dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 400 000 zł55,89 m² 25 049,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W historycznej fabryce Fabryka Koronek i Trykotaży | Rewitalizowana kamienica | Wysoki potencjał inwestycyjny | ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 55,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł62 m² 7 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 4 pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia - idealne dla rodziny! Parking wyłącznie dla mieszkańców budynku - brama na pilota!.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł204,85 m² 2 196,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 232 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym oraz gospodarczym w miejscowości Rycerka Dolna numer 208 w gminie Rajcza. Nieruchomość ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa. Słoneczne 3 pokoje na Żabiance - 15 min spacerem do morza! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł54,02 m² 19 974,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w luksusowym kompleksie Diune Hotel***** & Resort znajdujący się w pierwszej linii zabudowy. 20 m od plaży. Apartament 2 pokojowy o pow. 54,02 m2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dudki

Dudki,warmińsko-mazurskie

260 000 zł3 094 m² 84,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce ciszy i spokoju w pobliżu jeziora inwestycja, która procentuje odpoczynkiem Poczuj spokój, zobacz piękne widoki, usłysz ciszę Mazury dają to wszystko w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł909 m² 132,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 909 m 2 położoną w Osieku. Działka położona w atrakcyjnej lokalizacji tylko 1km od kompleksu Molo Resort. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł48,60 m² 8 127,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-pokojowy z ogródkiem parter 395.000 PLN dla biura i podatku pcc 2% Mam przyjemność zaoferować Ci apartament o pow. 48,6 m2 na parterze na powstającym osiedlu w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 000 zł62,70 m² 8 995,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje pierwsze M3 z widokiem na przyszłość | 62,7 m | Trzy Lipki Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie natura łączy się z miejską wygodą? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

868 000 zł10 975 m² 79,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntową o powierzchni 10975 m2 w cenie 868 000 złotych, znajdującą się na obrzeżach miasta Gryfice. Oznakowanie gruntu to Pastwiska IV i V.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 480 zł65,29 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja gotowa - Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej zielonej Białołęce przy ul. Konik Polny. Inwestycja gotowa oddana - można wchodzić do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł188,90 m² 8 041,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący - Lubin Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony na nowo powstającym osiedlu w Lubinie. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65,07 m² 11 971,72 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nowa Huta, osiedle Piastów | 65 m | 3 pokoje | loggia | winda Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem z osobną kuchnią, położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

101 568 zł1 472 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/17 o pow. 1472 m2, położoną w miejscowości Długołęka, obręb Długołęka, gm. Nowogard, pow. goleniowski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82,62 m² 14 524,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli zależy Ci na gotowym, dopracowanym wnętrzu, które nie wymaga żadnych dodatkowych prac to mieszkanie może być dokładnie tym, czego szukasz. Lokal o powierzchni 82,62 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł3 386 m² 900,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 753 m²

Oferuję przestronne biura z własnym parkingiem, poza ścisłym centrum Malborka. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 6753 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł91,40 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł37,43 m² 2 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duża kawalerka znajdująca się w Bytomiu przy ul. Towarowej. Pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość wymaga generalnego remontu. Ogrzewanie węglowe. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 079 m² 278,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1079 mkw położona w Kobierzycach - gmina Kobierzyce. Dojazd do działki drogą gminną. Działka oznaczona w planie symbolem 34 mn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 928 zł54 m² 16 498,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania 2-4 pokojowe zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł73,50 m² 6 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł697 m² 285,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepiękna zielona działka w bardzo atrakcyjnej cenie atuty: działka rekreacyjna baza wypadowa dla kajaków.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł122 m² 4 836,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 122 m2 (76 m2- powierzchnia parteru plus 46 m2 poddasza użytkowego do własnej adaptacji) usytuowany na działce o powierzchni 1100 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41 m² 10 463,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cesja - zakup możliwy jest wyłącznie za gotówkę! budynek Szumilas to nowoczesne osiedle niskich, 3-piętrowych budynków wielorodzinnych, rozmieszczonych tak, aby każdy mieszkaniec mógł cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,30 m położone na 4 piętrze w bloku z cegły z lat 90. Budynek znajduje się na Osiedlu Zielonym w Tarnowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł475 m² 1 366,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zabudowana domem jednorodzinnym 75m2. Działka ma powierzchnie 475m2 znajduję się w Toruniu przy ulicy Malinowej. Posiada wszystkie przyłącza: wodne,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł124,20 m² 2 616,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duża powierzchnia + ogromny potencjał | 108m | parter | możliwość podziału na 2-3 lokale | będzin centrum Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 108 m , zlokalizowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 316 zł44 m² 13 098,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetnie zaprojektowane, foremne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o powierzchni 24,31 m , który dzięki regularnemu kształtowi daje.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego mieszkania - idealnego dla rodziny lub pod inwestycję. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 676 m² 97,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! malownicza okolica. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlano-rolna o pow. ok.3676 m2 położona w miejscowości Czaniec, Gmina Porąbka, woj. śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 379 m² 253,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Żukczynie malowniczej miejscowości oddalonej zaledwie 15 km od Gdańska i 6 km od Pruszcza Gdańskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł36,80 m² 5 298,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie dwupokojowe + garderoba, do wykończenia, 1 piętro, blisko centrum W strzegomiu. Mieszkanie dwupokojowe + garderoba o pow. 36,8 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł106 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106 m2, położony na działce 280 m2 w spokojnej, zielonej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rybnika -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem w ścisłym centrum Jastrzębia-Zdroju. Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w sercu miasta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł499 m² 75,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oaza spokoju nad morzem - działka rekreacyjna około 500 m w Odargowie za jedyne 80 zł za m2 Marzysz o miejscu, gdzie możesz uciec od zgiełku miasta, złapać oddech i wypocząć.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 555 m²

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Kędzierzyn-Koźle, w dzielnicy Blachownia przy ul. Przyjaźni 1. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pruszcz,kujawsko-pomorskie

980 000 zł270 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oto wyjątkowa oferta w Pruszczu - przestronny dom z osobnym mieszkaniem, gotowy do zamieszkania, z pięknym ogrodem i świetną lokalizacją! Idealny dla rodzin wielopokoleniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł47,45 m² 17 892,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47.45 m z balkonem, komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym, zlokalizowane przy ulicy Czyżyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mogilskiej, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 150 zł51,41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wzgórza Krzesławiskie Nowoczesne 3 pokoje z balkonem i tarasem 55,26 m2 na dachu. Ostatnie piętro w budynku z windą Powierzchnia: 51,41 m Bez pcc i prowizji. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 2/3 piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku we Wrocławiu przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie.