dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Truskawkowa

Jeszkowice,dolnośląskie

290 000 zł987 m² 293,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka o pow 987 mkw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media: woda, prąd, kanalizacja + Nowo powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Toruńska

Kowalewo Pomorskie,kujawsko-pomorskie

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Kowalewo Pomorskie, powiat golubsko-dobrzyński, województwo kujawsko-pomorskie. Budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

600 000 zł2 100 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

łąka, płaska, przy drodze; media/instalacje: gaz, prąd, woda, kanalizacja; otoczenie: niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga asfaltowa, droga gminna; wymiary: 47,5x58m; proponujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 320 000 zł8 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w zacisznym rejonie Wilczyc, w pobliżu lasu! Bezpośrednie sąsiedztwo Kiełczowa! Doskonała inwestycja. *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Działka w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zamienie

Zamienie,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 571,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 Pokojowe Mieszkanie (55 m2) z Balkonem (4 m2), zlokalizowane w Zamieniu, obok Ursynowa. Blisko wszelkich udogodnień i z szybkim dojazdem do Warszawy (pkp / S7). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kadmowa

Gdańsk,pomorskie

717 570 zł54 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Platynowa Park to kameralne osiedle w drugiej linii zabudowy, składające się z 2 budynków o 4 kondygnacjach. W obiektach rozplanowano 48 mieszkań o układach 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł32 m² 17 469 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładna, wyremontowana kawalerka o powierzchni 32m2 położona na 10. piętrze w 10. piętrowym odremontowanym bloku z nowymi windami przy ulicy Łojewskiej. Lokal po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

396 550 zł53 m² 7 482,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Warszawskiej idealne pod inwestycje z dużym narożnym ogrodem 225m2 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Grubsko

Grubsko,wielkopolskie

22 651 €7 235 m² 3,13 €/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki, w małej, urokliwej miejscowości, z dala od miejskiego zgiełku? Polecamy na sprzedaż działkę o powierzchni 7235 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest w Grubsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 227 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Błonie mieszkania na sprzedaż. Nowa niższa cena!tylko W agencji domi bardzo dobra oferta mieszkania do sprzedaży. Mieszkanie ma 48.5 M2 i mieści się NA PIERWSZYM PIĘTRZE NISKIEGO BLOKU.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Funka

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł53 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 53m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z 2023r na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł128 m² 10 156 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie z ogromnym potencjałem w Kamienicy na Pl.Grunwaldzkim! Powierzchnia 128 m2, balkon, kamienica po remoncie dachu oraz elewacji. Wysokość mieszkania 340cm! oferta wyłącznie W sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł62 m² 10 240,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz trzypokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska - zachodnia ekspozycja okien -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:204 m²

Do sprzedaży zabudowana nieruchomość o pow. 204 m2, na której znajduje się budynek mieszkalny z dwoma garażami w parterowej części budynku. Powierzchnia garaży około 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł34 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny! 2 pokoje* świeżo po remoncie * na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, po gruntownym remoncie, wyposażone i gotowe do wprowadzenia! *495.000 - do negocjacji * ul. Zaułek Rogoziński *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Dominów,lubelskie

1 080 000 zł150 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedam atrakcyjny dom bliźniak w malowniczej miejscowości Dominów, położonej w Gminie Głusk, tuż obok Lublina. Nieruchomość jest gotowa do natychmiastowego zamieszkania, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

969 000 zł48 m² 19 979,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: - prestiżowa lokalizacja, prestiżowe osiedle - oliwa park ( uznany deweloper Euro Styl) - niska zabudowa - 20 minut pieszo do Parku Reagana, na plażę - 15-20 minut do ścisłego Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sieroszewskiego

Puławy,lubelskie

647 000 zł63 m² 10 289,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 62,88 m2, 3 pokoje, z 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym (dodatkowo płatne), sieroszewskiego, gotowe do zamieszkania, 2021 r. Oferujemy na sprzedaż przestronny (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oława

Oława,dolnośląskie

899 000 zł132 m² 6 795,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż parterowy, wolnostojący dom położony w Oławie przy ulicy Nabrzeżnej. Dom położony przy ślepej uliczce na obrzeżu Oławy. Dojazd asfaltową i oświetloną drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Jaworzno

Jaworzno,śląskie

1 000 000 zł364 m² 2 746,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży podpiwniczony budynek biurowy, jednopiętrowy usytuowany na działce o powierzchni 1380 m 2 w miejscowości Jaworzno, tuż przy samym centrum handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł53 m² 14 325,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy Fortach Bema. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, ustawną sypialnia, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Niepołomice,małopolskie

459 000 zł1 320 m² 347,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Magicvision ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży Działkę Budowlano-komercyjną. Działka jest uzbrojona w media, na działce jest prąd, woda i gaz. Kanalizacja w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

781 000 zł95 m² 8 179,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle, niedaleko trójmiejskiej obwodnicy, szybki dojazd do osiedla ul. Armii Krajowej otoczone terenem zielonym, blisko kaszubskich jezior idealne miejsca na spacery. Na terenie osiedla zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

360 030 zł38 m² 9 469,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Południowe 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5 m2 na chwile prywatnego relaksu! Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

80 000 zł3 300 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 33 ary w otoczeniu lasu, rakszawa k. Sokołowa Małopolskiego, zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki na sprzedaż w malowniczej miejscowości Rakszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wisła

Wisła,śląskie

399 000 zł1 173 m² 340,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze, prezentowana oferta stanowi dz. 720/22 o pow. 1173 m 2. Do sprzedania także nieruchomość w skład której wchodzą dz. 723/18, 723/17,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Home - Estate przedstawia 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na osiedlu Kolorowym w Krakowie w bloku odnowionym i ocieplonym. Budynek 4 piętrowy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

649 000 zł44 m² 14 885 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Dębniki w Krakowie, okolica Kliny Zacisze. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

440 375 zł35 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Bielsku-Białej! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na nowopowstającej inwestycji w Bielsku-Białej na Trzech Lipkach. Idealne lokum dla Par. Spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Chotyłów

Chotyłów,lubelskie

1 199 999 zł61 700 m² 19,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niepowtarzalny klimat działki budowlane Chotyłów Tylko u nas! Na sprzedaż kompleks działek o łącznym metrażu 61700m2 w urokliwym miejscu Chotyłów gmina piszczac powiat bialskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Domaradz

Domaradz,podkarpackie

69 000 zł5 300 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

53 ary w Domaradzu! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 53 arów zlokalizowaną w Domaradz. Nieruchomość położona jest w malowniczym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mrowiny

Mrowiny,dolnośląskie

258 900 zł56 m² 4 631,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m 2 w trzyrodzinnym budynku w Mrowinach ok. 1,5 km od miejscowości Żarów i Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł66 m² 14 848,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66 m ,6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1989 roku-Warszawa, bemowo, ul. Łagowska. Mieszkanie o powierzchni 66 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Cukrowa

Szczecin,zachodniopomorskie

160 000 000 zł98 271 m² 1 628,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka komercyjna o powierzchni 9,83 ha znajdująca się przy ul.Cukrowej i Krakowskiej w Szczecinie (Gumieńce - obok Uniwersytetu Szczecińskiego) Gotowa koncepcja budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaukaska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu kawalerkę, znajdującą się na 3 piętrze, z widokiem na zieleń. ul. Kaukaska 7 To idealna oferta pod wynajem lub jako mieszkanie "na start" Na 31,2m2 składa się: pokój (18m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 287 340 zł157 m² 20 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Oddane do użytku. Salon z jadalnią 42,44 mkw. Kuchnia 12,3 + spiżarnia 3,82. Trzy sypialnie od 15,64 do 19,45 mkw. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 800 zł127 m² 5 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania III kwartał 2024 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Szczenurze

Szczenurze,pomorskie

195 000 zł3 008 m² 64,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położony kompleks działek siedliskowych. W sumie do sprzedaży przeznaczono 9 działek o różnej powierzchni. Wszystkie jednak przekraczają areał 3000 metrów kw. Największa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 340 000 zł135 m² 9 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni ok. 135m2 położonego na działce 4,40ar. doskonała lokalizacja, blisko przystanek mpk, ska, szybki wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brneńska

Poznań,wielkopolskie

681 000 zł69 m² 9 875,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowy apartament 4 pokojowy o powierzchni 68,96 m2 z balkonem na 3 piętrze. Istnieje możliwość zmiany aranżacji. Osiedle w doskonałej lokalizacji, plac zabaw, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Guzów

Guzów,mazowieckie

62 000 zł11 500 m² 5,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka nr. 785 w miejscowości Guzów w gm. Orońsko. Dojazd do działki drogą gminną nr. 808. Najbliższe zabudowania w odległości ok. 200 - 250 metrów. Odległość od.