dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

5 600 000 zł7 268 m² 770,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*English version below* Z przyjemnością oferujemy nieruchomość gruntową/ działkę o powierzchni 7268 m2, konstancin-Jeziorna, streafa "a" atuty: prestiżowa lokalizacja dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 474 zł43,74 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w nowej inwestycji Ustka Flow. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 400 zł53 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w nowej inwestycji Ustka Flow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 120 zł38,57 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w nowej inwestycji Ustka Flow. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł160 m² 5 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony i wyposażony dom w Stopnicy - gotowy do zamieszkania od zaraz Jeśli szukasz domu, do którego możesz wejść z walizką i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł213 m² 10 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w sercu Piaseczna | 213 m | Działka 1081 m | Garaż | Taras | Doskonała lokalizacja Piaseczno | Media miejskie | Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 818 186 zł155,60 m² 11 685 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku Lokal z Przeznaczeniem na Usługi: prawnicze, księgowe, szkoleniowe, finansowe oraz branżę it. Podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł70 m² 8 284,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, nietuzinkowe mieszkanie, położone w Komorowie, na pierwszym piętrze, w bloku na zamkniętym Osiedlu Arkadia. Lokal składa się z pokoju dziennego z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł82,11 m² 7 185,48 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, gabinetu, łazienki, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł82,23 m² 7 175 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł88,11 m² 7 150,15 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie M-3 o pow. 55,35m2. Funkcjonalny rozkład : niezależne pokoje 23,5m2 i 12,5m2. Oddzielna kuchnia z oknem , duża łazienka , balkon o pow.6m2 Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł63,57 m² 15 652,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wiosenna cena! 995 000 Przepiękne 3 pokoje | 63,57 m | Józefosław | 2 ogródki | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł31 m² 15 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament w Mechelinkach, widok na morze, 800 metrów do plaży. Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową ofertę na zakup apartamentu w malowniczych Mechelinkach, idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł24,60 m² 14 430,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela - 0 prowizji! Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu w samym centrum Wrocławia tuż przy Placu Jana Pawła II boczna uliczka ulicy Legnickiej. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł676,66 m² 10 344,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:844 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, butikowy obiekt pensjonatowo-mieszkalny położony w sercu Karpacza. Nieruchomość łączy funkcjonalność pensjonatu z komfortowym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł12 250 m² 114,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno/budowlana nr 128/2 w miejscowości Grzymek obok Żabiej Woli, o powierzchni 1,25 ha. Działka w kształcie prostokąta, płaska. Dostępne media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Stefana Jaracza 57

Śródmieście-Wschód Łódź

1 429 852 zł108,71 m² 13 152,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Piano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Jaracza 57

Śródmieście-Wschód Łódź

675 843 zł52,87 m² 12 783,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Piano Forte, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Jaracza 57

Śródmieście-Wschód Łódź

938 162 zł69,20 m² 13 557,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch garderób, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Piano.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł48,89 m² 30 660,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

English version below Avenue Estate prezentuje atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Wspólnej. Wysokość pomieszczeń (3,25m) oraz funkcjonalny 2-stronny układ czynią tę.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł42,30 m² 9 101,65 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Wołomina przy ulicy Al. Niepodległości. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone w kameralnym bloku na ul. Pękowickiej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł75 m² 24 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Więcej informacji pod nr   Duze przestrzonne mieszkanie z niepowtarzalnym klimatem, usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Znany warszawski adres -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45 Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

705 645 zł52,27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2x 2 pokoje | jeżyce | 5000 zł/mies. | bez prowizji Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań Jeżyce, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:126 m²

Atrakcyjna nieruchomość położona w m. Przyłogi o łącznej pow. użytkowej 280m2 czeka na swojego właściciela. Dom został wybudowany w 2015roku, w ostatnich latach założone.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63 m² 17 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Wilanowa. : dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł379 m² 5 250,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym - idealna zarówno do zamieszkania, jaki i pod działalność turystyczną oraz usługową. Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł66,90 m² 11 434,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

[english below] Stara Krowodrza | 66,9 m | 4 pokoje | ul. Mazowiecka | Okolice Nowego Kleparza Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone w sercu Starej Krowodrzy, przy ul. Mazowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł170 m² 8 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom z cegły 3 kondygnacyjny składający się z: -Parter salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, wc, pralnia -piętro 2 sypialnie, garderoba, łazienka -strych pokój ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,44 m² 15 860,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

<!-startfragment-> Komfortowe 2 pokoje z prywatnym ogrodem | Królewskie Wzgórze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 43,44 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł719 m² 764,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 719m2 z wydaną przez Starostę ostateczną decyzją na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego według projektu dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł204 m² 6 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 204 m , usytuowany na dużej i zadbanej działce o powierzchni 1380 m . Nieruchomość łączy funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 214 zł60,34 m² 10 924,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł112,73 m² 8 515,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax oraz podatku pcc Sidzina - komfortowy apartament 5 pokojowy o pow. 112,73 m2, z ogródkiem o pow. ok. 106 m2 (dostępne także inne opcje).

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł132,58 m² 6 252,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Domy na Akacjowej to kameralne małe osiedle składające się z 3 domów każdy o powierzchni użytkowej 103,58m ,usytuowany na działce 6 arowej. Media prąd, gaz, woda ,kanalizacja na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł52,60 m² 10 247 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie: 2 pokoje z osobną kuchnią przy ul. Krośnieńskiej. - II piętro w niskim bloku z 2000 r. - oddzielna kuchnia z oknem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

363 702 zł48,50 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 48.5m2 | 4 PIĘTRO | PIASTA.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł38,30 m² 10 574,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,13 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47 m² 14 042,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Ursusa, przy ul. Adamieckiego, na 2 piętrze. Budynek z cegły, wyremontowany ( nowe instalacje, dach, elewacja ) Mieszkanie 46,95 m2, składa się z : - 2.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł55,44 m² 11 489,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

<!-startfragment-> Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Morskiej. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł600 m² 1 581,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gotowa inwestycja pod wynajem | 4 apartamenty | Kaszuby Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczej miejscowości Gołubie, w samym sercu Kaszub - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł43,81 m² 11 527,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane na os. Mickiewicza z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajdują się szpitale, liczne sklepy, restauracje, kościół i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł158 m² 7 272,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom parterowy blisko jeziora - Warzenko Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 118 m , położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 814 m² 1 157,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1814 m | Magdalenka | leśny charakter i willowa zabudowa : Dla kogo? Dla osób i inwestorów, którzy cenią sobie prywatność, ciszę oraz bliskość natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 000 zł270 m² 4 437,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 373 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w doskonałej, wypoczynkowej lokalizacji: w górach, na widokowym zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach