dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Tarnów,małopolskie

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 mkw. w Tarnowie, znajdujące się w bloku w okolicy ul.Mościckiego/Krasińskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

93 000 zł33 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Kawalerka w Świętochłowicach przy ul. Śląskiej Powierzchnia to 33m2 Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w kamienicy. Składa się z kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu na sprzedaż przy Piłsudskiego. To mieszkanie to doskonała inwestycja. Położone jest w ścisłym centrum Białegostoku, tuż przy Alei Piłsudskiego. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

711 600 zł47 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia- bez prowizji oraz podatku Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Letnicy z na 2 piętrze. - przedpokój 4,56 m2 - Salon z aneksem 27,42 m2 - Sypialnia 11,57 m2 - Łazienka 3,89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł34 m² 13 432,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - al. Waszyngtona. Układ mieszkania: większy pokój z balkonem. Wejście do mniejszego pokoju i kuchni. Kuchnia ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł43 m² 6 777,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42,79 m 2 zlokalizowanego na Pomorzanach. Lokal znajduje się na 2 piętrze trzypiętrowej kamienicy. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Emmerson prezentuje, mieszkanie o powierzchni 47m2 znajdujące się na 4 piętrze niskiego bloku na osiedlu Piastów w Krakowie. Lokal składa się z: -Pokoju dziennego z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Błękitna

Złotniczki,wielkopolskie

230 000 zł1 150 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną o powierzchni 1150m2 położoną w miejscowości Złotniczki gmina Pobiedziska. Teren częściowo zalesiony sosną i brzozą. Media :prąd,woda,gaz w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

4 050 000 zł70 m² 57 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny, przeszklony budynek znajduje się nad samym brzegiem morza, w cichej, spokojnej części Juraty. Dwie wygodne sypialnie. Salon z aneksem kuchennym. Garderoba. Przestronny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

971 000 zł67 m² 14 427,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 67,30m2, usytuowanego na parterze 5-piętrowego bloku w prestiżowej warszawskiej dzielnicy Bemowo. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 127 000 zł113 m² 9 973,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

* bez prowizji * bez pcc * sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Conse stanowi zewnętrzne biuro sprzedaży Dewelopera i oferuje Państwu bezpośrednie ceny bez prowizji. Bez pcc - stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szklarnia

Szklarnia,dolnośląskie

105 000 zł801 m² 131,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż pieknie położoną działkę, znajdującą się we wsi Szklarnia, gm Międzylesie. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta z dojazdem drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

539 425 zł55 m² 9 854,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. 1 Maja

Lublin,lubelskie

269 000 zł25 m² 10 712,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Super Oferta! Klimatyczne, przestronne 1-pokojowe mieszkanie do wejścia z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Mieszkanie idealne dla studenta, pary jak i inwestora. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gieryna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 000 zł49 m² 7 454,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Makler Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową ofertę m-3 na wyłączność w Fordonie. Klucze W biurze! Nieruchomość znajduje się przy ul. Gieryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

505 000 zł36 m² 14 027,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! szybki termin odbioru ostatnie W tej inwestycji 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6m2 na 2 piętrze w cenie 505.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży śliczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2, położone na 4 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie czyste, bardzo słoneczne,w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 258 681 zł90 m² 14 043,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycję zaprojektowano z myślą o koneserach codzienności, ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Oferta udogodnień i wyjątkowa atmosfera Młynów Gdańskich zachęcają do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałkowskiej

Otwock,mazowieckie

895 000 zł209 m² 4 282,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Jeśli szukasz domu w spokojnej okolicy pełnej zieleni, położonego w niedalekiej odległości od Warszawy, to idealnie trafiłeś! Sprzedawany dom to pół bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Południe

Grajewo,podlaskie

356 000 zł61 m² 5 867,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na parterze o powierzchni 60,67m2 z trzema przestronnymi pokojami, kuchnią, łazienką, wc, piwnicą i ogródkiem. Doskonała lokalizacja na osiedlu Południe - wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

680 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Witam, mam na imię i jestem tu po to, by pomóc znaleźć idealne dla Państwa mieszkanie oraz dołożyć wszelkich starań, by ten złożony proces, przebiegł szybko, przyjemnie i przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

464 572 zł31 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł46 m² 16 919,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 z tarasem. Podstawowe informacje: bardzo wysokie mieszkanie (3,5m!) w stanie do wprowadzenia. Mieści się w sercu klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 500 zł43 m² 13 941,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękny apartament położony na Wrocławskich Krzykach (jagodno), przy ulicy Kopycińskiegoj. Mieszkanie zadbane z 2022 roku, ,nadające się od razu do przeprowadzki mierzące 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 567 000 zł2 227 m² 703,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-inwestycyjna w świetnej lokalizacji Konstancina Jeziorny Działka 2227m2, atrakcyjnie położona, przeznaczona w mpzp pod budowę domu jednorodzinnego, pensjonatu, spa, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pielęgniarska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł74 m² 6 483,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon (ul. Pielęgniarska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowiny

Nowiny,mazowieckie

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdzie: nowiny, gmina Leoncin, tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym Działka z jednej strony otulona puszczą kampinoską, z drugiej Wisłą. Dla kogo: dla miłośnika terenów przy Kampinosie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opawska

Racibórz,śląskie

290 000 zł50 m² 5 793,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Przedstawiamy Państwu piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie w Raciborzu. Mieszkanie o powierzchni 50,06m2, składa się z łazienki, dwóch osobnych pokoi i salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sopotnia Mała

Sopotnia Mała,śląskie

110 000 zł1 410 m² 78,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę widokową pod lasem w pięknej miejscowości Sopotnia Mała z przeznaczeniem budowlanym (60% działki budowlana, 40% działka rolna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

245 000 zł40 m² 6 049,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka na terenie zamkniętym. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Serby,dolnośląskie

315 000 zł65 m² 4 872,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. 65m2, w stanie surowym zamkniętym, położony w Serbach na działce o pow. 450m2. Nasza oferta to idealna propozycja praktycznie dla każdego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona

Strumienna,dolnośląskie

159 000 zł1 260 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną z o łącznej powierzchni 1260 mkw zlokalizowaną w centrum miejscowości Strumienna (56-200) Góra. Oferta jest bardzo ciekawą propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

469 881 zł54 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie w spokojnej okolicy z ogrodem, do tego blisko centrum! Świeżo po oddaniu. Duży ogród Idealne pod inwestycję Na terenie inwestycji znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Podleśna

Kobyłka,mazowieckie

1 034 000 zł2 537 m² 407,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna budowlana działka nr 88 (obręb: 09) znajdująca się w województwie mazowieckim w miejscowości Kobyłka o powierzchni 2537 m2. Metraż: 2537 M2 cena: 1 034 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suliszew

Suliszew,łódzkie

450 000 zł30 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka siedliskowa w rezerwacie Rzeki Rawki z własną linią brzegową. Możliwość podziału na 3 siedliska po ok 10 000m2. W okolicy mnóstwo terenów zielonych, leśnych i wodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

632 352 zł66 m² 9 613,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65,78 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

515 075 zł43 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paryska

Łódź,łódzkie

243 780 zł24 m² 10 208,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Promocyjna oferta mieszkań wykonczonych pod klucz! Przygotujemy mieszkanie pod indywidualne oczekiwanie klienta. Na sprzedaż wyjątkowy 1 pokojowy apartament na parterze w świeżo odrestaurowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gliwice

Gliwice,śląskie

800 000 zł131 m² 6 119,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości kilkunastu minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Braniewo,warmińsko-mazurskie

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, przytulne mieszkanie, zlokalizowane w Braniewie, przy ulicy Kościuszki. Oferowana nieruchomość składa się z: * Salonu * Sypialni * Kuchni umeblowanej * Łazienki z Wc *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Kamienica

Kamienica,wielkopolskie

55 000 zł495 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka rekreacyjna W kamienicy, gmina Wągrowiec działka przy jeziorze kaliszańskim nr działki: 85/2 powierzchnia: 495 m media: prąd na działce, planowane przyłącze wody,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij