dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł115 m² 4 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej działce 380m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Niemena

Słupsk,pomorskie

900 000 zł4 999 m² 180,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Słupsku o pow. 4999 m2. Oferujemy do sprzedaży uzbrojoną działkę budowlaną w Słupsku między ulicami Czesława Niemena i Jacka Kaczmarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niemena

Kieźliny,warmińsko-mazurskie

750 000 zł183 m² 4 098,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 118 m , 5 pokoi. Rozpoczęcie budowy w 2015 roku, jest w stanie prawie deweloperskim czyli ssz z położonymi tynkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przywory

Przywory,łódzkie

40 000 zł1 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działki budowlane ok.1000 m2 w miejscowości Przywory w powiecie wieruszowskim, w gminie Czastary Działki są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową co jest zgodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

240 000 zł36 m² 6 580,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Siemianowicach Śląskich o powierzchni 36,47m2 w skład którego wchodzi: - salon z kuchnią (zabudowa kuchni wraz ze sprzętami: zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batystowa

Warszawa,mazowieckie

2 472 500 zł127 m² 19 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Od dewelopera, bez pcc, mamy już pozwolenie na użytkowanie, więc szybko można zamieszkać. Ten słoneczny i bardzo dobrze doświetlony (południe-zachód) apartament wyróżnia się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Bełchatów,łódzkie

255 000 zł64 m² 3 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone w centrum Bełchatowa. W bliskiej okolicy są sklepy, siłownia, basen, szkoła. Mieszkanie osiada 3 przestronne pokoje duża kuchnie oraz łazienkę. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gliwice

Gliwice,śląskie

484 500 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sośnica. Nowe mieszkanie usytuowane w apartamentowcu. Pow. 57 m2, 3 pokoje (w tym pokój dzienny z aneksem kuchennym), p. 2/3. Balkon. Ekspozycja okien od strony południowej. C.o. i c.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na zamkniętym osiedlu w na parterze w bloku z 2005 roku na pograniczy wrocławskiego Gaju i Wojszyc. Mieszkanie znajduje się zaraz obok uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogólna

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł65 m² 11 901,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania 4 pokojowego na warszawskich Bielanach. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu. W całym mieszkaniu jest parkiet , który wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jeżyczki

Jeżyczki,zachodniopomorskie

189 000 zł52 900 m² 3,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 5,2900ha w miejscowości Jeżyczki gmina. Darłowo opis: - szerokość ok. 242mkw - długość ok. 215mkw - Klasa ziemi rivb, riva, riiib - działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Okrężna

Sopot,pomorskie

2 040 000 zł120 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:472 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż dom w fantastycznej lokalizacji w Sopocie na ul. Okrężnej. Położony jest tuż przy wejściu do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, 7 minut piechotą od Wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

909 900 zł141 m² 6 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Pabianice,łódzkie

219 000 zł41 m² 5 328,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się w Pabianicach przy ulicy kard. Stefana Wyszyńskiego. Opis mieszkania W obecnym stanie mieszkanie składa się z: - jednego dużego pokoju; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł42 m² 16 843,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż w pełni wyposażony 2- pokojowy Apartament położony na drugim piętrze pięcio piętrowego nowoczesnego oraz ekskluzywnego apartamentowca ze strefą spa w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

279 000 zł22 m² 12 477,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Jedyne takie mieszkanie na koszalińskim rynku wysoka stopa zwrotu z najmu (7-8%) i najniższe opłaty! Doskonała inwestycja, idealne na wynajem. Sprzedam świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszkowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

399 000 zł70 m² 5 692,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Gołonóg, blisko Intermarche. Lokal jest usytuowany na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Słoneczna

Piskórka,mazowieckie

168 000 zł1 046 m² 160,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

168 000 zł | sprzedaż | 1046 m2 | działka | piskórka | gmina prażmów Na sprzedaż działka pod budowę domu w miejscowości Piskórka, w gminie Prażmów. Działka zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wola Radziszowska

Wola Radziszowska,małopolskie

230 000 zł2 600 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, z radością prezentujemy nową oferte w Woli Radziszowskiej. Są to dwie piękne działki połączone w jedną wielką, idealną na inwestycje ,bądź budowe domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rysiewicza

Kraków,małopolskie

900 000 zł88 m² 10 172,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To przestronne mieszkanie zlokalizowane jest n I i II piętrze kameralnego, 3 kondygnacyjnego budynku. Przynależy do niego balkon oraz miejsce parkingowe. Białoprądnicki Zakątek to kieszonkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowa cena Okazja! Idealne przytulne mieszkanie na parterze Oferta prywatna bez pośredników! Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

545 000 zł101 m² 5 390,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Sprzedam przestronne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w samym sercu Gliwic. Pierwotnie lokal był mieszkaniem, ale przez ostatnie 25 lat użytkowany był jako przestrzeń biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reduty Ordona

Szczecin,zachodniopomorskie

579 999 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż apartament z antresolą o powierzchni 48 m2 w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie w 2013 r. zostało przerobione z dwupokojowego na nowoczesne przestronne studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koszyce Wielkie

Koszyce Wielkie,małopolskie

99 000 zł1 786 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży oferujemy dwie działki budowlane położone w miejscowości Koszyce Wielkie koło Tarnowa. Działki o łącznej powierzchni 17.86 arów. Znajdują się na nich samosiejki drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bierdzany

Bierdzany,opolskie

1 100 000 zł147 m² 7 482,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W naszej ofercie sprzedaży prezentujemy bardzo ładny dom wraz zabudową gospodarczą i garażem, położony w miejscowości Bierdzany, w gminie Turawa. Dom o pow. ok. 150 m2, posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Poznań,wielkopolskie

400 000 zł41 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na Osiedlu Warszawskim przy ulicy Kolskiej. Mieszkanie zostało w pełni wyremontowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż adaptację poddasza z 2022 roku. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi około 40 mkw., a powierzchnia użytkowa 26,82 mkw., na którą składa się: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

575 033 zł93 m² 6 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Makler poleca: do sprzedaży świetna, niepowtarzalna, kameralna inwestycja w pobliżu Bydgoszczy w miejscowości Żołędowo! W realizowanej inwestycji będzie mieszkać tutaj tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

558 220 zł50 m² 11 261,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

559 188 zł54 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nowoczesne i kameralne osiedle, otoczone zielenią i doskonale skomunikowane z Centrum Miasta. Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 z balkonem 4,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

339 000 zł45 m² 7 498,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży znajduje się mieszkanie gotowe do zamieszkania, ulokowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku na ulicy Łagiewnickiej. Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł52 m² 2 422,48 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

= rezerwacja = Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, znajdujące się w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze przy ulicy Niepodległości. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

607 600 zł47 m² 12 900,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł60 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz możliwy duży rabat! nawet 50000 zł! cena transakcyjna 699000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł67 m² 6 885,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,66 m2 przy ulicy Świętojańskiej na osiedlu Biała. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siedliska,opolskie

839 000 zł209 m² 4 012,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu z 2019 roku zlokalizowanego w bardzo spokojnej okolicy, w Siedliskach gmina Dąbrowa, około 15 km od Opola. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 749 000 zł104 m² 16 817,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 104,22 m2 z kameralnym ogródkiem, położony na parterze 4-ro piętrowego budynku apartamentowego z 2010 roku na osiedlu Ostoja. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 575 000 zł74 m² 34 797,30 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą addom Opis Siedmiogrodzka Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ulicy Siedmiogrockiej z 2017 roku , jest to kompleks incity Wola-Czyste. Budynek chroniony.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij