dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Bolesławiec,dolnośląskie

370 000 zł63 m² 5 856 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 63,18 m2 przy ul. Staszica w Bolesławcu. Mieszkanie usytułowane jest na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł31 m² 14 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na Śródmieściu, blisko Ostrowa Tumskiego i Wyspy Słodowej przy ul. Paulińskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie włącznie z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wola Radziszowska,małopolskie

850 000 zł270 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 747 m²

Do sprzedaży dom do wykończenia / zamieszkania w miejscowości Wola Radziszowska, gmina Skawina. 30-40 minut dojazdu do centrum Krakowa ( samochodem, busy ), do Skawiny 20 minut. Pociągiem ska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w zaciszu Chojen. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze. Pełna własności z kw. Na 50m2 składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

760 000 zł120 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nową Inwestycję w pięknym rejonie Grodziska Maz - Osowiec Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 120 m2, z atrakcyjną działką o powierzchni ok 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

2 056 410 zł94 m² 21 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy W ścisłym centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku taras widokowy na dachu strefa co-workingowa dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł57 m² 10 586,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokoje ( możliwość przerobienia na trzy pokoje w tym salonu z aneksem kuchennym) idealne dla rodziny lub pod wynajem, ul. Barlickiego, wrocław - Śródmieście Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Pruszków

Pruszków,mazowieckie

13 000 000 zł4 900 m² 2 653 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu duży obiekt komercyjny w bardzo dobrym punkcie Pruszkowa, na przestronnej działce, z dobrym dojazdem. Są to 2 niezależne hale po ok. 1500 m2 każda połączone położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

437 300 zł36 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horeszków

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł35 m² 11 399,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze niskiego bloku z 2000 roku, znajdujące się na kameralnym osiedlu w dzielnicy Pogodno. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Przedmoście,dolnośląskie

70 000 zł9 300 m² 7,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmoście, gmina Głogów Działka rolna, zgłoszona do Planu zagospodarowania przestrzennego. powierzchnia 93 ary, sprzedaż 70 000, złotych Szukasz działki do powiększenia gospodarstwa, lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł72 m² 11 327,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie w kameralnym 2-piętrowym bloku, położone w zielonej, spokojnej okolicy. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

1 166 000 zł78 m² 14 994,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Posag 7 Panien w warszawskim Ursusie. Nieruchomość ta położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

469 000 zł79 m² 5 938,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajzera

Zabrze,śląskie

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

M2 Dla studenta/dla pary 1+1 - Do Remontu *zobacz* Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czeska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł141 m² 5 302,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność prezentować środkowy segment położony przy ulicy Czeskiej w Grodzisku Mazowieckim, w świeżo powstałej inwestycji. Nieruchomość położona jest w zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Bolesławiec,dolnośląskie

359 000 zł50 m² 7 253 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Boleslavia prezentuje Państwu lokal mieszkalny do wykończenia według własnych potrzeb o pow. 49,5 m2 na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Kleeberga w Bolesławcu. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania przy ul. Żywicznej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,60 m2 ( całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

269 000 zł29 m² 9 276 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży kawalerkę w jednej z najatrakcyjniejszych części miasta. Mieszkanie położone w Centrum przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Deszczno

Deszczno,lubuskie

75 000 zł1 530 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki W deszcznie Z przeznaczeniem pod budowę domów jednorodzinnych. Super cena! Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 1530 m2 znajdujące się w Deszcznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

459 000 zł75 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone jest na 4 piętrze w czteropiętowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł116 m² 11 120,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na Sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w północnej części Wrocławia , Widawa. Rok budowy 2021. Domy wykończony w wysokim standardzie: ceramiczna dachówka, duże przesuwane drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

401 315 zł44 m² 9 040,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie z piwnicą > dostępne od ręki oferta bez podatku pcc 2%! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39m2 zlokalizowane w nowym bloku na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

617 238 zł34 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: rp296-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji, oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - położenie południowe - korytarz z miejscem na szafę - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

3 400 000 zł360 m² 9 439 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować lokal o powierzchni 360,22 m2. Zlokalizowany około 100 m od ul. Miechowity. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Święte

Święte,dolnośląskie

819 000 zł140 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Tylko Z effective-home! został tylko jeden dom W stylu projekt stroiczki! Polecamy dom wolnostojący wykonany z wysokiej klasy materiałów, podwyższony stan deweloperski. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 715 000 zł78 m² 21 987,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam wyjątkową nieruchomość o powierzchni 77,56m2 z przestronnym 12m2 balkonem na ostatnim piętrze. Nieruchomość położona na pograniczu Mokotowa oraz Wilanowa pozwala na korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Pabianice,łódzkie

399 000 zł61 m² 6 508,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Uwaga: rezerwacja do czwartku 01.02.2024r. Oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze w odnowionym bloku na osiedlu Bugaj w Pabianicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Koło,wielkopolskie

298 000 zł38 m² 7 856,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o pow 37,93m2, ciekawie zaaranżowane, słoneczne mieszkanie na osiedlu Sienkiewicza ( na przeciw stacji Orlen) w Kole. Znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

875 000 zł81 m² 10 670,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz inwestycyjnego mieszkania w świetnej lokalizacji zaledwie kilka minut od Starego Miasta? To propozycja dla Ciebie! atuty: - przestronne mieszkanie, - gotowe do wejścia, - po remoncie, - balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Opole,opolskie

890 000 zł103 m² 8 652,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne mieszkanie w jednej z kamienic w śródmieściu Opola. Zlokalizowane na II piętrze o pow. 102,86 m2, które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Knyszyńska

Białystok,podlaskie

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m2 w apartamentowcu zlokalizowanym na styku osiedli Centrum i Antoniuk. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie Bytom - Miechowice! Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m2 w Bytomiu - dzielnica Miechowice, usytuowane na pierwszym piętrze - czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

404 000 zł58 m² 6 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 4 pokoje 58,70 m2 + balkon - Młoszowa Mieszkanie 4-pokojowe w nowoczesnym kompleksie budynków na granicy Młoszowej i Trzebini. Przyjemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł71 m² 22 442,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż apartament zlokalizowany w gdańskim Wrzeszczu w inwestycji Garnizon. Lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz to jedna z dzielnic Gdańska, położona na północy miasta. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

1 586 700 zł54 m² 29 470,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli poszukują Państwo niepowtarzalnej nieruchomości to mamy do zaprezentowania coś naprawdę wartego uwagi. Rynek nieruchomości jest przepełniony bardzo ciekawymi ofertami. Ale czy któraś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Wierobie

Wierobie,podlaskie

490 457 zł89 174 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż działkę rolno-leśną położoną w okolicy wsi Wierobie gm. Gródek, ok 42 km od Białegostoku. Działka jest płaska, częściowo zalesiona o powierzchni 8,91 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

157 000 zł30 m² 5 233,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciekawe mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratowych. To niewielkie, ale przytulne mieszkanie oferuje wiele udogodnień. Lokal znajduje się na parterze i ma osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dosin

Dosin,mazowieckie

315 000 zł1 800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w gminie Serock, dosin. Kompleks 8 działek o pow. 900m2. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o pow. 900m2 o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 430 290 zł51 m² 28 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Eleganckie mieszkanie o powierzchni 50 m w stanie deweloperskim dostępne dla nowego właściciela! To doskonała oferta dla tych, którzy cenią wysoki standard wykończenia i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie w świerklańcu z ogródkiem! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 37 m2 w Świerklańcu, usytuowane na parterze - dwupiętrowego bloku. Budynek po.