dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prudnicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł47 m² 14 997 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, duże 2-pokojowe mieszkanie widną aneks kuchenni, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu wybudowanym przez dewelopera Atal na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: - dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisła

Wisła,śląskie

2 199 000 zł307 m² 7 162,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 049 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom we wspaniałej cichej I okolicy wisła tokarnia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, klimatycznie położony zadbany dom w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

395 000 zł64 m² 6 143,08 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tychy - oś T Ładne 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, w wysokim bloku z windą, na parterze Ciepła woda z sieci! Mieszkanie składa się z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

590 000 zł193 m² 3 056,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferuję do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjnie położony wolnostojący dom w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Posesja otoczona jest lasem, z niedostępnością dalszej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Szewska

Opoczno,łódzkie

250 000 zł755 m² 331,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną *** Polecamy Państwu działkę o powierzchni 755m2 położoną w Opocznie przy ulicy Szewskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

407 500 zł38 m² 10 695,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

07 [konkrety] -odbiory kluczy: 1 kwartał 24 -dostępne garaże I komórki -kontakt: [] -dostępne inne metraże, piętra, układy mieszkań -bezpłatnie pomożemy Z kredytowaniem + polecimy ekipę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

Kraków,małopolskie

455 000 zł38 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zabytkowa kamienica - stylowe apartamenty - przedwojenna elegancja najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

670 000 zł148 m² 4 536,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Nowe Chechło. Dom jest budowany na podstawie projektu firmy Archon Dom w ligolach (M) umiejscowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Wiec

Nowy Wiec,pomorskie

439 000 zł70 m² 6 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam domek całoroczny O powierzchni 75m2 wraz Z działką 1500 m2 w przepięknej okolicy otoczonej lasami- jezioro w miejscowości Nowy Wiec wymiary działki w przybliżeniu 23m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

69 000 zł540 m² 127,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do listopada! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepięknie położoną działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 540 m2 w miejscowości Małe Rudy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 390 000 zł210 m² 6 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:243 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 210 m2 z tarasem i ogrodem położony na wyspie solnej ul. Basztowa 24 przy samym brzegu rzeki Parsęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mielec,podkarpackie

260 000 zł39 m² 6 624,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja*rezerwacja Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie przy Alei Niepodległości w Mielcu. Powierzchnia użytkowa 39,25 mkw, 260 000 złotych. Oferta na wyłączność- tylko U nas! dla biura!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rydułtowy,śląskie

299 900 zł200 m² 1 499,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:739 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Solidny dom, warty uwagi! Dlaczego warto? - atrakcyjna cena, w tej cenie można kupić mieszkanie a tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

531 309 zł54 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Funkcjonalne dwustronne mieszkanie. Spokojna zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Serbska

Piła,wielkopolskie

545 000 zł98 m² 5 544,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż dom o pow. 98,30 m2 położony na urokliwej, dużej działce gruntu o pow. 713 m2 w Pile przy ul. Serbskiej. Rozkład pomieszczeń kształtuje się następująco: - wiatrołap 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł63 m² 7 437,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania 63m2 na Os. Kasztanowym w Załomiu. Mieszkanie jest usytuowane na I piętrze trzypiętrowego bloku. Samo osiedle jest bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł84 m² 6 733,73 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z pięknym, wszechstronnym i słonecznym mieszkaniu na Wzgórzu Wolności! To urocze mieszkanie o powierzchni 85m znajduje się na 4. piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

658 000 zł108 m² 6 109,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 w Jeleniej Górze pokój, 2 sypialnie, duża kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój (wnęka z zabudowaną szafą) balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł102 m² 8 816,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc (2%), bez prowizji Posiadam też inne dostępne lokale w tej inwestycji Oferujemy do sprzedania 4 pokojowy bliźniak-segment zlokalizowany na Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł29 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na 3. piętrze niskiego budynku. Brak windy stanowi wyzwanie? Jedno wejście na 3 piętro, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Legnickie Pole

Legnickie Pole,dolnośląskie

4 490 000 zł9 562 m² 469,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt przemysłowy z halą przy autostradzie A4 - węzeł Legnica, w pobliżu drogi ekspresowej S3 - węzeł Legnica Południe (na działce budynek mogący pełnić funkcję biura lub dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł66 m² 13 499,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Westate Praga prezentuję mieszkanie znajdujące się na Ursynowie, na granicy Natolina i Imielina, przy ulicy Na Uboczu 26. Nieruchomość znajduję się na trzecim piętrze w jedenastopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Konin,wielkopolskie

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świeżo wyremontowane mieszkanie w Koninie na V Osiedlu! Doskonała propozycja do zamieszkania od zaraz lub jako zakup inwestycyjny na wynajem! Powierzchnia mieszkania to 54 m na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

673 318 zł58 m² 11 575 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

498 000 zł64 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w samym centrum miasta! Mieszkanie znajduje się w niskim bloku przy ul. Sienkiewicza. Dosłownie dwa kroki od ścisłego centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

755 000 zł69 m² 10 930,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w gotowym bloku. Zakup bez pcc i prowizji! Atuty: - przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, - industrialny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Piotrowice,dolnośląskie

92 000 zł30 700 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piotrowice, gmina Przemków, działka gruntu o powierzchni 3,07 ha, sprzedaż 92 000 zł Sprzedam grunt rolny o powierzchni 3,07 ha, nr geodezyjnym 41, w miejscowości Piotrowice gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

669 000 zł270 m² 2 477,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Wilkowice - - - tylko 400 M od zjazdu Z S-1! atrakcyjny budynek handlowo-usługowy! Do sprzedania budynek handlowo-usługowy położony w Wilkowicach. Zlokalizowany został w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Paryska

Łódź,łódzkie

430 927 zł44 m² 9 852,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocyjna oferta mieszkań wykonczonych pod klucz! dostępne od zaraz! Przygotujemy mieszkanie pod indywidualne oczekiwanie klienta. Na sprzedaż wyjątkowy 2 pokojowy, dwupoziomowy apartament na 1/2p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turów

Turów,lubelskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam atrakcyjne sąsiadujące ze sobą działki budowlane nr 301/7 oraz 301/8 ( stary numer 301/2 patrz na załączonej mapce) z dużym potencjałem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 000 zł281 m² 6 049,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 335 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek jednorodzinny podpiwniczony, parterowy z użytkowym na cele mieszkalne poddaszem. Budynek o charakterze dworku położony w Jaworzu które bezpośrednio graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł57 m² 14 298,20 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Egejskiej, 8 km do Centrum, w pobliżu żłobki, szkoły, przedszkola, galeria Best Mall. 2 min do przystanku autobusowego. Obecnie budowany jest tramwaj który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

530 000 zł37 m² 14 480,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja We speak English Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 37m2 z garderobą w osiedlu Piastów w Mistrzejowicach (nowa Huta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

264 990 zł37 m² 7 248,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze środkowe, bardzo ciepłe i słoneczne - rozkładowe ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zarudawie

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł140 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja: dom typu bliźniak zlokalizowany jest na ul. Zarudawie w Krakowie w najbardziej prestiżowej dzielnicy Woli Justowskiej. Bliźniak znajduje się na zamkniętym terenie, wjazd przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

340 000 zł39 m² 8 740,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

[ rezerwacja] Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania przy ulicy Prostej w Kielcach, które z pewnością spełni oczekiwania osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 900 zł52 m² 8 153,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy. To mierzące 46 m2 mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

382 500 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

-realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie lipiec 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 45 m2 Loggia: 4,3 m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 217,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta bezpośrednia od właściciela. Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Lokalizacja: dolny Mokotów, okolice ul. Sobieskiego i ul. Nałęczowskiej. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł63 m² 7 919,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 w zabudowie szeregowej przy ul. Mikołaja Kopernika w Łańcucie. Mieszkanie jest częściowe wykończone: -.