dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

320 000 zł130 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w Osieku na działce 3 arowej Budynek środkowy , połączony z sąsiednim budynkiem garażem, co zapewnia wygodę zamieszkania prawie jak w domu wolnostojącym. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

563 500 zł49 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie W stanie składające się z 2pok. z balkonem położone w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Gądów (ok.CH Astra). Piękny widok z okna. Zieleń w okolicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

630 000 zł27 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż zadbane, przytulne i gotowe do wprowadzenia się mieszkanie jednopokojowe. Jeżeli poszukujesz nowoczesnego lokalu na Podgórzu - zapraszam do kontaktu! opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

525 000 zł87 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe bezczynszowe apartamenty! kupujący nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! ścisłe centrum! możliwe wykończenie pod klucz! Do sprzedania przestronny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 999 zł66 m² 12 494,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/komórka/autobus/balkon Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

990 000 zł154 m² 6 437,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Nowe wolno stojące domy Z garażami N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe wolno stojące domy na działkach 5, 6 i 7 arowych. Dużo zieleni, cicha i spokojna okolica. Budynki bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ożarowice

Ożarowice,śląskie

370 000 zł19 950 m² 18,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną z bardzo dużym potencjałem ze względu na swoje położenie. Dojazd do działki odbywa się od gminnej ulicy asfaltowej, wszystkie media dostępne w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

229 000 zł36 m² 6 343,49 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanko dla 1-3 osób przy ul Wolności , po wymianie instalacji elektrycznej na miedzianą oraz po wymianie instalacji hydraulicznej. W powierzchni 36,1 m 2 znajdują sie 2 pokoje : 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 7 min Ekspozycja wschodnio-zachodnia Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, toaletę, przedpokój Balkon 12 m Pokoje: 10 m, 11 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Litewska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł20 m² 32 322,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

To ogłoszenie zamieszcza właścicielka mieszkania. Mieszkanie znajduje się przy ul. Litewskiej 10, krótkiej ulicy łączącej al. Szucha z ul. Marszałkowską. Za płotem Ministerstwo Spraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł64 m² 13 862,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 6 piętrze w bloku z 2009 roku o powierzchni 64,2m2. Ulica Strońska. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Osiedle Centrum

Tuchów,małopolskie

349 000 zł75 m² 4 653,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 75 m 2 położonego w Tuchowie przy ul.os.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

545 625 zł36 m² 15 002,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

! nowa cena! + miejsce postojowe gratis! Na sprzedaż apartamenty położone 1 km od linii brzegowej morza w Rewalu! Mieszkania na parterze posiadać będą ogródek, te na pierwszym piętrze taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Długokąty

Długokąty,mazowieckie

125 000 zł1 500 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1500m2 położona przy drodze wewnętrznej o nawierzchni polnej, do której przylega szerokością 48m. W drodze przechodzi prąd. Wodociąg oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł32 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

| 1954 rok | wum | 32 m2 | Banacha | do remontu Mieszkanie znajduję się na Starej Ochocie przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku. Nieruchomość znajduję się na 7. piętrze 7-piętrowego budynku. Windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

709 001 zł56 m² 12 683,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pok | ogródek! | maślcice/top Polecam na sprzedaż gotowe do zamieszkania, ustawne 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 55m2, z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nadarzyn,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Duży Dom w Nadarzynie 200 m2 działka 1000 m2! Kominek. Do zamieszkania od zaraz. Wysoki standard. Super lokalizacja. Piękny duży ogród pięknie utrzymany, salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

847 000 zł60 m² 14 187,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,70 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1969 roku -warszawa, ochota, ul. Żwirki i Wigury Mieszkanie jest doskonałym wyborem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

290 000 zł47 m² 6 106,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz M4 do własnej adaptacji. Szkorzystaj Z tej oferty! cena do negocjacji! Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 47,8 m 2 na 4 piętrze w bloku a w nim: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości 3 Parts partner "home" ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się na wysokim parterze w bloku z 2011 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Tarnów,małopolskie

669 000 zł60 m² 11 076 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy klimatyzowany apartament, w nowym 2-piętrowym, kameralnym bloku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Ułańskiej w Tarnowie. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł53 m² 13 371 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10m2 w cichej i spokojnej okolicy na Stegnach. Mieszkanie jest niezwykle rozkładowe, z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Częstochowa,śląskie

415 000 zł62 m² 6 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62m2 położone na trzecim piętrze w bloku w Śródmieściu w okolicy ulicy Glogera w Częstochowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Gliwice

Gliwice,śląskie

670 000 zł105 m² 6 400,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży przestronny,funkcjonalny lokal usługowy z zapleczem socjalno-sanitarnym,w kamienicy w centrum Gliwic na parterze z dużymi witrynami.Sala główna o pow.80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

646 000 zł102 m² 6 353 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie w samym centrum Katowic do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w odnowionej i zadbanej kamienicy. Dwustronny układ mieszkania, wysokość pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

52 000 zł928 m² 56,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferta działki budowlanej o powierzchni 928mkw w miejscowości Białowieża gmina. Mrocza opis działki: klasa działki iva Kształt: zbliżony do trójkąta szerokość-28,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł122 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie własnościowe, 4-pokojowe o powierzchni 122,5m2. Mieszkanie składa się z : - osobna kuchnia ze spiżarka (ekspozycja wschód) - 3 duże pokoje - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży oferuję doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Stachiewicza 31 (kraków-Krowodrza) w przyjemnej zielonej okolicy, blisko centrum i uczelni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

310 000 zł45 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w spokojnej atrakcyjnej części Piaskowej Góry. salon 2 sypialnie w tym jedna z wyjściem na balkon kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Szukasz nowoczesnej, bardzo ciekawej oraz pięknie położonej inwestycji? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Obiekt położony jest w urokliwej miejscowości Chłapowo tuż obok Władysławowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

755 000 zł75 m² 10 066,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni ok. 75 m 2 zlokalizowanego na osiedlu Arkońskim. Usytuowane jest ono na 1 piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł105 m² 14 599,20 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować państwu lokal mieszkalny na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji, na ulicy Łuckiej. Rokład pomieszczeń - 3 pokoje - kuchnia z jadalnią - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

338 489 zł38 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2025 Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pozytywki

Warszawa,mazowieckie

1 398 000 zł131 m² 10 671,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:192 m²

Bliźniaki Ursynów Gotowe Bez pcc i Prowizji Bez pcc i prowizji Inwestycja to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Kompleks inwestycyjny będzie się składał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł42 m² 8 168,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,5 m2 wraz z balkonem oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,4 m2 na Os. Górczyn w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł53 m² 10 509,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3pokojowe mieszkanie na warszawskim Bródnie. Nieruchomość ma 53 m2 i składa się z: - salonu 16,6 m2 - zamkniętej kuchni 6,6 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Czwartaków

Swarzędz,wielkopolskie

369 000 zł42 m² 8 682,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja,jasne 2pok/42m2 na II piętrze z balkonem i piwnicą os.Czwartaków w Swarzędzu. Rezerwacja Polecam ustawne w bardzo dobrej cichej lokalizacji mieszkanie na II piętrze ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

485 001 zł44 m² 11 047,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

ok. Plac Bema 2 pokoje /rozklad/media mieskie!top imeszkanie na sprzedaż przy ulicy Nowowiejskiej Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malinowa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł86 m² 12 746,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość, która znajduje się w Psarach, miejscowości otoczonej bujnymi lasami i malowniczymi łąkami. To idealne miejsce do ucieczki od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł47 m² 12 153,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zielone Maślice _ Kozia | 2pok | rozkład!.|! Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu na Maślicach przy ulicy Koziej , spokojna i cicha okolica , dookoła dużo zieleni , plac zabaw , ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczepaniaka

Kielce,świętokrzyskie

489 000 zł54 m² 9 123 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku ul. Wojciecha Szczepaniaka. Stan deweloperski. Budynek został odebrany w 2023 roku.