dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 626 zł41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Wola Boglewska

Wola Boglewska,mazowieckie

500 000 zł36 000 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o statusie siedliskowej w okolicy Woli Boglewskiej. Piękny teren, doskonała gleba. Działka z 3 stron otoczona lasem, z jednej strony graniczy z gospodarstwem rolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe - składa się z przedpokoju, sypialni, salonu, kuchni - wejście z salonu, łazienki, balkonu (ok.1m2) oraz przynależnej piwnicy. Ekspozycja okien - wschodnia. Czynsz - 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krępice

Krępice,dolnośląskie

5 000 000 zł815 m² 6 134,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni łącznej 815 m2 na działce 20 000m2 (geodezyjnie 2 działki po 1 ha każda). Wysokość 8 m, doświetlona światłem dziennym, suwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

874 900 zł61 m² 14 397 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Gotowy pakiet inwestycyjny w nowym apartamentowcu! Centrum! W pełni niezależne mieszkania! Nieruchomość w nowym budynku o powierzchni 60,77 m2 podzielone na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

600 000 zł118 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szukasz dla siebie przestronnego, z dużymi możliwościmi aranżacji lokalu mieszkalnego? Mam dla Ciebie coś niepowtarzalnego. Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bojszów

Bojszów,śląskie

130 000 zł809 m² 160,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości. Bojszów. Ul. Kościuszki. Działka nr 1063/159. Media (prąd,woda) w bliskiej odległości. Przeznaczenie w miejscowym planie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

645 000 zł80 m² 8 012,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

05 -realizacja: 1 kwartał 24 -odbiory: zgodnie Z kolejką - obecnie lipiec 24 -brak pcc I prowizji -dostępne M.POSTOJOWE I KOMÓRKI -ZADZWOŃ Powierzchnia mieszkania: 80,5m2 2 Loggie: 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jasińskiego

Marki,mazowieckie

1 150 000 zł125 m² 9 214,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu piękny dom. Pani Julia - właścicielka, była tak uprzejma i znalazła chwilę aby napisać o nim kilka słów: posiadanie własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

550 000 zł54 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 54 m2, które zlokalizowane jest na Osiedlu Piasta na ulicy Andrukiewicza. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościelna

Lublin,lubelskie

280 000 zł38 m² 7 466,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy, dwupoziomowy o pow. 37,50m2 na parterze / z IV p. w budynku przy ul. Kościelnej w Lublinie. Na parterze - 27m2: wiatrołap, pomieszczenie o pow. 14m2, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

440 000 zł34 m² 12 891,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji W cenie 440000 zł Oferta dotyczy sprzedaży 2-pokojowego apartamentu na nowo budowanym osiedlu w Iwinach pod Wrocławiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

895 300 zł52 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3-pokojowe mieszkanie 51,97 m2 + ogród 133,82 m2 - parter domu bliźniaczego - Kraków Wola Justowska Mieszkanie położone w kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

414 000 zł47 m² 8 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w kameralnej, spokojnej i nowoczesnej inwestycji w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Łodzi: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Psarskie,wielkopolskie

305 900 zł45 m² 6 797,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: psarskie, ul. Kasztanowa opis: parterowe mieszkanie, dwa pokoje, łazienka. Idealne dla pary, przytulne z pięknym zadbanym małym ogrodem. Salon z aneksem kuchennym 21 m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

629 000 zł64 m² 9 894,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w bardzo dobrze skomunikowanej części Rumi. W zasięgu ręki mamy przystanek autobusowy. Lokalizację cechuje również doskonale rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

715 000 zł55 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,20 m2 z loggią o powierzchni 5,47 m2 w kameralnym osiedlu strzeżonym w centrum Konstancina. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

150 000 zł1 416 m² 105,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z 3 działek w miejscowości Karbowo k.Brodnicy przy ul.Sezamkowej. Wspaniały widok na panoramę miasta i dostęp do mediów w to jedne z wielu jej atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

778 064 zł75 m² 10 404,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

559 988 zł61 m² 9 144,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas! Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu blisko Trójmiasta? Wolałbyś mieszkać w nowym budynku i mieszkaniu? Chciałbyś nie martwić się o dojazd, miejsce parkingowe?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Bojano,pomorskie

