dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Piekary

Piekary,małopolskie

980 000 zł159 m² 6 163,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój I komfort mieszkania Mieszkanie w wykończone pod klucz 4 pokoje w 2 poziomowym mieszkaniu z 2 balkonami i własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mechnice

Mechnice,opolskie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 321 m²

Duży, przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 250 m2, położony na działce o powierzchni 2321 m2 w Mechnicach koło Opola. Budynek murowany, pokryty dachówką ceramiczną. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe po generalnym remoncie! okólna! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Okólnej Nieruchomość położona na ostatnim piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dąbrowskiego

Radzymin,mazowieckie

615 000 zł89 m² 6 893,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w osiedlu ,pod dębami w Radzyminie, powiat wołomiński, ul.Dąbrowskiego 3 Nieruchomość zlokalizowana w cichej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lityńskiego

Suwałki,podlaskie

273 000 zł53 m² 5 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu szkoła podstawowa, gabinety lekarskie, centrum handlowe, przystanek mpk. Mieszkanie dwustronne, balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długosza

Poznań,wielkopolskie

659 000 zł69 m² 9 523,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze w apartamentowcu w dzielnicy Jeżyce. Mieszkanie znajduje się w niskim 3 piętrowym budynku z 2008 roku przy ul. Długosza 25a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bernatowicza

Łomża,podlaskie

750 000 zł164 m² 4 573,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

budynek parterowy [dawny sklep sportowy].Obok ILO oraz WETA Parking ogólnodostępny. Możliwość rozbudowy dobudowanie piętra. Nowa instalacja elektryczna. Dwa paczkomaty, dodatkowy przychód

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolina Słońca

Bezrzecze,zachodniopomorskie

689 000 zł71 m² 9 704,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Zamieszkaj na prestiżowym osiedlu Bezrzecza. Apartament trzypokojowy o powierzchni 71m2. na zamkniętym osiedle na Bezrzeczu. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

774 090 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji - 0% podatku - zakup od dewelopera Krzyszkowice - Zawada k/myślenic Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze (C2-M6) o powierzchni 57,34 m2 - salon z aneksem + dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerwienne

Czerwienne,małopolskie

330 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 717 m2, wraz z udziałem w drodze dojazdowej o powierzchni 173 m2. Działka z widokiem na góry położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki,małopolskie

554 000 zł61 m² 9 011,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem - gmina zielonki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem o pow. 61,54 m2 położone na piętrze budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Zborczyce

Zborczyce,małopolskie

79 000 zł3 400 m² 23,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0,34ha, inwestycyjnie -> część budowlana w przyszłości, kraków 15km/15min, widok tatry! 79 000 zł (m.kw. 23 zł). DO negocjacji. Bezpieczna alternatywa dla utrzymania wartości twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na czwartym piętrze budynku mieszkalnego z 1960 roku zlokalizowanego w okolicach ulicy Komuny Paryskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wygodne i kompaktowe mieszkanie dwupokojowe 36 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w 8 kondygnacyjnym bloku z windą. Mieszkanie zostało gruntownie odremontowane - Wejdź i zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułtuska

Ciechanów,mazowieckie

429 000 zł78 m² 5 478,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja, na sprzedaż mieszkanie 78,3 m2 znajdujące się na 2 piętrze w centrum Ciechanowa, ul. Pułtuska 62a. Bardzo dobra lokalizacja wśród wielu sklepów oraz punktów usługowych. Blok posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł37 m² 13 633,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W pasie nadmorskim - lokal zlokalizowany na 7 piętrze w budynku z windą. Gdańsk Żabianka. Atuty: idealne pod wynajem Funkcjonalny układ pomieszczeń Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hajduki

Świętochłowice,śląskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Hajduki 6 w Świętochłowicach-Zgodzie. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 424 zł74 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

744 480 zł32 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie z antresolą (31,68m2) na Starym Mieście (apartament z możliwością wykończenia pod klucz!). W budynku znajduje się winda! Mieszkania będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie Mieszkanie na zamkniętym, chronionym całodobowo osiedlu składa się z : - salonu z aneksem kuchennym i dużym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

