dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

1 539 000 zł124,60 m² 12 351,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż komfortowy dom po remoncie z 2006 roku położony w Rzeszowie przy ul. Malinowskiego w dzielnicy Słocina. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł13 000 m² 21,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 77, obręb ewidencyjny Siemczyno, gmina Czaplinek. Nieruchomość położona w spokojnej, malowniczej okolicy, we wsi Siemczyno, blisko lasu i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł633,30 m² 3 473,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:12 923 m²

Prosperujący gościniec wraz z 4 pokojowym mieszkaniem nad Jeziorem Szóstak. Atuty: - stan niewymagający wkładu własnego, - dobre opinie (9.0/10 - booking; 4,8/5 - opinie Google) - dostępny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 000 m² 309 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Łozinie, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w strefie podmiejskiej Wrocławia. To ostatnia dostępna działka w tej okolicy, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Koziel

Koziel,świętokrzyskie

86 000 zł800 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 800 m2, zlokalizowana w miejscowości Koziel - gm. Raków. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł150 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Do sprzedania budynek murowany z pustaka posadowiony na działce o powierzchni 531 mkw. Dom z lat 70 został niedawno wyremontowany, jest bardzo jasny, z dużymi, nowymi oknami pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 148 zł69,57 m² 10 782,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 370 m² 313,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki Bytom (górniki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1370 m , położona w spokojnej i zielonej części Bytomia dzielnicy Górniki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia, schowek, 2 łazienki oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

799 000 zł108 m² 7 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Powierzchnia użytkowa budynku to 108m2 + 19m2 poddasza do adaptacji na domowe biuro, pokój gościnny, lub bawialnię dla dzieci. Działka 520m2 przynależna do każdego domu. Domy oddzielone są od siebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł268,45 m² 5 770,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:971 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 268,45 m 2 , wybudowany w nowoczesnej technologii, na działce o powierzchni 971 m 2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 040 m² 49,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Rzechcie, gmina Sieradz Na sprzedaż działka o powierzchni 3 040 m (30ar), zlokalizowana w malowniczej wsi Rzechta, gmina Sieradz. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł20 000 m² 15,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem budowlanym w Wronikowie Odkryj idealne miejsce na twój nowy dom lub inwestycję deweloperską! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły przy Alei Pokoju. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł78,90 m² 5 323,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78,90 mkw, położone na 2. piętrze budynku mieszkalnego, wzniesionego w 1964 r, z cegły, w Centrum Włocławka, w ostatnich miesiącach.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł80 m² 9 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80m, które łączy w sobie nowoczesność , komfort i elegancje. Propozycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł129 m² 7 364,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Do sprzedaży nowy bliźniak wg. projektu archon Willa amelia R2. Pierwsze piętro - bez skosów , położony 500 m do stacji pkp Międzyborów, do Szkoły i Przedszkola 1 km. Media energia.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł95 887 m² 75,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do zbycia prawo użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej działkę zabudowaną położoną w Milanówku, woj.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,41 m² 5 519,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa nieruchomość z charakterem w sercu Babimostu - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Na sprzedaż oferuję mieszkanie o łącznej powierzchni 63,41 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł150 m² 13 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Konstancin Chylice Letnisko sąsiedztwo ulicy Długiej i Wiejskiej. Znakomita lokalizacja cicho i zielono, wokół zabudowa rezydencjonalna i jednorodzinna. Szeroka ulica, przypominająca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Zgorzelec,dolnośląskie

609 000 zł115 m² 5 295,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Oferujemy państwu stan deweloperski! Propozycja dotyczy segmentu wewnętrznego , o powierzchni 77,51 m2, 115,65 m2 pow. całkowitej cena stanu deweloperskiego to koszt w wysokości 609.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł400 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

| na sprzedaż dwa budynki mieszkaln e wraz z budynkami gospodarczymi , zlokalizowane w miejscowości Żukowice, gm. Nowy Korczyn. W skład gospodarstwa wchodzą: 1) 1-piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 020 m² 69,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli myślisz o budowie domu dla siebie i swojej rodziny, szukasz czegoś więcej niż typowe 10 arów, to zwróć uwagę na działkę o pow. 20 arów w Sufczynie, gm. Dębno, pow.

Szczegóły ogłoszenia

456 280 zł37,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużym tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 37,40 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

539 500 zł72,50 m² 7 441,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72.5m2. Dzielnica lsm. Mieszkanie w stanie do własnej adaptacji. Okna wymieniane na pcv w 2015r. Super pod inwestycje jak i dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł3 985 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe położone w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, niezagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł86 m² 5 337,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie po kapitalnym remoncie , położone w zadbanej kamienicy po renowacji elewacji i zadaszenia w dzielnicy Podgórze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł11 445 m² 170,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w samej Świdnicy, przy ulicy Częstochowskiej. Teren bez obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego, przygotowaną dokumentacją pod wydanie warunków zabudowy osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,20 m² 6 565,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do kupna rozkładowego mieszkania 3 pokojowego położonego w niedalekiej odległości od centrum. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Łużyckim, jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł250 m² 10 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

Funkcjonalny, 6-pokojowy dom wolnostojący dla rodziny, położony na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu w Warznie, na działce 956 m , nowoczesny, energooszczędny i z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł58 m² 11 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na pierwszym piętrze niskiego, nowoczesnego budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł280 075 m² 7,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż teren O powierzchni ok. 28 hektarów z linią brzegową jeziora i własnym lasem, wydana decyzja o warunkach zabudowy gmina Gołdap Pojezierze Północnej Suwalszczyzny.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł87 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestronne dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie , odrębna własność, z balkonem umeblowane i wyposażone Barbara Kwiatkowska   Licencja nr 28861 Serdecznie polecam bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł719,72 m² 2 777,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Budynek inwestycyjny o powierzchni 719,72 m2, z wz-możliwość rozbudowy pod mieszkalnictwo wielorodzinne oraz działalność/usługi: biura, handel, produkcja, szkolnictwo, gastronomia, medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 802 zł45,83 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 948 m² 407,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Kazimierz Dolny, to miasteczko, które jest znane każdemu miłośnikowi kultury, sztuki, architektury, czy historii. Początki miasta sięgają wczesnego średniowiecza, dlatego ma on niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł52,55 m² 3 215,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie nad jeziorem w malowniczej miejscowości krąg w woj. zachodniopomorskim! oferta wyłącznie W naszym biurze! Prezentujemy odseparowaną od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o pow. użytkowej 160 m2 z prywatnym ogródkiem o pow. 120 m2, zlokalizowane w południowej części Krakowa - Sidzinie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł38,60 m² 18 911,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Kompaktowe mieszkanie z dużym potencjałem - idealne pod wynajem lub pierwsze M informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Artura Malawskiego 5 Metraż: 38,6 m Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł122 m² 2 368,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 004 m²

Na sprzedaż działka zabudowana domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym, z zamontowanymi oknami, położona w miejscowości Natalia, gmina Władysławów, powiat turecki. Dom.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij