkanie własnościowe na nowoczesnym osiedlu z 2018r. Opis mieszkania 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stary Targ

Stary Targ,pomorskie

70 000 zł56 m² 1 254 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać z dala od zgiełku miasta? Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Proponuję Państwu zakup mieszkania o powierzchni 55,80 m2 w miejscowości Pozolia- gmina Stary Targ, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

449 000 zł63 m² 7 098,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu leśne zacisze - właśnie wykańczamy i wyposażamy dla Was kompleks 8 budynków dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej w znanej i lubianej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

366 576 zł33 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start lub pod inwestycję. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sadowa

Rumia,pomorskie

520 000 zł1 725 m² 301,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-produkcyjna położona Rumi, wjazd od ul Grunwaldzkiej głównej arterii miasta. Działka o urozmaiconym terenie, niezabudowana. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Kraków,małopolskie

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

White House Brokers z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m2, położonego przy ulicy ks. Siemaszki w urokliwym Krakowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

545 000 zł42 m² 12 945,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Strzelców na Prądniku Czerwonym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Czerwony Ulica: strzelców Przystanek: strzelców W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

445 000 zł50 m² 8 847 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

~~~kupujący nie płaci prowizji~~~ Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim. To mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł1 810 m² 883,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 1810 m2 zlokalizowana w dzielnicy Kępa Zawadowska na Wilanowie. Odległości: rzeka Wilanówka (150 m), wisła (1,5 km), przystanek autobusowy przy ul. Bruzdowej (400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

636 000 zł45 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow. 60 m2 z widną kuchnią oraz tarasem Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Lubawka,dolnośląskie

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie dwupokojowe z jasną, przestronną kuchnią i małą łazienką. 1 piętro. Garaż, komórka, piwnica. Mieszkanie od strony południowej, słoneczne. Ogrzewanie gazowe, okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł59 m² 11 990,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59 m2 *10 min rynek*antresola Cena: 709.000zł DO NEGOCJACJI Nietuzinkowe mieszkanie w pięknej kamienicy(po remoncie elewacji i klatki schodowej) czeka na nowych mieszkańców!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul. Stawowa. W I etapie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

719 000 zł49 m² 14 622,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie - 2021 podgórze duchackie - kurdwanów - ul. Turniejowa N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe i funkcjonalne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

671 167 zł61 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie klasyczne, duże, dwustronne 3-pokojowe 60,52m2 na 2 piętrze, z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży- inwestycja gotowa- wrocław Krzyki Jagodno, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Jadów

Jadów,mazowieckie

399 000 zł5 450 m² 73,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio mieszkaniowo-usługowa 5450m2 przy dk50 Borki, gm. Jadów 5450m2*59pln = 321550 pln bezpośrednio sprzedam działkę o powierzchni 5450 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kampinos

Kampinos,mazowieckie

390 000 zł1 636 m² 238,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

!Działka budowlana w otulinie Puszczy Kampinoskiej, przy samej puszczy. Dojazd asfaltowy, gaz, woda, prąd. Wyjątkowa oferta. Miejscowość Kampinos przy samej puszczy. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł59 m² 15 508,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, wola, młynów, ul. Żytnia Urokliwe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m2 w kamienicy z 1950 roku na warszawskiej Woli. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moczyły

Moczyły,zachodniopomorskie

2 350 000 zł218 m² 10 771,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom usytuowany w malowniczej miejscowości Moczyły 15-20 min drogi od Centrum Szczecina w Gminie Kołbaskowo. Dom położony na lekkim wzniesieniu, co zapewnia wspaniały widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 139 000 zł61 m² 18 817,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowo wyposażony apartament z dwiema sypialniami w budynku hotelowym Diva Spa**** w Kołobrzegu Lokal ma powierzchnię 60,53 m2, na którą składają się - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

686 000 zł30 m² 22 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Nowa inwestycja na Bielanach. Bardzo dobra komunikacja. W 5 minut spacerem dojdziesz do najbliższego przystanku metra M1. W pobliżu galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

416 000 zł47 m² 8 781,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze bloku z 2010 roku na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Nieruchomość.