1 149 000 zł125 m² 9 169,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Elegancki dom w urokliwej miejscowości Bojano, zaledwie 20 minut Gdyni, to prawdziwy klejnot na rynku nieruchomości wymagający delikatnego oszlifowania. Ta wyjątkowa nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł69 m² 13 299,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią oraz oddzielną łazienką i toaletą. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim (trzypiętrowym) budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

490 000 zł72 m² 6 777,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Rozkładowe i dwustronne 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1988 roku. Prezentowane mieszkanie to 73 metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

1 779 460 zł92 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży dużego rodzinnego apartamentu o powierzchni 92,20 m2 znajdującego się w znakomitej lokalizacji w Gdyni Orłowie. To miejsce gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

460 000 zł60 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania: nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m na drugim piętrze, olsztyn Jaroty. Jaroty to idealna dzielnica , która zapewnia wygodny dostęp do obiektów rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

595 000 zł57 m² 10 356,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jako jedyne biuro mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 57,45 m2 z miejscem postojowym. Nieruchomość jest usytuowana w Piasecznie Doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Łódź

Łódź,łódzkie

718 000 zł104 m² 6 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie/dom typu segment z ogródkiem w kameralnej, niskiej zabudowie pod miastem w Dolinie Łódki nieopodal Parku Krajobrazowego Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

675 000 zł93 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:825 m²

Na sprzedaż uroczy dom wolnostojący położony w Stargardzie! Ta piękna nieruchomość z 1939 roku została w całości wyremontowana w 2005 roku. Przeprowadzono wymianę całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł32 m² 13 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedaję 2 pokojowe, wykończone mieszkanie w nowym budownictwie (budynek wybudowany w 2022 r.). Do mieszkania przynależy zewnętrzne miejsce postojowe zlokalizowane przy wejściu do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czajki

Kościelisko,małopolskie

2 908 699 zł122 m² 23 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje Czajki Prestige to nowoczesny kompleks składający się z 7- luksusowych domów jednorodzinnych, rozmieszczonych w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twardzickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł66 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne Trzy Pokoje Pierwsze Piętro Duży Balkon informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne do uzgodnienia. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł84 m² 19 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Stary Żoliborz - Cytadela Stacja Metro Dworzec Gdański - około 600 metrów. Muzeum Historii Polski - około 650 metrów. Rozkładowe, jasne, ciche mieszkanie na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Markowska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Piękny widok na Centrum Warszawy i Stadion Narodowy. Metro, koneser kawalerka 30m2 + Loggia 2m2, 9 piętro. Składa się z : 1. przedpokój 2. pokój z aneksem kuchennym, 3. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł50 m² 17 821,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szukasz niedużego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, zależy Ci na ciszy i spokoju w otoczeniu zieleni. Koniecznie sprawdź tę ofertę. Funkcjonalna i dobrze rozplanowane dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworkowa

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł146 m² 13 587,30 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1972

Niepowtarzalny apartament na 18 piętrze o pow. 146,46 m2 ze spektakularnym widokiem na panoramę Warszawy. Lokal idealny dla inwestora z możliwością podziału na trzy mieszkania (odtworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł24 m² 24 024,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 24,1m2, na V kondygnacji w X-piętrowym budynku z 1970r. (z windą) bliska Wola, ul.Żelazna. Składa się z pokoju z dużym oknem i balkonem, otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł40 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kolejny etap cieszącego się dużą popularnością osiedla. Ostatnie mieszkania spełniające warunki bezpieczny kredyt - 2%. Termin oddania - II kw 2024r. Atrakcyjna lokalizacja Sąsiedztwo ch Promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Narzymskiego

Kraków,małopolskie

432 000 zł24 m² 17 970,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Józefa Narzymskiego , na wysokim parterze czteropiętrowego bloku z 1966 roku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji idealnej pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Kowalewo,pomorskie

799 999 zł189 m² 4 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 189m2 znajdujący się w miejscowości Kowalewo przy ulicy Na Wzgórzu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, wybudowany został w 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłaczyna

Kłaczyna,dolnośląskie

670 000 zł600 m² 1 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Sprzedam dom wraz z zabudowaniami oraz ogrodem w części wspólnej (1/2) wyznaczonej działki na zdjęciu. Część mieszkalna około 200m2 kuchnia z salonem i jadalnia w otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2018 roku. Budynek mieści się przy ul. Jana Olbrachta na Warszawskim Bemowie. Mieszkanie.