dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Owocowa

Rumianka,mazowieckie

695 000 zł6 006 m² 115,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko U nas Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowej jednorodzinną i usług nieuciążliwych 6006 m2 (rumianki w powiecie grodziskim, w gminie Żabia Wola Mazowiecki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskim Zakoniczynie przy ul. Bergiela! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł155 m² 9 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej (segment skrajny) w dzielnicy Wawer. Nieruchomość Dom o powierzchni 155m2 z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieniewicka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł44 m² 20 431,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie ze świetnym rozkładem na Żoliborzu znajdujące się w kamienicy z 1956r z duszą. Mieszkanie zostało odświeżone i jest wynajmowane. Lokalizacja: usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł38 m² 14 079 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz dwupokojowego mieszkania w niskiej zabudowie i pasie nadmorskim? Idealnie trafiłeś! atuty: - świetna lokalizacja w samym sercu Przymorza, - słoneczne, - świetnie skomunikowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

860 000 zł104 m² 8 269 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W swojej ofercie posiadam ostatni gotowy dom do sprzedaży w Centrum Niepołomic! Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim usytuowany na działce 4 ary, z przypisanymi dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Wrocław,dolnośląskie

588 288 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 45,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzepiennik Strzyżewski

Rzepiennik Strzyżewski,małopolskie

120 000 zł120 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:950 m²

Mam przyjemność zaprezentować domek drewniany usytuowany w Rzepienniku Strzyżewskim. To wyjątkowe miejsce wyróżnia się nie tylko swoim urokiem, ale także dogodną lokalizacją przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

680 000 zł95 m² 7 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:997 m²

Dom w Mochlu, 5 minut od granic Bydgoszczy! Salon z otwartą kuchnią + 2 pokoje + łazienka + garaż ( razem 95 m2). Zagospodarowana i ogrodzona działka 997 m2. Położenie na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Knyszyn

Knyszyn,podlaskie

86 000 zł577 m² 149,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 577m2 położoną w Knyszynie. Działka w płaska w kształcie prostokąta o wymiarach 15m na 38m. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł63 m² 5 942,95 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Wzgórze Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł43 m² 10 702 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego w Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 993 zł31 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie! Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szczęśliwa

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

299 000 zł926 m² 322,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Małej Nieszawce przy ulicy Szczęśliwej. Wszystkie media. Okolica zabudowana. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

629 000 zł52 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnia i panoramą na cała Gdynię -w dzielnicy Działki Leśne przy ul. Warszawskiej. Miejsce, w którym zgodnie zazębiają się dwa klimaty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

469 402 zł42 m² 11 419,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja- chorzów Centrum- 2 pokoje- 41,54m2 Rabaty nawet do 10% dla inwestorów- tylko do końca grudnia! Szukasz mieszkania pod inwestycję? Zapytaj mnie o pełną ofertę W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

537 537 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł74 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Warszawa Wilanów, ul. Sarmacka Oferta dla osób ceniących dobrą lokalizację i komfort codziennego funkcjonowania. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

694 476 zł69 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Młyniec Drugi

Młyniec Drugi,kujawsko-pomorskie

429 930 zł14 331 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka w Młyńcu. Działka rolna. Typ własności: odrębna własność. Działka o powierzchni 14 331 mkw w malowniczej miejscowości Młyniec Drugi. Na działce podłączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

860 000 zł106 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

> inwestycja W stanie deweloperskim najwyższej jakości < na sprzedaż dwa apartamenty w stanie deweloperskim znajdujące się na pierwszym piętrze w domu jednorodzinnym - dwulokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszów

Pszów,śląskie

349 000 zł156 m² 2 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Pszowie o powierzchni około 156 m2 posadowiony na działce około 700 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

539 000 zł61 m² 8 792,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, w Pełni Wyremontowane Mieszkanie w Gdyni Oksywie - Idealne dla Rodziny! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarocka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

310 000 zł30 m² 10 264,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Informacje pod numerem. Na sprzedaż nowocześnie wykończona Kawalerka o powierzchni 30,2 m2 znajdująca się na 3 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy ulicy Jarockiej, osiedle Jaroty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Błonie

Błonie,mazowieckie

560 000 zł3 800 m² 147,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 3800m2 , położona w przemysłowej części Błonie - w pobliżu pks. Dojazd do działki gminną oświetloną drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowej kamienicy z 1959 roku, wyposażonej w windę i położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

485 000 zł86 m² 5 632,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie centrum Jeleniej Góry. Lokal położony jest na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przepiękne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - okolice ulicy Nenckiego (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

850 000 zł141 m² 6 031,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Lokalizacja: dom znajduje się 5 minut spacerem, od przystanku pkm Pępowo! Dzięki temu jest świetnie skomunikowany z całym Trójmiastem. Nieruchomość położona w miejscowości Pępowo, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Szczecin,zachodniopomorskie

735 000 zł76 m² 9 705,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 76 m2 usytuowane na 2 piętrze wysokiego budynku na os. Słonecznym w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tyniecka

Skawina,małopolskie

749 000 zł127 m² 5 900,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kup taniej szeregówke niż mieszkanie! Energooszczędny - w cenie fotowoltaika Ogrzewanie podłogowe w całym domu Rekuperacja Brak Czynszu Światłowód Kanalizacja przystanek autobusowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Leszczyniec

Leszczyniec,dolnośląskie

549 000 zł9 556 m² 57,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania przepięknie położona działka obok Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Do zabudowy rezydencjonalnej bądź do podziału na mniejsze działki. Działka jest ustawna, zdala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

799 000 zł41 m² 19 506,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40.96m2, składające się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

269 000 zł37 m² 7 250,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie Z bardzo niskim czynszem. Lokal znajduje się na 1 piętrze W niskim ocieplonym bloku W centrum czechowic. Jesli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

789 900 zł131 m² 6 044 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł97 m² 5 762,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc! tylko U nas! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 97m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Grafitowa

Radwanice,dolnośląskie

1 312 800 zł4 376 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługową o pow. 4376m2, zlokalizowana przy ul. Grafitowej w Radwanicach, gmina Siechnice. Na działce media woda, prąd, kanalizacja. Działka ogrodzona oraz cześciowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chrzanowska

Jaworzno,śląskie

160 000 zł3 266 m² 48,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 41, położona przy ulicy Chrzanowskiej w Jaworznie, sąsiaduje bezpośrednio z budynkiem nr 101, przy wyżej wymienionej ulicy. Szerokość około 8,5m., długość około 400m, linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

399 900 zł32 m² 12 496,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczna kawalerka z możliwością przekształcenia w dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na piątym piętrze w jedenastopiętrowym budynku wielorodzinnym znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

410 000 zł102 m² 4 007,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność biura opis: prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 102,3 m2, położone na pierwszym piętrze, składające się z trzech pokoi, kuchni,.