cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 317 ogłoszeń
Od najnowszych
200 317 ogłoszeń
Dom z garażem, ul. Kolibra
Czaple,pomorskie
849 000 zł133,69 m² 6 350,51 zł/m²
Działka budowlana, ul. Kościuszki
Biały Dunajec,małopolskie
899 000 zł2 393 m² 400,75 zł/m²
478 000 zł43 m² 11 116,28 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dźwirzyńska
Wrocław,dolnośląskie
625 000 zł56 m² 11 160,71 zł/m²
Mieszkanie z garażem, al. Solidarności
Kielce,świętokrzyskie
742 900 zł78,20 m² 9 500 zł/m²
829 000 zł89,30 m² 9 283,31 zł/m²
Apartament z garażem Łomianki
Łomianki,mazowieckie
850 000 zł51,53 m² 16 495,25 zł/m²
Rynek pierwotny
595 414 zł37,26 m² 15 979,98 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona Dobrzyca
Dobrzyca,wielkopolskie
81 000 zł540 m² 150 zł/m²
76 000 zł500 m² 152 zł/m²
Rynek pierwotny
798 000 zł61,54 m² 12 967,18 zł/m²
Działka siedliskowa
Gąski,warmińsko-mazurskie
1 999 000 zł329 800 m² 6,06 zł/m²
Rynek pierwotny
394 907 zł36,23 m² 10 900 zł/m²
Rynek pierwotny
565 000 zł116,50 m² 4 849,79 zł/m²
630 000 zł65,17 m² 9 667,02 zł/m²
Rynek pierwotny
624 574 zł79,06 m² 7 900 zł/m²
Działka inwestycyjna, ul. Krajeckiego
Ruciane-Nida,warmińsko-mazurskie
1 900 000 zł27 304 m² 69,59 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Łazienna
Mosina,wielkopolskie
695 500 zł84,14 m² 8 265,99 zł/m²
70 000 zł921 m² 76 zł/m²
Hala klimatyzowana Trzebicz
Trzebicz,lubuskie
1 580 000 zł360 m² 4 388,89 zł/m²
Dom wolnostojący Duchnów
Duchnów,mazowieckie
1 500 000 zł151 m² 9 933,77 zł/m²
Działka rolna uzbrojona Komorów
Komorów,podkarpackie
50 000 zł8 120 m² 6,16 zł/m²
Budynek użytkowy Mysłów
Mysłów,dolnośląskie
2 000 000 zł2 300 m² 869,57 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Szczutki
Szczutki,kujawsko-pomorskie
217 800 zł1 320 m² 165 zł/m²
199 900 zł30 m² 6 663,33 zł/m²
196 707 zł493 m² 399 zł/m²
14 760 000 zł40 163 m² 367,50 zł/m²
Lokal handlowy Kęty
Kęty,małopolskie
490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²
Dom z tarasem Stara Wieś
Stara Wieś,mazowieckie
1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²
Działka siedliskowa
Pawłów,lubelskie
78 000 zł9 483 m² 8,23 zł/m²
Działka rekreacyjna Buszkowice
Buszkowice,podkarpackie
28 000 zł1 400 m² 20 zł/m²
Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Asnyka
Nowogard,zachodniopomorskie
99 000 zł1 024 m² 96,68 zł/m²
338 400 zł940 m² 360 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Radzimowice
Radzimowice,dolnośląskie
206 160 zł1 718 m² 120 zł/m²
Działka budowlana Góra
Góra,śląskie
179 000 zł1 376 m² 130,09 zł/m²
795 000 zł49 m² 16 224 zł/m²
Działka, ul. Lniana
Łysomice,kujawsko-pomorskie
234 740 zł1 067 m² 220 zł/m²
Dom z garażem Czyżew
Czyżew,wielkopolskie
990 000 zł183 m² 5 409,84 zł/m²
Rynek pierwotny
445 000 zł39,31 m² 11 320,27 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia