dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciepła

Pruszków,mazowieckie

770 000 zł196 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:649 m²

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Pruszkowie W skrócie: dom został wybudowany w 2005 roku, materiał - porotherm, powierzchnia działki to 649 m , Dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Stefanowo,mazowieckie

839 000 zł166 m² 5 048,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich prezentuje: dom bliźniak z ogródkiem zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Kameralna inwestycja składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

395 000 zł64 m² 6 143,08 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tychy - oś T Ładne 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, w wysokim bloku z windą, na parterze Ciepła woda z sieci! Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz gustownego, 3-pokojowego mieszkania W świetnej okolicy? bardzo dobrze trafiłeś! atuty: - mieszkanie w nowoczesnym stylu - 2 balkony - Wysoki standard - Doskonały układ pomieszczeń - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

376 147 zł40 m² 9 403,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 7m2 na chwile prywatnego relaksu, okna skierowane na zewnętrz budynku. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 997 zł56 m² 11 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobor Lux 2 /3 pokoje55m2/ taras!top! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,12 m parter w 2-piętrowym bloku bez windy z 2010 rokuwrocław, muchobór Wielki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kwiatowa

Brzeg Dolny,dolnośląskie

890 000 zł142 m² 6 267,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 123,9 mkw +19.2 mkw garażu, w Brzegu Dolnym, 30 km od Wrocławia. Dostępny od zaraz, stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pięciu Stawów

Bielsko-Biała,śląskie

622 350 zł69 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam własnościowy apartament zlokalizowany na 2 piętrze 3-piętrowego budynku wybudowanego w 2010 roku, znajdującego się przy ul. Pięciu Stawów 4, budynek ogrodzony, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Turystyczna

Bojano,pomorskie

550 000 zł119 m² 4 622,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Tuż przy malowniczej Gdyni ruszyła budowa nowych domów dla Twojej rodziny Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonałe położenie w centrum Bojana. Własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Leszno

Leszno,wielkopolskie

440 000 zł52 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oknem balkonowym zabezpieczonym nowoczesną balustradą. Aneks kuchenny połączony z bardzo słonecznym salonem umeblowanym wraz z agd -okap, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witam sprzedam pilnie z powodu wyjazdu. Więcej udzielę informacji pod numerem telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Rudowska

Zamarski,śląskie

3 700 000 zł1 815 m² 2 038,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 469 m²

Budynek murowany hali produkcyjnej lub magazynowej położonej na równym terenie, przed budynkiem utwardzony nawierzchnią betonową, nasadzenia zieleni ozdobnej. Działka w całości ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamkowa

Pęclin,mazowieckie

1 100 000 zł184 m² 5 962,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Posiadamy w sprzedaży już tylko 3 budynki mieszkalne jednorodzinne (a, b, C) w zabudowie bliźniaczej, w dwóch zespołach po dwa budynki o powierzchniach użytkowych 161 m2 + 23,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł66 m² 11 553,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

For English please scroll down Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3-pok mieszkanie z balkonem na Krzykach ( Jagodno ), przy ul. Petera Schuberta Ilość pomieszczeń: 3 Metraż: 67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Brodnica,kujawsko-pomorskie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

mieszkanie z dobrą izolacją termiczną, korzystnie położone niedaleko centrum miasta, w pobliżu 2 licea, technikum, szkoły podstawowe, przedszkola, żłobek, przychodnia, 2 supermarkety

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stradomia Wierzchnia

Stradomia Wierzchnia,dolnośląskie

59 950 zł1 017 m² 58,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna bez prowizji. Zapraszam do kontaktu whatsup lub Messenger.   Stradomia Wierzchnia jest bardzo atrakcyjnie położona zaledwie 4 km od Sycowa, 19 km od Oleśnicy i 43 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Rumia,pomorskie

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 105 m2 w budynku z 2007r. mieszczące się na pierwszym piętrze. Budynek Budynek zlokalizowany w spokojnej, cichej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

263 004 zł26 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

810 000 zł48 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż piękny, nowoczesny Apartament położony w Dziwnowie , zaledwie 500 m od morza. Lokalizacja nad brzegiem cieśniny Dziwnej w bardzo spokojnej okolicy, blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł136 m² 12 472,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania luksusowe mieszkanie na Krzykach w nowym budownictwie. Znakomita Lokalizacja. Bezpośrednio komunikacja miejska. Teren zamknięty, monitorowany z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

809 000 zł71 m² 11 470,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w gotowym bloku. Zakup bez pcc i prowizji! Atuty: - przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, - industrialny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

726 240 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę apartamentów w nowo powstającym apartamentowcu w Międzywodziu w linii prosej w odległosci 60 m od morza. Międzywodzie to uroczy nadmorski kurort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zamoyskiego

Dąbcze,wielkopolskie

220 000 zł787 m² 279,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rydzyna Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 787 m2. Cena sprzedaży wynosi 220,000 zł. Przeznaczenie działki - budowlana 1-rodzinna, funkcja zabudowy - mieszkaniowa 1-rodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

513 000 zł52 m² 9 949,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł61 m² 14 104,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** mieszkanie jest zarezerwowane do 31.01.24 *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji, zaraz obok SKM w dzielnicy Ursus przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł65 m² 6 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w 3 piętrowej kamienicy po rewitalizacji. Budynek z podwórkiem na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 620 000 zł1 012 m² 1 600,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cicha działka budowlana w dobrej lokalizacji Wilanowa. Plan zagospodarowania przestrzennego ustala dla obrębu w którym się znajduje- funkcje mieszkaniowe budownictwa jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 099 000 zł107 m² 10 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

dfgnhmj,k :oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na 10 piętrze o powierzchni: 70m2 położone na osiedlu Kozanów we Wrocławiu, przy ul. Kozanowskiej ( Dzielnica - Fabryczna ) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

610 000 zł72 m² 8 437,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe do wydania Oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 72,3m2 z ogródkiem o wielkości 50 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi położonego na piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

564 999 zł60 m² 9 416,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Gądów Mały, okolice ul Horbaczewskiego Usytuowane jest na piętrze 8/10p.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Podjazy

Podjazy,pomorskie

3 800 000 zł197 086 m² 19,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana (6000 m2) wraz z prywatnym jeziorem (19 ha) i dwoma domami. Pierwszy dom położony na wzniesieniu, skąd rozpościera się piękny widok na okolicę oraz jezioro. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Wyszków,mazowieckie

420 000 zł71 m² 5 897,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Jeżeli poszukujesz cichego mieszkania w dobrej lokalizacji, bądź inwestycji kapitału ta propozycja jest dla ciebie! Opis mieszkania: do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie w Wyszkowie przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flisa

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł35 m² 14 701,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Sprzedaż | Mieszkanie Warszawa Włochy | Kawalerka Włochy | Warszawa | Włochy | Mieszkanie | Sprzedaż Jednopokojowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Włochy na Granicy z Ochotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

318 000 zł114 m² 2 796,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Przestronne pięciopokojowe mieszkanie z wieloma możliwościami aranżacyjnymi. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły/przedszkola ogródek.