dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie 3 pokojowe w ocieplonym dwu piętrowym budynku z cegły położonym na os. Książąt Pomorskich. Mieszkanie po remoncie. Jeden pokój połączony częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł52 m² 14 757,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Strzyża, sąsiadującej z Garnizonem - z wyjątkowym widokiem. To mieszkanie oferuje 3 niezależne pokoje, oddzielną kuchnię oraz wc połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

567 567 zł62 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga Cena promocyjna ograniczona czasowo. i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 62,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bychlew

Bychlew,łódzkie

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż budynek w Bychlewie o powierzchni około 60 m na działce o powierzchni 760 m2 użytkowanie wieczyste 84 lat pozostało z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł62 m² 17 010 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowy apartament z balkonem na osiedlu Chancard Residence Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na IV piętrze V-piętrowego apartamentowca z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

389 999 zł28 m² 14 028,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Kawalerka szczepin okazja 27m2/piwnica Polecamy na sprzedaz kawalerka Wysoki parter , 27m2 duży pokój , jasna kuchnia, duża piwnica ul. Zachodnia Mieszkanie cały czas wynajmowane od wielu lat ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł58 m² 17 084 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 57,95 m2 znajduje się w prestiżowej inwestycji w centrum miasta. Położone jest na ostatnim piętrze co zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morzyczyn

Morzyczyn,zachodniopomorskie

410 000 zł56 m² 7 345,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:197 m²

Wolnostojący, niepodpiwniczony (parterowy z użytkowym poddaszem), z krytym tarasem i zadaszonym balkonem, położony przy jednej z cichych uliczek w pobliżu jeziora Miedwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Częstochowa,śląskie

295 680 zł42 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupujących! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z inwestycją Osiedle Loretańska. Realizowana inwestycja zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Loretańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

1 699 992 zł333 m² 5 105,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Piekny dom wolnostojacy z basenem dzialka 1400m2!top polecam dom na sprzedarz ul Dolnobrzeska Dom z całorocznym basenem , czysty ,zadbany , doinwestowany ,świadectwo energetyczne , lecz za duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

499 000 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

- nowa - Oferta okazyjna - Ładne, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie na o pow. 60 m2. Dogodna lokalizacja przy ul. Gajowej, w bloku na V piętrze z windą. Wnętrza umeblowane! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 649 009 zł134 m² 12 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom Oporow Piekny garaz / 5 pokoi /2014!top/hit! polecam do sprzedania piękny dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu zamkniętym z placem zabaw na Klecinie. Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

999 700 zł142 m² 7 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:431 m²

Nowy Bliźniak ok.142m2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 142m2, posadowiony na bardzo ladnej działce. Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

239 000 zł33 m² 7 166,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż przestronna kawalerka o pow. 33,35 m2 zlokalizowana w bloku na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

910 000 zł51 m² 17 948,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartamentowiec Butorowy Residence - to jeden z najciekawszych architektonicznie budynków w Zakopanym i Kościelisku, łączący akcenty góralskiego stylu z nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł29 m² 16 034,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ustawna kawalerka z oddzielną widną kuchnią (orientacja okien - wschodnia), usytuowana na drugim piętrze w budynku 4-piętrowym, bez windy, przynależy piwnica o pow. ok. 2,40 m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Chwaszczyno,pomorskie

1 099 999 zł136 m² 8 102,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szanowni Państwo, jest mi niezmiernie miło, że mogę przedstawić tę ofertę. Jest ona absolutnie wyjątkowa. Działka o wielkości 495 m2 zagospodarowana zielenią i funkcjonalnym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł62 m² 11 221,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,2 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursus w centralnej części osiedla Niedźwiadek przy skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaszkowa Górna

Jaszkowa Górna,dolnośląskie

454 336 zł14 198 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1,42 ha w górach - 10 km od centrum Kłodzka. Otoczona lasem, ścieżkami pieszymi i rowerowymi oraz widokiem na Śnieżnik! Przepięknie położona działka z kawałkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Perłowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

640 000 zł52 m² 12 192,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Inwestycyjna okazja pod najem długo i krótkoterminowy. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 funkcjonalnie urządzone kawalerki na sprzedaż. Oferowane nieruchomości znajdują się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnowa

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł47 m² 8 884,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow 47 m2. Mieszkanie położone na ul. Sosnowa Niebuszewo. Niska 4 piętrowa zabudowa. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 046 000 zł67 m² 15 588,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bemowo I metro I 2 pokoje I bez pcc Zamieszkaj w gotowej inwestycji w kameralnym apartamentowcu na Bemowie! Zakup bezpośrednio od dewelopera, czyli bez pcc i bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg

Brzeg,opolskie

1 049 000 zł494 m² 2 122,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomości prezentuje unikatową i urokliwą, 5 kondygnacyjną kamienicę położoną w województwie opolskim w samym sercu i centrum Miasta Brzeg. Na sprzedaż oferujemy trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 999 zł53 m² 13 582,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

OK. Kamieńskiego | 3pok | nowe!. Polecam na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu w dzielnicy Psie pole ( Poświętne) ul. Michała Funka. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

379 000 zł1 565 m² 242,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w Dobrej (ok. 16km od Centrum Szczecina) - działka położona w otoczeniu nowych domów wolnostojących, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludowa

Wołów,dolnośląskie

430 000 zł56 m² 7 611 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe w zabudowie bliźniaczej Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe, w wysokim standardzie z tarasem i ogrodem Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

3 200 000 zł878 m² 3 646,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Do sprzedaży połowa kamienicy, bez lokatorów, obejmująca wydzielone lokale mieszkalne i użytkowe z odrębnymi księgami wieczystymi Cena obejmuje : lokal usługowy w piwnicach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

789 900 zł131 m² 6 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

785 000 zł132 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bardzo Ładny Rejon - Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.746 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 156 910 zł61 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doradcy Home Drop mają przyjemność zaoferować Ostatni wolny Apartament na 2 piętrze w inwestycji Na Błonie 106! Nieruchomość: w prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

539 999 zł53 m² 10 227,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

blisko centrum-grabiszyńska | 3 pok do remontu | Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8m2. W skład mieszkania wchodzi : -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

667 000 zł56 m² 12 018 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe do wejścia! bielany! nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Księcia Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Lublin

Lublin,lubelskie

667 000 zł2 023 m² 329,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, uzbrojona działka na Górnym Czechowie - w rejonie ikea. Powierzchnia 2023m2, szerokość 41m. Działka położona jest przy utwardzonej ulicy miejskiej i jest przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wypoczynek

Zielona Góra,lubuskie

339 900 zł38 m² 8 958,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Pierwsze mieszkanie? Wygodny lokal dla starszej osoby? Inwestycja pod wynajem? Nie szukaj dalej. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły/przedszkola bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

515 500 zł1 000 m² 515,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych żerniki wrocławskie / działki budowlane 1000 - 1014 M2 Aktualny mpzp - 11 mn teren zabudowy mieszkaniowej Działki budowlane o powierzchni 1000 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł40 m² 14 430,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Złotniki piekne 2 pokoje /apartament/garaz /komork polecamy mieszkanie dwupokojowe o pow. 39m2 zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Parkowe Złotniki, przy ul. Małopolskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zdziebórz,mazowieckie

55 900 zł1 300 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis działki: do sprzedaży dwie działki budowlane po 1300 m2 każda z nich. Ich wymiary to ok. 24 metrów szerokości oraz ok. 54 metrów głębokości. Teren nie jest objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Świdnicy na os.Młodych składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; do mieszkania przynależy piwnica; w pokojach tynki i tapety, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pomorsko,lubuskie

490 000 zł244 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedwojenny, zadbany dom parterowy z poddaszem, położony w centrum spokojnej wsi. W miejscowości przeprawa promowa przez Odrę. Budynek murowany, w niewielkiej części podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pylna

Kraków,małopolskie

1 392 250 zł116 m² 11 983,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą II etapu inwestycji Zielona Polana przy ul. Pylnej. Projekt zakłada budowę 4 budynków. Łącznie 10 mieszkań o metrażach od 72-116m2 Niniejsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Działkowa

Wronki,wielkopolskie

559 000 zł99 m² 5 621,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.