dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł45 m² 12 756,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 45,39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weteranów Wojny

Zakopane,małopolskie

1 050 000 zł58 m² 18 103,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie przy Krupówkach Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na 3 piętrze bloku mieszkalnego w centrum Zakopanego. Sprzedaż od osoby prywatnej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Północna

Lublin,lubelskie

950 000 zł67 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- 3 windy - portier i monitoring - podziemny parking, możliwość ładowania samochodów elektrycznych - świetne pod wynajem krótko- i długoterminowy - budynek oddany w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

596 300 zł1 780 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dziwnowie - 1780 m2 , 900 metrów od morza , 500 metrów od Zalewu , 700 metrów od jeziora. Działka budowlana w lesie - cudowna okolica , spokój , szum lasu , śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Popielarnia

Łódź,łódzkie

235 000 zł1 123 m² 209,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1123 m2, położonej w świetnie skomunikowanej części Nowosolnej w Łodzi. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

404 837 zł35 m² 11 419,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja- chorzów Centrum- 2 pokoje- 35,45m2 Zapłać ponad 60.000 zł mniej za mieszkanie z 2 miejscami postojowymi, pakietem SMART HOME PREMIUM i ubezpieczeniem od utraty dochodu- TYLKO DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wachowiaka

Gdynia,pomorskie

769 999 zł76 m² 10 132,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w nadmorskim zakątku Gdyni. Solidne budownictwo, dobra komunikacja i lokalizacja, dwustronny układ mieszkania, świetni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

665 000 zł50 m² 13 434,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kolorowym Nieruchomość położona na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Blizne Łaszczyńskiego

Blizne Łaszczyńskiego,mazowieckie

3 999 000 zł1 055 m² 3 790,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 772 m²

Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji, w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego, w pobliżu S-8, ale w cichej okolicy, z niską zabudową mieszkaniową, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

919 000 zł61 m² 15 065,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego odświeżonego mieszkania na zamkniętym osiedlu? atuty: - dwustronna ekspozycja - niezwykle funkcjonalny układ (odpowiednie proporcje między przestrzenią dzienną, a nocną) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Aleja Jana Pawła II

Chęciny,świętokrzyskie

1 549 000 zł426 m² 3 633,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący - Rezydencja o powierzchni całkowitej 426,29, położony w cichej i spokojnej dzielnicy Chęcin przy ul. Jana Pawła z niesamowitym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m2 w super lokalizacji przy ul.Bystrzckiej. Nieruchomość składa się z: oddzielnej kuchni salonu z wyjściem na balkon, 4 pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

439 000 zł58 m² 7 549 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania położonego w Świdnicy, w bliskiej odległości od centrum miasta. Na powierzchnię 58,15m2 składają się: - salon z kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaroślak

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł68 m² 8 014,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja Wyjątkowa oferta lokalu na sprzedaż zlokalizowanego w klimatycznej kamienicy zaledwie kilkaset metrów od centrum gdańskiej starówki - mieszkanie o powierzchni 68,5 m2 z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

363 000 zł36 m² 9 945,21 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,5 m2, położone w sercu Szczecina, w dzielnicy Niebuszewo. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

750 000 zł269 m² 2 788,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu, który może być zarówno miejscem do życia dla dużej rodziny jak również doskonałą lokatą kapitału. Aktualnie dom jest wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Police

Police,zachodniopomorskie

265 000 zł28 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży słonecznej kawalerki z ogródkiem o powierzchni 28 m 2 zlokalizowanej w Policach. Usytuowana jest ona na parterze trzypiętrowego bloku z 2022 roku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł40 m² 9 334,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż Bardzo ładne, ciche i spokojne mieszkanie w świetnej lokalizacji Kielc - Osiedle na Stoku! Z przyjemnością chciałam zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 022 zł46 m² 8 161,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz mieszkania z dostępem do bezpłatnego parkingu ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

660 000 zł118 m² 5 600,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

W naszej ofercie nowe domy w stanie deweloperskim w miejscowości Łochowo, w skład inwestycji wchodzi 36 domków w zabudowie szeregowej. Na osiedlu znajdziemy budynki zarówno jedno-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

339 900 zł57 m² 5 963,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57m2 w skład którego wchodzą: - salon - 2 sypailnie - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy duży balkon-6m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bochnia,małopolskie

199 000 zł605 m² 328,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w malowniczej okolicy Bochni, przy ul. Karosek. Ta nieruchomość to prawdziwa okazja dla inwestorów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

624 757 zł42 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batystowa

Warszawa,mazowieckie

1 864 800 zł121 m² 15 384,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

W cichej okolicy, przy Lesie Kabackim, w apartamentowcu o podwyższonym standardzie znajdziesz mieszkania: - 2,3,4 i 5 - pokojowe z dużymi balkonami i tarasami. - lobby wejściowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rysie

Rysie,mazowieckie

472 880 zł5 911 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż malownicza działka budowlana położona w miejscowości Rysie, gmina Dębe Wielkie, powiat miński. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy w otulinie drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

686 900 zł33 m² 20 897,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament przy al. Pokoju, dzielnica Czyżyny w Krakowie. Okolica: okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, do przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 644 zł40 m² 9 288,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

419 000 zł46 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roweckiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

399 000 zł36 m² 11 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Centrum Nieruchomości Lendom oferuje na sprzedaż stylowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego 29, na osiedlu Generałów w Olsztynie. Sprzedawana nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dys

Dys,lubelskie

999 000 zł154 m² 6 484,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja oferta dewelopera! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! niemce - dys! dolina ciemięgi Prestiżowe mini osiedle domków w Dysie. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

536 900 zł54 m² 9 942,59 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne dla rodzin i osób ceniących wygodę oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż, szczawno-Zdrój, ul. Kościuszki. Marzysz o własnym lokalu w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Szczawnie Zdroju- ta oferta jest dla Ciebie! Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

949 000 zł58 m² 16 362,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkową lokalizacja przy ulicy krolewskiej. Apartament do wejścia od zaraz po zakończonym dopiero generalnym remoncie łącznie z nowymi instalacjami. Znakomity rejon Krakowa w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł68 m² 7 006 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,37 m2. Przestronne mieszkanie z dwoma dużymi balkonami. Inwestycja z 2023 roku, przy ul. Dębickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stryszawa

Stryszawa,małopolskie

250 000 zł1 998 m² 125,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż działka budowlana o pow.19,98arow, polozona w malowniczej okolicy wsi Stryszawa w otoczeniu gór Beskid Makowiecki. Działka jest długa, co daje wrazenie waskiej, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Oleśnica,dolnośląskie

400 000 zł50 m² 7 998,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/lux./2POK./KOMÓRKA/KLIMATYZACJA/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 w Oleśnicy przy ulicy Lotniczej. W cenie wliczona jest również komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Polaka

Świętochłowice,śląskie

159 000 zł35 m² 4 529,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1 m2 w samym Centrum Świętochłowic! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piecki

Piecki,warmińsko-mazurskie

290 000 zł4 900 m² 59,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jakubowie powiat Mrągowo, gmina Piecki. Działka o powierzchni ok. 4900 m2. Najbliżej położona działka znajduje się w odległości ok. 150 m od brzegu jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 10 Lutego

Łódź,łódzkie

624 000 zł70 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Gotowiec inwestycyjny w Łodzi w stylowej kamienicy w centrum miasta. Trzy niezależne mieszkania przygotowane pod wynajem, każde składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pochyła

Warszawa,mazowieckie

665 164 zł58 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękna i dobrze zagospodarowana okolica z obiektami rekreacyjno-sportowymi (np. Białołęckim Ośrodkiem Sportu), szkoły podstawowe, gimnazjum, kilka przedszkoli i żłobków, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

980 000 zł149 m² 6 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowy Przestronny Bliźniak w malowniczym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni całkowitej 149 m2, usytuowany na przestronnej działce.