dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Kupujący- prowizja 0% Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości poożonej w Tychach przy ul.Wiejskiej. W skład nieruchomości wchodzi: - działka o pow.657m2 i wymiarach ok.18x36mb.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł213,94 m² 3 692,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy w Łabędach. Lokal dwupoziomowy z wewnętrzną komunikacją oraz dodatkowymi wejściami na każdym z pięter poziom II piętra: 83,65m2 - 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł138,02 m² 4 484,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Dom mieszkalny przy Wielkim Kanale Brdy. Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalny w Rytlu - nad Wielkim Kanałem Brdy, w sąsiedztwie promenady. Oferujemy na sprzedaż przestronny, piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł275,10 m² 12 904,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Wyjątkowy Pensjonat na Sprzedaż w Nowęcinie - Gotowy, dochodowy Biznes! Prezentujemy do sprzedaży dochodowy pensjonat, który wraz z domkami rekreacyjnymi stanowi kompleks wypoczynkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł85 m² 4 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa z zabudowaniami - Zwóz, gmina Dobrodzień Zwóz (46-380), woj. opolskie - malowniczo położona miejscowość pomiędzy Dobrodzieniem a Lubliniec.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 950 zł1 889 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18,89 ara (1889 m ) teren z dużym potencjałem inwestycyjnym pod zabudowę wielorodzinną. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy (wz).

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 500 m² 85,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad pięknym i czystym jeziorem Komorze o pow.3500m2. Działka jest oddalona od brzegu jeziora/plaży ok.250m,graniczy bezpośrednio z lasem i stawem ,jest działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 364 zł101,96 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 101,96 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 823 zł57,55 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł46,87 m² 21 314,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł385 m² 4 919,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:935 m²

Inwestycja premium nad morzem dochodowy pensjonat Pobierowo Cena: 4 600 000 zł Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału nad Bałtykiem? Ta nieruchomość to gotowy, dochodowy biznes, który od lat przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,45 m2, położone na siódmym - ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Armii Krajowej. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

234 799 zł2 291 m² 102,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2291m2 położona w miejscowości Ludowinka (gm.Wodzierady). Nieruchomość znajduję się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł9 103 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Do sprzedania duża i wyjątkowa 91 arowa działka budowlana w Lichwinie gm. Pleśna przy lesie. To doskonała oferta dla inwestorów, deweloperów oraz osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł5 411 m² 4,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna rataje słupskie, gmina pacanów powiat buski! Oferujemy do sprzedania działkę rolną o powierzchni 0,5411ha. Działka w kształcie nieregularnym. Dojazd drogą gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł99,50 m² 5 628,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedaż obsługiwana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem. Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 046 m² 85,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku ul. Nieszawska Oferujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 2046m 2 objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Suchy Las,wielkopolskie

1 590 000 zł114 m² 13 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej (budynek 2-lokalowy), zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych miejscowości podpoznańskich - Suchy Las ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 74 m w kamienicy - blisko centrum. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy , w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kaźmierz,wielkopolskie

352 500 zł2 720 m² 129,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kaźmierz - okolice ul. Nowowiejskiej Polecam działkę budowlaną - o powierzchni 2712 m2 - 352.500 zł. - na terenie objętym obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. - media.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł130 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Masz dość ciasnych kawalerek, gdzie otwarcie lodówki wymaga wyjścia na korytarz? Za cenę mniejszą niż 30-metrowy "apartament" w mieście, możesz mieć 130 m własnej przestrzeni na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 328 m² 46,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka W malowniczej woli łużańskiej! Oferta dotyczy działki budowlanej o numerze 386, o powierzchni 0,2328 ha, usytuowanej w przepięknej scenerii miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł171,29 m² 8 114,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Wola Rasztowska. Dom o powierzchni 171,29 mkw. usytuowany jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł12 300 m² 36,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Grunt z potencjałem - działka rolno-zagrodowa 1,23 ha, blisko S17 12 300 m pod siedlisko, gospodarstwo lub inwestycję - Nowa Wieś, gm. Kołbiel | 35 min od Warszawy Szukasz przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł500 m² 8 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek mieszkalno - usługowy o łącznej powierzchni 700m2 , zlokalizowany przy ulicy Christo Botewa na Rybitwach. Poziom 0 to około 200m2 serwisu samochodowego, poziom 1 i 2 to lokale.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt to dobra inwestycja! Działka sprzedawana ze zgłoszeniem na budowę domku o powierzchni 35m2. Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek w miejscowości Wierzbno nad.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł25 m² 9 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta: na sprzedaż prezentujemy wyremontowany i gotowy do użytkowania lokal usługowy położony w doskonałej lokalizacji Malborka przy ul. Orzeszkowej. To miejsce, które dzięki swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł91 m² 10 934,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bartodzieje. Mieszkanie 4 pokoje. Z dużym tarasem I balkonem. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł87,45 m² 10 863,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dom parterowy wolnostojący Z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi, stan deweloperski zamknięty termin odbiorów - do 31 grudnia 2026r. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł59,90 m² 8 831,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania na kameralnym osiedlu, składającym się z zaledwie 10 segmentów przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 000 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Urzucie koło Nadarzyna. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 38.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł37 m² 3 405,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka Bytom, ul. Krakowska Na sprzedaż komfortowa i przestronna kawalerka o powierzchni 37,7 m , położona na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł173 m² 3 410,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 779 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł50 m² 16 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 818 m²

Wyjątkowy dom w miejscu, którego nie da się porównać - prywatny dostęp do wody, natura i pełna swoboda zabudowy Są nieruchomości, które kupuje się rozumem i są takie, które wybiera.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o pow. około 250 mkw przy ul. Sadulskiej w Wawrze. posadowiony na działce o powierzchni 1035 mkw. W granicy działki stoją budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł70 m² 3 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70m2 do gruntownego remontu na parterze w centrum Konina. Rozkład pomieszczeń: - salon, - przestronna kuchnia z jadalnią, - osobna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Gotowe w 2028/ 2 pokoje z tarasem/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 216 m² 102,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł184 m² 6 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! dom 184M2 na czyżkówku! atuty: - duża działka 819m2! - Dom o powierzchni 184m2! - 2 Sypialnie z garderobami! - 5 pokoi - 3 łazienki - Klimatyzacja! -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 500 zł49,70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij