dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

899 000 zł121 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjny ,funkcjonalny dom w stanie deweloperskim zamkniętym, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, w otoczeniu Rezerwatu leśnego Jadwisin, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

394 000 zł75 m² 5 253,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe, po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogielnica

Mogielnica,mazowieckie

399 000 zł125 m² 3 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

- - - sprzedany 10/01/2024 - - - Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 125 m2, użytkowej 115 m2 na działce 1493 m2 położony w gminie Mogielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

326 715 zł28 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 1 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 950m od morza i plaży! Mieszkanie, położone na II - piętrze w bloku - apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

299 000 zł45 m² 6 629,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 45,1 m2, usytuowanego na parterze w solidnym bloku z lat 70. Lokalizacja nieruchomości gwarantuje wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

754 000 zł166 m² 4 542,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy segment środkowy w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w miejscowości Kobyłka pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Świdnicy przy ul Westerplatte; składające się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

203 000 zł37 m² 5 442,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości Anna Lesner wyznaczony dla osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do udziału w przetargu pisemnym nieograniczonym ofertowym na sprzedaż prawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płosa

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł39 m² 20 925 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie znajdujące się na parterze, na zamkniętym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Płosa. Nieruchomość o powierzchni 38.71m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

720 000 zł28 m² 26 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie(wykończone i odświeżone w październiku 2023r.)o pow.27,5m2 , 2-pokojowe mieszczące się na 4-piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

568 016 zł67 m² 8 487,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce dla twojej rodziny! Nie płacisz prowizji ani pcc! Na sprzedaż w stanie deweloperskim trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,92m2 zlokalizowane na parterze. Mieszkanie naroże na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczak

Kalisz,wielkopolskie

420 000 zł51 m² 8 308,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,55m2 w bloku z cegły wybudowanym w 2010r. Mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł131 m² 8 377,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nowatorski dom do aranżacji, na mało spotykanym osiedlu z nowoczesną architekturą w otoczeniu zieleni. Nieruchomość: - o łącznej powierzchni 131 m2, użytkowej 120 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zawada

Zawada,opolskie

550 000 zł2 747 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Zawada. Działki o powierzchni 27,47 ara, objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

1 890 000 zł276 m² 6 840,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:574 m²

Mamy przyjemność przedstawić ekskluzywną nieruchomość, która łączy w sobie wyrafinowaną elegancję z funkcjonalnością, zaprojektowaną z myślą o tych, którzy poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Pruszków,mazowieckie

780 000 zł62 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu nietypową nieruchomość położoną w spokojnej okolicy przed Pruszkowem - Malichach. Wokół jedynie zabudowa jednorodzinna, ścieżki rowerowe Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

945 438 zł93 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup bez prowizji, bez pcc. Możliwość wejścia do budynku! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 2x -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczne Tarasy

Pępowo,pomorskie

999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Pępowie, przy ul. Słoneczne Tarasy składającego się z 4 pok. o pow.138 m(strych pow. cał. ok. 22m2- możliwość zwiększenia ilość pokoi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 900 zł131 m² 5 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 240 000 zł80 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1883

Rezerwacjdwupokojowe, wysokie mieszkanie z oddzielną kuchnią na granicy Starego Miasta i Kazimierza. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rajsko

Rajsko,zachodniopomorskie

39 000 zł1 200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o pow. 1200 m2 w cichej miejscowości Rajsko blisko Recza. Na działce znajduje się cegła rozbiórkowa pochodząca z postawionego wcześniej domu mieszkalnego. Blisko las, jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

524 000 zł48 m² 10 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W kamienicy W centrum gdyni W cenie darmowa konsultacja Z biurem projektowym mozaika! lokalizacja: centrum 3 minuty od dworca głównego 10 minut pieszo do skweru kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

524 534 zł56 m² 9 359,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania w cichej i spokojnej dzielnicy Gdańska Maćkowy, jedno, dwu i trzypokojowe, od 29 m2 do 66 m2, w cenie od 300 tys. zł do 645 tys. zł brutto Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

590 291 zł53 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy etap inwestycji już w sprzedaży w atrakcyjnych cenach. Sprzedaż bez prowizji, bez podatku pcc. Oferta dotyczy trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,42 m2. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

509 000 zł44 m² 11 639,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w Markach, plus miejsce postojowe w garażu poziemnym dodatkowo płatne 40 tys.zł. Duży jasny salon , aneks kuchenny , balkon 12 m2.Na balkonie domek do przechowywania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

909 900 zł112 m² 8 109,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro makler serdecznie poleca nowoczesny i piękny dom na sprzedaż. Nieruchomość jest usytuowana w kameralnym miejscu osiedla w Fordonie na ogrodzonej działce o pow. 400m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 149 800 zł165 m² 6 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Nowy Dom ok.160m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 165 m2, posadowiony na działce ok 800 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjne, kompleksowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m2 w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Sady

Opole,opolskie

1 150 000 zł147 m² 7 823 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) na zamkniętym Osiedlu Sady w dzielnicy Opola-Bierkowice. Niezwykle przestronny dom z dużymi, ustawnymi pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

669 000 zł77 m² 8 699,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 6/1o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł28 m² 14 964,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal usługowy/mieszkanie idealne na wynajem o powierzchni 28 m2 na warszawskiej Woli, ul. Pawia. W skład lokalu wchodzą: - duży pokój około 25 m2, - łazienka około 3 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

338 999 zł74 m² 4 612,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/tanio/4pok./PIWNICA/KOMÓRKA/TOP/OKAZJA! Polecamy Państwu na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 73,36 m2 w cichej i spokojnej kamiennicy. Mieszkanie posiada : -4 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Arabska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł69 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe - Saska Kępa, przy ulicy Arabskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł39 m² 12 994,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 39,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

558 995 zł47 m² 11 893,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum ok. Wzgórze Partyzantów | 2 pok!. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe umeblowane mieszkanie o powierzchni 47m usytuowane na 4 piętrze w bloku, przy ulicy Komuny Paryskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Wierzchlesie,podlaskie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na skraju Puszczy Odelskiej i Wzgórz Sokólskich, w uroczej wsi w gminie Szudziałowo, 15 minut samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

832 304 zł47 m² 17 830 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj za Matecznym to kameralna inwestycja zlokalizowana na krakowskim Podgórzu, w doskonale skomunikowanej okolicy Uzdrowiska Mateczny-Zdrój. Komfortowe mieszkania o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grocholicka

Raszyn,mazowieckie

550 000 zł475 m² 1 157,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam prostokątną działkę położoną we wsi Raszyn przy ulicy Grocholickiej o łącznej powierzchni 475m. Wymiary działki to ok. 17,5 m x 27 m. Działka posiada dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 156 910 zł61 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w zielonej części Bronowic. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Opole,opolskie

390 000 zł44 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 44,4 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Opole Śródmieście - ulica Fabryczna. Mieszkanie położone jest na I piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

417 900 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem mieszczące się w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim, oddane do użytkowania. Mieszkanie znajduje się w Krążkowach na obrzeżach osiedla domków.