dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

74 900 zł997 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Osiedle Lawendowe w Charzynie położone jest tylko 9 km od Kołobrzegu i zaledwie 6 km od węzła drogi S6. Inwestycja składa się ze 120 działek o powierzchni od 805m2 do 3988m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brązownicza

Kraków,małopolskie

1 249 859 zł70 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach bez prowizji i podatku pcc Możliwość wykończenia pod klucz! Funkcjonalna przestrzeń użytkowa: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Żabin Łukowski

Żabin Łukowski,mazowieckie

350 000 zł119 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 110m2 w miejscowości Żabin Łukowski, gmina Karniewo, powiat makowski. Stan domu oceniam na dobry. Budynek jest docieplony styropianem o grubości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

695 000 zł146 m² 4 751,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (środkowy szereg) w stanie deweloperskim, położony w bliskiej odległości Gliwic oraz 3 km od centrum Zabrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pęclin

Pęclin,mazowieckie

280 000 zł2 016 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna, kształtna (ok. 31,5 x ok. 65 m) działka w Pęclinie. Teren płaski, bez drzew, od frontu ogrodzenie w formie muru z kamieni. Położona na skraju miejscowości, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

590 000 zł92 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie blisko centrum Świdnicy - ul. Wrocławska. Tylko U nas! parter! Nieruchomość o powierzchni 92m 2 usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

629 000 zł44 m² 14 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znakomity rejon Krakowa w bliskiej odległości zarówno do komunikacji miejskiej jak I do uczelni, sklepów itd. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Dwa pokoje, osobna jasna kuchnia, balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł44 m² 17 206,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: - widok na morze, - idealne pod inwestycję oraz wynajem długo jak i krótko terminowy, - 12 piętro, - 2,9 km do plaży, - w promieniu 200 m pełne zaplecze handlowo usługowe, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrosińska

Wrocław,dolnośląskie

596 970 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

W skład mieszkania wchodzi: przedpokój 19,60 m2 Kuchnia 7,20 m2 Łazienka 2,60 m2 wc 1,20 m2 Pokój 18,30 m2 Pokój 11,40 m2 Suma: 60,3 m2 Do mieszkania osobno przynależą: balkon - 6,05m2 Piwnica - 5,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłowice

Mysłowice,śląskie

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Marzysz o budowie domu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do większych miast? Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Uniszowice

Uniszowice,lubelskie

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:397 m²

Połowa bliźniaka - nowoczesny projekt domu Willa Jula III z malowniczym widokiem na okoliczne pola. Szybki dojazd do Lublina, około 3km od ul.Nałęczowskiej. W pobliżu przystanek Mpk. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sejny

Sejny,podlaskie

238 584 zł18 957 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuje o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości położonej we wsi Marynowo, gmina Sejny, woj. warmińsko-mazurskie. Przedmiotem licytacji jest niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

779 000 zł52 m² 14 946,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Tylko w Viva Invest! Zainwestuj! Apartament nad Narwią z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościelna

Ziębice,dolnośląskie

88 000 zł26 m² 3 450,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam Państwu mieszkanie w okazyjnej cenie w samym centrum Ziębic. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja po remoncie instalacji ogródek Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głowienka

Głowienka,podkarpackie

159 000 zł85 m² 1 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Obniżka ceny! Głowienka- oferujemy Państwu na sprzedaż dom drewniany do remontu kryty eternitem z lat 20-tych, położony na 30 ar. działce. Rozkład pomieszczeń: podpiwniczenie- pod częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

707 000 zł62 m² 11 348,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie o pow. 62,30 mkw, położone w budynku przy ul. Stefana Czarnieckiego, w dzielnicy Stare Miasto, os. Szczepin Idealne miejsce do zamieszkania. 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Unii Lubelskiej

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł55 m² 16 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Plac unii lubelskiej / puławska Jasne i ciepłe 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, windą, piwnicą. Mieszkanie do remontu i realizacji własnych pomysłów! Kapitalna lokalizacja, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogalskiego

Stargard,zachodniopomorskie

260 000 zł46 m² 5 599,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Promocja Przedstawiam Państwu dwa pokoje w Stargardzie zlokalizowane na osiedlu Lotnisko. Mieszkanie o powierzchni 46,43m2 składa się na : * wiatrołap * kuchnię * sypialnię * przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 724 800 zł102 m² 16 909,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

zakup bez dodatkowych opłat: podatek; wynagrodzenie; od dewelopera do końca roku 2023 przekazujemy klucze! Przestronne 3 pokoje z 2 balkonami - tuż przy stacji metra. Salon z aneksem to aż 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

