dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

626 940 zł75 m² 8 310,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł44 m² 12 681,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 44,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magnoliowa

Gniewomirowice,dolnośląskie

583 075 zł126 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Expander Nieruchomości Tel: email: zapraszamy do odkrycia unikatowej inwestycji - osiedla zlokalizowanego blisko miasta Legnicy, tuż przy drodze S3. To miejsce, które oferuje nie tylko komfortowy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 114 290 zł124 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wiosenna na Woli Justowskiej. Dwupiętrowe mieszkanie o powierzchni 124,37 m2, na które składa się: parter; - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

869 900 zł153 m² 5 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni ok.500 m2, w bardzo ładny rejonie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

662 000 zł45 m² 14 711,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję dla państwa Dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu w bloku przy ulicy Agrestowej o powierzchni 45m2 z tarasem i dużym ogrodem. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza, spokój, sielskie klimaty pośród kameralnej jednorodzinnej zabudowy. Warto nadmienić, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł46 m² 15 847,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Wspaniałe miejsce do zamieszkania, jak również na inwestycję. Zapraszamy na prezentację mieszkania o pow. 45,40 m2 - 3 pokojowego na Mokotowie w pobliżu parków i metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Akacjowa

Zawiszyn,mazowieckie

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:730 m²

NA sprzedaż wyjątkowy domek 2 pokojowy z kuchnią i łazienką oraz hol ( 40 m2 do ewentualnego remontu ) + część dobudowana do wykończenie ok. 50 m2. Do niedawna domek był zamieszkiwany, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł64 m² 11 655,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atuty: - rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, - dużo miejsc parkingowych dla mieszkańców i gości, - bardzo dobre nasłonecznienie (ekspozycja południowa), - spokojna, monitorowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł126 m² 11 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Wrocław, ołtaszyn to topowa lokalizacja idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W tak wyjątkowym miejscu powstaje kameralny II etap deweloperskiej inwestycji -dwa domy w zabudowie bliźniacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

970 000 zł65 m² 14 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy lokal położony niedaleko Nowego Kleparza w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z lat 30 -tych na parterze, budynek dysponuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowa Ruda,dolnośląskie

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania mieszkanie mieszczące się w dwukondygnacyjnej kamienicy. Przepiękna, zabytkowa kamienica z elewacją ceglaną. składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł70 m² 9 936,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania w Poznaniu, w samym sercu Jeżyc. Ul. Poznańska 26 , narożnik z ul. Mylną. Przepięknie zrewitalizowana kamienicapiętro 1. Rynek wtórny lokal 6a o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł150 m² 5 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Uwaga Sprzedaż tylko dla Klientów gotówkowych. Budynek w trakcie postępowania o zniesienie współwłasności poprzez wydzielenie dwóch samodzielnych lokali. Cena do negocjacji! - Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Legionów

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

850 000 zł213 m² 3 990,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam dom z lokalem do wynajęcia. Dom po kapitalnym remoncie. Na parterze znajduje się lokal o powierzchni całkowitej 65 metrów,który przynosi stały comiesięczny dochód. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

500 000 zł27 m² 18 552,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie deweloperskie w zamknietym osiedlu w Parku Lotników I Tauron Arena ,cochairs I spokojnie lokalizacja z doskonała komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Turznice

Turznice,kujawsko-pomorskie

150 475 zł2 315 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod lasem gotowa do sprzedaży. Działka w kształcie prostokąta, położona na terenie niezadrzewionym, równym z niewielkim spadem przy linii brzegowej z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

560 000 zł47 m² 12 001,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament w przystępnej cenie inwestycja z możliwością zarządzania najmem wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przypki

Przypki,mazowieckie

799 000 zł159 m² 5 032,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

799 000 zł | sprzedaż | 158,76 m2 | dom bliźniak | przypki I gm. Tarczyn wszystkie media! internet światłowodowy! ostatni dom na zamkniętym osiedlu! Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Starowiskitki

Starowiskitki,mazowieckie

350 000 zł4 021 m² 87,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki która w najbliższym czasie pozwoli ci podwoić twój kapitał to ta oferta jest specjalnie dla Ciebie! Działki : 1. 4021 m2 - 350 tyś zł 2. 3000 m2 - 240 tyś zł 3. 3000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 588 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Sowińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

45 000 zł12 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 m²

Miejsca postojowe w hala garażowej .Poziom - 1 wyposażona w duże stalowe drzwi prowadzące na zewnętrzną platformę. Teren wokół budynku ogrodzony Doskonała lokalizacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł24 m² 23 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szukasz wygodnej kawalerki dla siebie lub pod wynajem na Mokotowie? A może chcesz zrobić komuś, albo sobie wyjątkowy prezent na Nowy Rok? ;) Mamy coś dla Ciebie. W skrócie Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heila

Kraków,małopolskie

599 000 zł36 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - salon z aneksem kuchennym - dwie sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam słoneczne, 2 pokojowe, wyremontowane, umeblowane i wyposażone mieszkanie na Żabiance ul. Pomorska 18. Lokal ma 40m2 i świetny układ - jasny pokój z aneksem kuchennym, sypialnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Murowana

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł46 m² 13 466,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronny i rozkładowy Apartament 2-pokojowe o powierzchni: 46,41 m2 blisko ul. Murowanej położone na osiedlu Swojczyce , ( Dzielnica - Psie Pole ) we Wrocławiu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

679 900 zł120 m² 5 665,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Stanowicach, niedaleko Oławy. 20 km od centrum Wrocławia! Nowoczesny i ekologiczny budynek z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

610 000 zł61 m² 10 076 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Elbląg, ulica łęczycka nowe osiedle, nowe mieszkanie W standarcie premium po remoncie, 3 pokoje. Opis: lokalizacja: prężnie rozwijająca się część miasta, na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, usytuowane na parterze w 8 piętrowym budynku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek 2000 roku, osiedle znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rzepiennik Strzyżewski

Rzepiennik Strzyżewski,małopolskie

30 000 zł1 001 m² 29,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pragnę przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w miejscowości Rzepiennik Strzyżewski. To unikalne miejsce charakteryzuje się przede wszystkim spokojem, idealnie wpisując się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł53 m² 11 482 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Effective-Home tel. Polecamy 2pok. mieszkanie z balkonem! - znajdujące się na ołbin-nie, z doskonałym dojazdem do centrum. Nowe budownictwo '95 r. OK.OGRODU BOTANICZNEGO, OSTROWA TUMSKIEGO,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ludowa

Wołów,dolnośląskie

437 000 zł82 m² 5 303 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4-pokojowe 82,4 m2 w centrum Opiekun oferty tel. Mieszkanie 4-pokojowe, w wysokim standardzie z balkonem i ogrodem Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatowa

Legnica,dolnośląskie

105 000 zł32 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na II piętrze w III piętrowej kamienicy o powierzchni 32 mkw. Nieruchomość wymaga remontu, układ oraz powierzchnia pozwala na wyodrębnienie w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Gdańsk,pomorskie

538 500 zł60 m² 8 982,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: nieruchomość 3 pokojowa o powierzchni 59,95m2 znajduje się na 4. piętrze 4 - piętrowego budynku i w jej skład wchodzą: przedpokój łazienka pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Narutowicza

Pyrzyce,zachodniopomorskie

489 000 zł101 m² 4 861,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Witam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 100,58m2 w dwurodzinnym szeregowcu 3 pokojowe przestronne środkowe jasne z możliwością zrobienia dodatkowego pokoju i łazienki miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł48 m² 15 051,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości spacer wirtualny: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z dużym ogródkiem ( 195m2). Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

433 840 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 999 000 zł236 m² 8 470,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Place4you ma przyjemność zaprezentować Państwu znakomity dom w stylu dworkowym położony Chylicach, pomiędzy Piasecznem, a Konstancinem-Jeziorna. Jeśli szukasz wolnostojącego domu, który: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Turawa

Turawa,opolskie

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta.ZAWIESZONA Mamy w swojej ofercie domek całoroczny w gminie Turawa. Znakomita lokalizacja ok. 300 m. od jeziora Dużego i ok. 1000 m. od jeziora Średniego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Łódź,łódzkie

289 000 zł39 m² 7 421,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Rydla 3. Mieszkanie ma powierzchnię 38,94 m, na które składają się dwa osobne pokoje, osobna kuchnia oraz łazienka z prysznicem i wc. W październiku.