dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

175 000 zł1 700 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Leśnicy, gmina Stryszów. Działka ma powierzchnię 17 arów, znajduje się w pierwszej linii zabudowy od drogi gminnej asfaltowej. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł56 m² 14 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Władysława Syrokomli budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Miła

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł162 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Na sprzedaż dom w malowniczej części miasta przy ulicy Milej w Gutkowie - Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. ( las oraz jezioro ) Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 998 zł130,20 m² 11 443,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Okazja! Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy pod Wrocławiem Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł3 211 m² 49,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż wyjątkowa działka budowlana-czchów, powiat brzeski, województwo małopolskie. Zachwyć się pięknymi krajobrazami z punktów widokowych - Kozieniec i szczyt Machulec Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł317 m² 4 413,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:680 m²

Duży dom w Strzebielinie - idealny dla rodziny lub pod działalność! Na sprzedaż duży, funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 312 m , z użytkową 224 m . Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł52,36 m² 13 884,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bez tłumów, bez hałasu. Za to z lasem, ciszą i przestrzenią. Brzmi jak plan? Tutaj to codzienność. Dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 52,5 m (a realnie ok. 70 m po.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,20 m² 11 221,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Nowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,75 m² 10 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wrotków. Okna mieszkania wychodzą na wschód, południe i północ.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 262 m² 261,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację nieruchomości gruntowej o powierzchni 1262m2 położonej w Ogrodnikach gmina Choroszcz Nieruchomość na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Białymstoku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł160 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładny dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 140 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 1100 m 2. Nieruchomość ta znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

812 900 zł36,95 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,17 m² 11 572,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki - mieszkanie dla Twojej Rodziny! Bez prowizji, bez 2% pcc. Mieszkanie oddane do użytkowania ostatnie Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne 3 pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 200 000 zł420 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wolnostojący dom z ogrodem i bardzo wysokim salonem | Zawady Powierzchnia całkowita: 420 m | Działka: 1200 m | 5 pokoi | Garaż na 2 auta | Nowe osiedle | Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wyszków,mazowieckie

240 000 zł1 437 m² 167,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bukowej w Rybienku Nowym, w odległości około 1 km od centrum miasta. Najbliższe otoczenie stanowią działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Powałczyn

Powałczyn,warmińsko-mazurskie

380 000 zł150 m² 2 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferujemy na sprzedaż części domu wraz z budynkiem gospodarczym, położonego w urokliwej miejscowości Powałczyn. Dom to murowana konstrukcja z czerwonej cegły kryta dachówką. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,80 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,80 m 2 , usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. W lokalu znajdują się 2 pokoje, każdy z osobnym wejściem, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jeżyczki

Jeżyczki,zachodniopomorskie

40 000 zł7 400 m² 5,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa, niezabudowana, o powierzchni 0,74 ha, położona w obr. ewidencyjnym Jeżyczki w gminie Darłowo, pow. sławieński , oznaczonej w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 234 zł75,33 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować rumiankowe zacisze! Oferujemy nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie, w eleganckim trzy piętrowym budynku mieszkalnym, który zapewnia komfortowe warunki życia.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł47,20 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje | Salwator Tower | spa, siłownia | gotowe do wejścia | inwestycyjne Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,2 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

83 550 zł1 671 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Borówno, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1671 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 042 350 zł263,47 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Luksusowa nieruchomość przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje w stanie deweloperskim - pełna swoboda aranżacji 5 przestronnych pokoi i 4 łazienki Ostatnia kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lichtajny

Lichtajny,warmińsko-mazurskie

400 000 zł111,66 m² 3 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dwupoziomowe mieszkanie / dom w zabudowie bliźniaczej Lichtajny Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie / dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 115 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

334 495 zł3 521 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 3 521 m2 w obrębie Kruszyn Krajeński. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, w większości leży na terenach mieszkalnictwa i usług.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł157,15 m² 5 981,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal na parterze o powierzchni 157,15m2 wraz z komórką we Wrocławiu na ul. Krętej (nadodrze-Śródmieście) lokal dostępny od zaraz lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

7 990 000 zł985,97 m² 8 103,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Jeśli planujesz skredytować tą nieruchomość- zadzwoń do mnie Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy pensjonat położony w kurorcie nadmorskim Rewal zaledwie 500 metrów od morza. Obiekt wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł146 m² 2 732,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom w stanie surowym otwartym - Dąbrówka Słupska, 146 m | Działka 1300 m | Spokojna okolica, blisko lasu i S5 Lokalizacja: dąbrówka Słupska, gm. Szubin Typ nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 110 zł65,97 m² 15 918 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokale mieszkalne w nowym kameralnym apartamentowcu usytuowanym w niskiej zabudowie, położonym we Wrocławiu na osiedlu Pilczyce. Apartamentowiec składa się z 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żagań - 3-pokojowe mieszkanie, powierzchnia 62 m2 cena 390 000 zł. Przestronne z potencjałem. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkowy, przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Międzygórze. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,60 m² 8 515,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= nieruchomość dostępna wyłącznie poprzez nasze biuro nieruchomości = Wyjątkowa Okazja! Przestronne Mieszkanie z Balkonem i Piwnicami w Centrum Karpacza! Biuro Nieruchomości Aplauz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,40 m² 10 688 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w naszym biurze nieruchomości M2 Estate! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w budynku szeregowym, zlokalizowane na Osiedlu Gutkowo, ul. Kanarkowa. Powierzchnia: 65,4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Zaborze,świętokrzyskie

115 000 zł1 207 m² 95,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Zaborze, ul. Dworska/łąkowa, gm. Morawica, pow. kielecki, woj. świętokrzyskie. Działki numer.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 425 m² 89,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka budowlana o pow. 14,25 ar położona w spokojnej i niewielkiej wsi Średnia Wieś, gmina Lesko. Działka posiada wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 093 m² 272,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1093 m , położoną w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Pogodnej w Bilczy (gmina Morawica), zaledwie 10 km od granic Kielc. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł140 m² 7 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Nowoczesny dom z dużą działką gotowy do zamieszkania! Idealna propozycja dla rodziny, która chce zamieszkać od zaraz w komfortowych warunkach i doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 878 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek 714 i 848 o łącznej powierzchni 6 878 m w miejscowości Okuniew. Tereny objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł66,39 m² 17 894,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego wraz z działką o wielkości niespełna 700m2, zlokalizowanego w miejscowości Sobótka nieopodal Wrocławia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł117,49 m² 89,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy komfort, funkcjonalność i poczucie prywatności. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 400 zł42,60 m² 15 384,98 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.