624 260 zł51 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprawdź ofertę! Zadzwoń i Sprawdź rabat! Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich, poleca. Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem. Lokalizacja: stare Żegrze Cena: 624 260,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

377 000 zł3 818 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczna działka leśna w centrum podwarszawskiego os. Wilga - obręb Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy! Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę leśna z możliwością zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rochaliki

Rochaliki,mazowieckie

198 050 zł1 165 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną zaledwie 3 km od Kampinoskiego Parku Narodowego, w miejscowości Rochaliki, gmina Błonie, powiat Grodzisk Mazowiecki Działka, o idealnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

1 160 000 zł74 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Słoneczny, przestrzenny, cichy - 4 pokojowy apartament, miejsce postojowe W garażu podziemnym I komórka lokatorska - osiedle na terenie zamkniętym/prądnik czerwony Apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Poznań,wielkopolskie

595 000 zł59 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kowalska

Radzewo,wielkopolskie

430 000 zł77 m² 5 584,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

4 pokojowy dom w Czworaku - rzuty i wymiary na ostatnim zdjęciu Dom kwalifikuję się do Bezpiecznego Kredytu 2% Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł24 m² 10 595,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie po remoncie kapitalnym na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz korytarza. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

485 000 zł86 m² 5 624,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże mieszkanie Z co miejskim I ciepłą wodą Z sieci Z ogródkiem I garażem. Mieszkanie położone na I piętrze niskiego, zadbanego budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł56 m² 17 773,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55,7 m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 1997 r. Stare Włochy. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania, wyposażone w meble i wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

75 000 zł460 m² 163,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rod w Bydgoszczy. Nieruchomość zabudowana domkiem murowanym po wymianie stolarki okiennej oraz drzwiowej dodatkowo modernizacje przeszła instalacja elektryczna. Działka do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

214 999 zł47 m² 4 574,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

. morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew. Wszystko się właściwie zgadza chociaż nie morze szumi w Bytomiu a drzewa w parku, który w tym wypadku jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Krzyszkowo

Krzyszkowo,wielkopolskie

579 990 zł3 000 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolną o powierzchni 3000 mkw z siedliskiem w skład którego wchodzi: - domem wolnostojący 100m2 (możliwość rozbudowy od kolejne piętro) - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkina

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

275 000 zł36 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Bresdom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ciekawie zaaranżowanego mieszkania przy ul. Puszkina (zatorze). Mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 położone na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wierzbica

Wierzbica,świętokrzyskie

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

** tylko W naszym biurze ** W ofercie sprzedaży posiadamy dwie działki leśne znajdujące się w miejscowości Wierzbica, gm. Kije przedzielone są jedną działką - należałoby odkupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Terliczka

Terliczka,podkarpackie

325 000 zł1 874 m² 173,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu idealną, płaską działkę o powierzchni 1 874 metrów kwadratowych, usytuowaną w Terliczce, w gminie Trzebownisko, w powiecie Rzeszów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:970 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży urokliwego domu w Pisarzowicach. Dom dwukondygnacyjny został wybudowany w 2007 roku z pustaka porotherm, posiada betonowe stropy. Dach został pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

259 710 zł33 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupokojowe 30,34 mkw z bakonem + miejsce postojowe naziemne w cenie. /0% prowizji. Układ: salon z aneksem kuchennym i sypialnia: 20,43 mkw *istnieje możliwość oddzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 604,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Garbary

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł48 m² 11 342,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 2 pok./47,52 m2 w kamienicy z 1950 roku, Stare Miasto Poznań. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze 5 piętrowej kamienicy w centrum Poznania. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Białystok,podlaskie

575 000 zł52 m² 11 057,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

* * * rezerwacja * * * Zapraszam na prezentację wyjątkowego 4-pokojowego mieszkania położonego na II piętrze niskiego 4-piętrowego bloku na osiedlu Sienkiewicza. Oferta szczególnie polecana osobom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Turawa

Turawa,opolskie

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy Dom Parterowy, całoroczny w miejscowości Turawa o powierzchni użytkowej około 55 m2, usytuowany na działce o pow. ok. 300 m2. Zadbany, dobrze utrzymany dom parterowy.