dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 975 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

416 000 zł47 m² 8 916 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł57 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na modernistycznym żoliborskim osiedlu Zatrasie. Osiedle wyróżnia się na tle warszawskich blokowisk kameralną, tonącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

571 000 zł56 m² 10 246 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

377 000 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

328 000 zł36 m² 9 011 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

978 916 zł52 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Brzeg,opolskie

439 000 zł91 m² 4 840,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Prezentuję wyjątkowe mieszkanie przy ul. Grobli. Lokal mieszkalny znajduje się w zabytkowej kamienicy nad Brzegiem Odry. Mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 90,7 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł239 m² 1 589,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:980 m²

Do sprzedania pół domu o powierzchni 239m2 w Jeleniej Górze działka 1000m2 z ogrodem parter: 3 pomieszczenia gospodarcze piętro: 3 pokoje, kuchnia z jadalnią, toaleta z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

515 000 zł39 m² 13 184,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Super oferta! Komfortowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim etap Oslo! Nieruchomość znajduje się na parterze w bloku z 2023r. Powierzchnia 39.06m2 obejmuje: aneks kuchenny otwarty na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paryska

Łódź,łódzkie

325 228 zł34 m² 9 487,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocyjna oferta mieszkań gotowych pod klucz! Mieszkanie w podanej cenie będzie już wykończone i gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowy 2 pokojowy, 2 poziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

433 500 zł48 m² 9 031 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 272 zł63 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kromera

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł49 m² 7 495,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości po podpisanej umowie przedwstępnej! tylko W prestige nieruchomościach! Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Południowa

Siedlce,mazowieckie

825 000 zł110 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tel.   ; bezpośrednio. Siedlce, ul. Południowa. Cena do negocjacji: 825.000 zł. Atrakcyjny dom 2-kondygnacyjny z wysokim podpiwniczeniem. Dom z 2 niezależnymi funkcjonalnymi mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

500 000 zł44 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Jabłonna, osiedle Rajska Jabłoń, ul. Sadowa | osiedle przy sklepach Kaufland, obi, leroy Merlin, biedronce autobusy: 200 m od osiedla | osiedle chronione i zamknięte | blok z 2011 roku | 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

588 000 zł65 m² 9 046,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena W okolicy, bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Promocja ograniczona czasowo. Dostępne różne metraże, rozkłady i piętra mieszkań. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Poznań,wielkopolskie

609 000 zł59 m² 10 304,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe - wysoki parter - oddzielna kuchnia - rezerwat żurawiniec - zlokalizowane na os. Władysława Łokietka. Na łączną powierzchnię 59,10 m2 składa się: salon, 2 sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głębinów

Głębinów,opolskie

899 000 zł137 m² 6 562,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam wyjątkowy, pięknie i nowocześnie zaprojektowany, energooszczędny dom, wyposażony m.in. w pompę ciepła czy też rekuperację, zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji nad samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

565 456 zł56 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł60 m² 4 483 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe mieszkanie w spokojnej zielonej części Białego Kamienia. 3 pokoje jasna kuchnia łazienka osobno wc duży przedpokój duży balkon Mieszkanie do niewielkiego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieszyńska

Łaziska Górne,śląskie

849 000 zł147 m² 5 775,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** parterowy z dużymi oknami ** dodatkowa sypialnia z łazienką na poddaszu ** pięknie zagospodarowana działka z sauną ** duży taras **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Konstytucji 3 Maja

Gołdap,warmińsko-mazurskie

64 000 zł2 904 m² 22,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* gołdap - działka inwestycyjna * 2904m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki usługowej / produkcyjnej przy samej Drodze Krajowej 65. Działka znajduje się przy ulicy Konstytucji 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

604 737 zł60 m² 10 079 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

328 100 zł36 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozietulskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Kozietulskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

929 000 zł68 m² 13 758,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Inwestycja Grunwaldzka 240 znajduje się komfortowej części poznańskiego Grunwaldu, z bardzo dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bujaka

Kraków,małopolskie

699 000 zł51 m² 13 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Estate Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 2 poziomowe mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Kurdwanowie. 3 pokoje Z balkonem, dobry standard , budynek Z 2010 roku, świetna lokalizacja opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

857 000 zł47 m² 18 422 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***nowa oferta na rynku*** Mieszkanie w wyjątkowej inwestycji na Woli Justowskiej przy ul. Emaus, nietuzinkow bryła jak i elewacja wraz z lokalizcją tworzą świetny klimat do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 13 838,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania z pięknym widokiem na Tarchominie! Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38,30mkw, usytuowanego na dziewiątym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

949 000 zł62 m² 15 408,30 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj W trzypokojowym mieszkaniu na czyżynach Z dwoma balkonami N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,59 m2. Położone jest przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Pakość

Pakość,kujawsko-pomorskie

490 000 zł1 800 m² 272,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży Magazyn Na Różnorodną Działalność Na sprzedaż magazyn o powierzchni 2400 m2, usytuowany w Rybitwach, koło Pakości. Nieruchomość pochodzi z okresu przedwojennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

870 000 zł105 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 104,80m mieszczące się przy ul. Zielenieckiej w Ząbkach. Lokal mieszkalny położony jest na IV piętrze bloku mieszkalnego z windą, z ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł98 m² 9 045,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

371 907 zł40 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023