719 000 zł89 m² 8 117,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz teraz możliwy duży rabat- zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radzymin

Radzymin,mazowieckie

537 290 zł4 133 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: działka budowlana o powierzchni 4.133 m , położona w gminie Radzymin, w miejscowości Stary Dybów przy Ułańskiej. Oferta idealna dla osób poszukujących ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

919 000 zł61 m² 15 140 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferowane mieszkanie sprzedawane jest bezpośrednio bez prowizji w stanie deweloperskim. Oferuje jednak możliwość kompleksowego wykończenia pod klucz zgodnie z przygotowanym projektem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szymanów

Szymanów,dolnośląskie

1 050 000 zł147 m² 7 163,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone na przedmieściach wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

564 624 zł52 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

699 600 zł53 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Z rynku pierwotnego sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 53 m2 w nowoczesnym budownictwie i doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morawska

Gdańsk,pomorskie

2 395 000 zł139 m² 17 207,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

R e Z E R W A C J A ! 0% prowizji! biuro sprzedaży inwestycji. Nowa oferta willi na osiedlu oliwa central! W sprzedaży willa Toskania, segment Florencja (a)! Poznaj ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania nowe, gotowe do wejścia mieszkanie położone na osiedlu Piasta Park w Krakowskich Mistrzejowicach. Mieszkanie zostało zaprojektowane i wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Szosa Polska

Szczecin,zachodniopomorskie

22 000 zł300 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dostępna 1 działka! Na sprzedaż 2 działki po 300m2 - na terenie rod Narcyz przy ulicy Szosa Polska Szczecin. Do działek można dojechać autem, teren płaski z starodrzewiem owocowym, miedzyinnymi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

1 150 000 zł1 651 m² 696,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze nie pobieramy prowizji od kupującego **homelia Nieruchomości prezentuje nietuzinkową nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ubocze

Wrocław,dolnośląskie

563 000 zł44 m² 12 795,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowocześnie urządzone, 2- pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. * salon z aneksem kuchennym (meble w zabudowie), *duży balkon z widokiem na tereny zielone, *nowe osiedle Akacjowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

371 536 zł42 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w Knurowie,składające się z salonu z aneksem kuchennym,pokoju,przedpokoju oraz łazienki w stanie deweloperskim zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Stargard,zachodniopomorskie

429 000 zł100 m² 4 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:574 m²

Jeśli szukasz ciszy i spokoju, a jednocześnie bliskiej odległości od centrum miasta to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczytowa

Lublin,lubelskie

630 000 zł101 m² 6 213,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 101,40 m 2 położone na dwóch kondygnacjach (parter, pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pólnicy

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł133 m² 8 270,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 133 m kwadratowych, usytuowanego na 3 i 4 piętrze przy ulicy Pólnicy w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stoszki

Kraków,małopolskie

777 000 zł54 m² 14 523,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które zlokalizowane przy ulicy Przewóz w dzielnicy Płoszów, kraków, małopolskie. Lokalizacja Okolica bloku wyróżnia się zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

700 560 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka ul. Ostródzka 50,4 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią (możliwość przerobienia na 3 pokoje) | duży balkon 6 m2 | w pełni wykończone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe 4pok 61m2 z ogródkiem 13m2 Pokój dzienny z aneksem 18,2m2 Sypialnia 10,3m2 Sypialnia 9m2 Sypialnia 8.7m2 Łazienka 5,2m2 Hol 8,8m2 Ogród 13,4m2 Ekspozycja południowo-zachodnia. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 010 526 zł63 m² 16 104 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku Do zakupu oferujemy mieszkanie (2a1.05) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skorupki

Ząbki,mazowieckie

488 000 zł744 m² 655,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Ząbkach przy ul. ks. Ignacego Skorupki o powierzchni 744 m2. Szerokość to około 13 m długość to około 57 m. Na działce znajduje się jednopoziomowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Myśliwska

Gliwice,śląskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

W propozycji biura nowa, atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż. Tym razem oferujemy połowę domu bliźniaczego o powierzchni około 80 m2 + piwnica i pomieszczenia gospodarcze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

318 943 zł42 m² 7 511,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2 z gwarancją najniższej proponowanej ceny ( Pomagamy również w weryfikacji kredytowej) Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku.