dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

1 560 000 zł8 316 m² 187,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka rekreacyjno - budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł82 m² 24 268,29 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Przestronne mieszkanie z widokiem na Warszawę Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 82 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dwie niezależne nieruchomości z osobnymi księgami wieczystymi komfortowy dom rodzinny i w pełni wyposażona strefa biznesowa w jednym miejscu, z całkowitym rozdzieleniem ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł62,50 m² 4 480 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Kaczmarek Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania, położonego na czwartym piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,60 m² 6 539,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Trynek ul. Kilińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65.6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 000 m² 338 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o numerze 1784/14 o powierzchni 1000 m2 położoną w Mazańcowicach. Działka o regularnym kształcie prostokąta, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 999 zł125 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Gotowy bliźniak! bliźniak 126 M | 4 / 5 pokoje | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 800 m² 51,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9800 m w malowniczej wsi Grąblin Oferujemy przestronną działkę rolną położoną w spokojnej i urokliwej miejscowości Grąblin. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł124 m² 13 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wspaniały (to nie jest wybujałe określenie) apartament na zamkniętym osiedlu niskich budynków o nietuzinkowej, nowoczesnej architekturze. Apartament nie jest tani, bo nic w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 440 zł44,56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe w etapie D inwestycji 7.Dzielnica Głowackiego! Oferta idealna dla osób szukających nowoczesnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,50 m² 12 549,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować lokal przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze.! lokal znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie cichy! -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł217 m² 1 705,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 809 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży gospodarstwa położonego w spokojnej i zielonej okolicy Osmolin, ul. Wiatraczna (gm. Sanniki). Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł380,06 m² 3 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom wolno stojący w spokojnej okolicy Kołobrzegu 1000 metrów od morza o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 670m2 Nieruchomość idealna pod wynajem sezonowy Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu uzbrojonej działki budowlanej o powierzchni 2 000 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x50m jest usytuowana 50 metrów od ściany lasu. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł172 m² 12 732,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Komfortowy dom z dużą działką i stawem Parcele Rębków k. Garwolina Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom o powierzchni 172 m , zlokalizowany w miejscowości Parcele Rębków,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł425 m² 494,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone 2 działki budowlane / rekreacyjne w pasie nadmorskim w otoczeniu lasów w odległości około 800m od pięknej plaży i 2,5 km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

289 562 zł3 367 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Kamela!.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Żurczyn. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co znacznie ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:825 m²

Dom w sercu lasu Twój prywatny mikroklimat blisko S8 Szukasz odskoczni od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z dobrego dojazdu do cywilizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 429 zł37,31 m² 16 521,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w Śródmieściu, blisko wody i starówki lokalizacja, która dobrze się wynajmuje przez cały rok. Dlaczego warto: centrum i turystyka mocny najem krótkoterminowy małe metraże.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł48,80 m² 4 262,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w zabudowie szeregowej o powierzchni 48,2m2 znajdujące się przy ul. Wyborskiej 6 w Nidzicy. Mieszkanie usytuowane na końcu szeregowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 440 zł7 032 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone przy ul. Podwisłocze. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł33 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niezwykle funkcjonalny apartament z własnym tarasem i wyjściem na ogródek. Własne miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Mieszkanie bardzo słoneczne z ładnym widokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł440 m² 1 931,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny w centrum Andrychowa Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny położony przy ul. Szewskiej, w doskonałej lokalizacji w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł33,50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 33,5m2, zlokalizowaną na III piętrze kilkunastoletniego bloku z cegły w centrum Kalisza, przy ulicy Lipowej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł9 200 m² 489,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka nr ew. 4/54 o powierzchni 9 200 m , położona przy ul. Długiej w miejscowości Bieszkowice, stanowi wyjątkową ofertę inwestycyjną z bezpośrednim dostępem do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Kraków,małopolskie

2 100 000 zł157 m² 13 375,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

We speak English! Contact the agent to find out more details about this offer. Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy dom (połowa bliźniaka) położony w Krakowie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 260 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w cichej i spokojnej okolicy, dogodny dojazd czynią z tej nieruchomości atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 501,56 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

> kup bez prowizji < w ofercie pozostały 3 działki z wydanymi warunkami zabudowy. Spokojna okolica, miłe sąsiedztwo. Czego chcieć więcej :) ? Działka nr 1: nr 101/17 Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50,70 m² 3 925,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50, 7 m , zlokalizowane w budynku wielorodzinnym w Leśnicach. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł41,40 m² 3 381,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dla osób, które chcą kupić tanio, ale rozsądnie. Mieszkanie z realnym potencjałem aranżacyjnym, w zadbanej kamienicy i z rozwiązaniami, które dziś naprawdę mają znaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 114 000 zł94,26 m² 22 427,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

The Partners ma wyjątkową i wyłączną przyjemność zaprezentować apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie na sprzedaż - Bronowice - Kraków lokalizacja: bronowice to dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Żywiec,śląskie

195 000 zł7 624 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Żywiec teren o pow. 7624 m2 strumyk droga gruntowa Cena: 195 000 zł Żywiec - ciekawy teren o pow. 7624 m2, płaski, z dostępem do strumyka. W mpzp przewidziany jako zp1: tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł73,96 m² 6 273,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Duże 3-pokojowe mieszkanie + piwnica - W centrum pobiedzisk -> Możliwość zamiany na mniejsze! Firma Przyjazne kredyty&nieruchomości sprzedaje zadbane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł116 m² 24 129,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Kluczowe cechy: apartament cichy, słoneczny, rozkładowy, wysoki (280 cm), z dużą loggią, wiele możliwości aranżacji, miejsce postojowe w garażu podziemnym, winda, jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 999 zł118,09 m² 5 504,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym Smolno, ul. Polna | pow. użytkowa 118 m | działka 1003 m Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł142,48 m² 8 071,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Nowoczesne domy w Jaktorowie Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej na dużych działkach od 1253 m2 o regularnym kształcie prostokąta. Działki ogrodzone z podjazdami, chodnikami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł65 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu inwestycję złożoną z dwóch budynków z miejscami parkingowymi do wyboru jest kilka konfiguracji mieszkań. Bezczynszowe. Planowany czas zakończenia do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

4 486 400 zł224,32 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 224,32 m2, lublin- ścisłe Centrum Lokal narożny, lokal typu "open space", lokal posiada 3 wejścia, wysokość lokalu - około 4m, duże widoczne witryny wystawowe, lokal.