dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Owocowa

Łany,dolnośląskie

3 200 000 zł6 720 m² 476 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Łanach, gmina Czernica, województwo dolnośląskie. Działka obejmuje dwa grunty geodezyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 116 449 zł51 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki. Mieszkanie ma powierzchnie 50,75 m2 na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

489 000 zł54 m² 9 056 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Centrum o powierzchni 54m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Brzesko,małopolskie

840 000 zł152 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od osoby prywatnej bez pośrednikow! Sprzedaż apartament 103m2 plus taras , oraz garaż! łącznie 152m2 Cena 890 tysięcy brutto do negocjacji. Apartament z własnym ogrodzonym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

511 920 zł43 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne 2 pokoje z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Zakup bez pcc i prowizji! Dodatkowo oferujemy: - bezpłatne konsultacje z ekspertem kredytowym - Wykończenie mieszkania w kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękny dom położony w miejscowości Poborszów , zaledwie 10 minut od Kędzierzyna-Koźla. Spokojna okolica sprawi, że dom stanie się Twoim azylem i miejscem wypoczynku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

930 000 zł62 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! ruczaj! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bobrzyńskiego Nieruchomość położona na parterze w 5 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

686 847 zł135 m² 5 082,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż dwupiętrowy szereg o powierzchni 135,13 m2, z ogródkiem. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

819 000 zł151 m² 5 413,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom w prestiżowej lokalizacji w Głogowie Małopolskim na osiedlu Niwa. Dom wybudowany 2019 roku według projektu , Dom w Rukoli".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem w nowym budownictwie. [mieszkanie] Bardzo zadbane, stylowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

298 000 zł31 m² 9 490,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 31,4 m2, położone na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku w Opolu, dzielnica Śródmieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Gościcino,pomorskie

309 000 zł51 m² 6 079,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprawdź ratę przy kredycie na 2% Zapewniamy klientom kompleksową obsługę kredytu na 2% oraz kredytu bez wkładu własnego. Pomożemy skompletować wszelkie niezbędne dokumenty. W ramach obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krynice

Krynice,podlaskie

749 900 zł158 m² 4 755,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

:oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaworzno,śląskie

449 000 zł60 m² 7 546,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na dzień otwarty! 3 lutego od 11:00 do 12:00 Jaworzno, ul. Solskiego 1a/15 Dzień otwarty to czas, kiedy bez pośpiechu i z kubkiem kawy w ręce, można zobaczyć sprzedawane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Draceny

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł84 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 4 pokojowe, bezczynszowe na kameralnym osiedlu bliźniaków i budynków czterolokalowych w dzielnicy Warszawa Radość. Lokal usytuowany w budynku wielokolorowym ( dwulokalowy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czcibora

Szczecin,zachodniopomorskie

387 000 zł47 m² 8 216,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie w wysokim bloku przy ulicy Czcibora o powierzchni 47,1 m2. Lokal znajduje się na parterze w wysokim bloku. Mieszkanie składa się z: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

610 114 zł57 m² 10 692 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

650 002 zł42 m² 15 468,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium Krzyki ul. Kajdasza 2 pok/42m2 ` Przedstawiamy Państwu absolutnie nowe, wykończone i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy ul. Kajdasza/ dzielnica: krzyki/jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turów

Turów,dolnośląskie

1 250 000 zł294 m² 4 251,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o pow.całkowitej 294 mkw, położony w uroczym miejscu w Turowie gmina Żurawina. Dom docieplony styropianem i otynkowany tynkiem akrylowym. Dach dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łęki Strzyżowskie

Łęki Strzyżowskie,podkarpackie

60 800 zł3 271 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną działkę budowlaną położoną w Łękach Strzyżowskich, w gminie Wojaszówka. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o powierzchni 32,71 ara. Na działce, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne zarówno dla osoby prywatnej jak również na inwestycje pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 32,94 mkw. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

600 000 zł125 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 305 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom + gospodarstwo w Łabiszynie. Lokalizacja - Łabiszyn to miasto w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim. Położone jest w historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

526 600 zł66 m² 7 978,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zaraz za Wrocławskim Brochowem! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada praktyczny rozkład, jest w świetnej cenie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolberga

Chełm Śląski,śląskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:707 m²

Oferta W rezerwacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu przy ul.Kolberga. Powierzchnia użytkowa dwupoziomowego domu 139 m2 , góra domu ze względu na zastosowany rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 229 000 zł50 m² 24 336,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowana na Starym Mokotowie w przedwojennej kamienicy. Oficyna projektu Michała Szachowskiego wybudowana dla małżeństwa Makowieckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

599 900 zł52 m² 11 452,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro queen of estates ma przyjemność zaproponować jasne, 2-pokojowe mieszkanie w Nowej Hucie/ os. Kolorowe / 52m /3 piętro Mieszkanie składa się z: salonu, jasnej kuchni , sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ćwiklińskiej

Lublin,lubelskie

495 000 zł71 m² 7 009,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie do remontu na sprzedaż, przy ul. Ćwiklińskiej, dzielnica Wieniawa. Świetna lokalizacja, w pobliżu liczne sklepy m.in Lidl, dogodny dojazd do uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzyniewo Duże

Dobrzyniewo Duże,podlaskie

540 000 zł162 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

!rezerwacja! Polecamy nieruchomość w miejscowości Chraboły, gmina Dobrzyniewo Duże. Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 162m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie W poszukiwanej lokalizacji na kapuściskach W bydgoszczy. W skład mieszkania wchodzi: -sypialnia -sypialnia -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słowackiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

6 600 zł330 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynajmę lub sprzedam pawilon usługowo -handlowy/biurowy całkowita powierzchnia 330 m kw budynek posiada 4 odrębne wejścia, duży przedsionek, 2 ubikacje, zaplecze. Jest możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 900 zł118 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny, ekologiczny i energooszczędny dom położony w zielonej, spokojnej okolicy. Dom 2 Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.117 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 900 000 zł144 m² 13 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lux bliźniak / ogród / garaż /bielany Wrocławskie. Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Marchewkowa

Kuklice,dolnośląskie

350 500 zł1 409 m² 248,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bliskie sąsiedztwo wrocławia, blielan wrocławskich - kuklice gmina kobierzyce kuklice - kobierzyce / lux działka budowlana 1409 M2 Polecam na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

455 000 zł42 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament dwa pokoje Piękny duży balkon 9 m. Wykończone mieszkanie niskoczynszowe. Gotowe do wprowadzenia. Sprzęty stałe w cenie. (lodówka , piekarnik , płyta , pralka, zmywarka ). Meble do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Błonie

Błonie,mazowieckie

590 000 zł7 060 m² 83,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka siedliskowa o pow. 7060m2 , w gminie Błonie , zabudowana budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni 636m2 , według ewidencji budynków , budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

260 000 zł115 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferujemy na sprzedaż dom murowany w dzielnicy Stradom. Rok budowy ok. 1935r. Powierzchnia użytkowa 115 m2. Układ pomieszczeń: trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Stan techniczny: do remontu Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

865 000 zł122 m² 7 090,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Segment skrajny! dom wykończony pod klucz przez dewelopera! bez prowizji! bez pcc! Gorąco polecam szereg skrajny położony w gminie Czernica. Parter: wiatrołap 5,38 m2 hol0 6,04 m2 toaleta 2,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piekary

Piekary,małopolskie

790 000 zł159 m² 4 968,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój I komfort mieszkania Mieszkanie w stanie deweloperskim 4 pokoje w 2 poziomowym mieszkaniu z 2 balkonami i własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Trzebusz

Trzebusz,zachodniopomorskie

285 000 zł50 m² 5 745,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie: 49,60 m2 Bezczynszowe mieszkanie II piętro Do mieszkania przynależy garaż oraz ogródek Ogrzewanie gazowe Spokojna wieś Trzebusz: mieszkanie znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł43 m² 18 581,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedamy bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym ( Agencje prosimy aby nie dzwoniły). Dzięki możliwości zaadoptowania korytarza mieszkanie ma 50 m kw powierzchni. Część ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł38 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Bródnie. W sąsiedztwie żłobek, przedszkole oraz szkoła. Do metra 10min. spacerem. Mieszkanie z oddzielną kuchnią.